کتاب های صوتی
 
کتابهای صوتی

eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

دريافت رايگان و روزانه کتابهاي صوتي از طريق ايميل


زمان کل: ۳۱ ساعت و ۵۸ دقیقه

این کتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 دانلود بخش اول (حجم: ۲۷٫۶MB)                  دانلود بخش دوم (حجم: ۲۷٫۴MB)

دانلود بخش سوم (حجم: ۲۷٫۶MB)                دانلود بخش چهارم (حجم: ۲۸MB)

دانلود بخش پنجم (حجم: ۲۸MB)                  دانلود بخش ششم (حجم: ۲۷٫۴MB)

دانلود بخش هفتم (حجم: ۲۷٫۳MB)              دانلود بخش هشتم (حجم: ۲۹MB)

(Download Server: Mediafire     Format: Mp3     Archive Type: RAR)

eramdownload
 

s

درباره ی امپراطوری ایران در دوره قبل از ورود اسلام اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید تاریخ مکتوب ایران در این دوره، بیش از همه توسط یونانیان باستان نگاشته شده که در آن دوران از دشمنان اصلی امپراطوری ایران بودند؟!

کتاب صوتی «امپراطوری ایران» کتابی است درباره ی تاریخ ایران پیش از ورود اسلام که «دان ناردو» آن را نگاشته و «مرتضی ثاقب فر» به فارسی برگرداده است. در این کتاب نظراتی قاطع نمی یابیم چرا که مولف در پی آن نبوده است که مسئله ای مبهم یا تاریک را در این دوره روشن کند و بر نقطه های تاریک آن روشنایی بیفزاید. وی تنها به این اکتفا کرده که تاریخ هخامنشیان را تشریح کند و نگاهی اجمالی به آن بیاندازد. این کتاب ما را به درک درستی از امپراطوری های دوران باستان و رقابت ها و نبرد های آنان با یکدیگر و نیز درک روشنی از تاریخ تمدن پارس در دوران باستان قبل از ورد اسلام می رساند. تاریخی که برای پرداختن به تحلیل مسائل سیاسی، اجتماعی و تاریخی ایران همواره به آن نیاز داریم.

بخش هایی از متن کتاب:

کوروش پیروزمندانه وارد شهر شد و نخستین اعلامیه رسمی خود را به این شرح صادر کرد: «منم کوروش، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اکد، شاه چهار گوشه جهان» کوروش با سقوط بابل، امپراطوری آن از جمله تمام جنوب بین النهرین و بیشتر منطقه فلسطین را به امپراطوری خود افزود چنان که پهناوری آن از سواحل دریای اژه در غرب تا غرب هندوستان در شرق را شامل می شد. به گفته بوسانی «مدارا و تساهل دینی کوروش، رفتار بزرگوارانه و مهربانانه ای که با دشمن مغلوب خویش داشت… مهارت و قابلیت فوق العاده او به عنوان یک فرمانده جنگی، توضیح دهنده علت ستایشی است که همه جهان، حتی بابلیان و یونانیان، نسبت به کوروش بزرگ داشته اند»

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

۱۸ ديدگاه

   با تشکر. بهترین استفاده رو تونستم از تنهایی هایی که تو مسیر جاده و ماموریت داشتم بکنم. خیلی متشکرم و ممنون . و من الله توفیق و علیه التکلان

   بسیار ممنون از اینهمه زحمتی که میکشید. دو تا نکته و پیشنهاد: اول اینکه رمان های بیشتری بزارین دوم اینکه هم به این صورت که آپلود میکنین خوبه و هم اینکه یه پک کامل و فایل کلش رو هم بزارین که هر کی خواست یکجا دانلود کنه ممنون با تشکر
   آرش

   salam

   ba tashakor az zahmati ke mikeshid, filehayetan ra bar ruye 4shared.com upload konid ke download anha bedune mahdudiate zamani va IP az serverhaei ke bar ruye anha file upload kardeid, emkanpazir bashad!

   سلام، خیلی از زحمتهاتون ممنون.
   آگه میشه با توجه به اینکه مدیافایر مسدود شده، کتابهایی مثل این که فقط در مدیافایر لینک دارن رو یه جا دیگه هم آپلود کنید.

   سلام عزیزم
   خیلی دعایتان می کنیم با این خدماتتان . لینک بحر در کوزه مشکل داره و مسدود شده لطفا روی سرور خودتان بگذارید.
   سپاس
   دکتر رضا

   لطفا” از کتابهایی که در دسترس نیست مثل کتابهای احمد کسروی و یا شجاع الدین شفا استفاده کنید .

   چنان مستم، چنان مستم من امروز که از چنبر برون جستم من امروز
   چنان چیزی که در خاطر نیاید چنانستم چنانستم من امروز

   درود، خسته نباشید عزیزان. واقعاً نمی دانم چگونه زحماتتان را جبران کنم. شما به من و پدرم که عاشق ادبیات فارسی هستیم بسیار کمک کردید. با تمام وجود از شما متشکریم.
   اگر امکان دارد کتایهای بیشتری از دکتر زرین کوب مانند: فرار از مدرسه، سر نی، تجلی طور، کارنامه اسلام و کتابهای که الان اسمشونو فراموش کردم که درباره ی زندگی و اندیشه های حافظ و سعدی و عطار و نظامی نوشتن تو سایتتون بزارین.
   بدرود.

   چنان مستم، چنان مستم من امروز که از چنبر برون جستم من امروز
   چنان چیزی که در خاطر نیاید چنانستم چنانستم من امروز

   درود، خسته نباشید عزیزان. این بیت وصف حال منه از گوش دادن به کتابهای شما. واقعاً نمی دانم چگونه زحماتتان را جبران کنم. شما به من و پدرم که عاشق ادبیات فارسی هستیم بسیار کمک کردید. با تمام وجود از شما متشکریم.
   اگر امکان دارد کتایهای بیشتری از دکتر زرین کوب مانند: فرار از مدرسه، سر نی، تجلی طور، کارنامه اسلام و کتابهای که الان اسمشونو فراموش کردم که درباره ی زندگی و اندیشه های حافظ و سعدی و عطار و نظامی نوشتن تو سایتتون بزارین.
   بدرود.

   سلام بسیار ممنون
   من مدتی است که خارج از ایران زندگی میکنم و دسترسی به کتابهایی که دوست داشتم برام میسر نبود ولی خیلی کمکم کردید
   واقعا متشکرم

   لامصبا شما عالیید عالی می فهمید عالی کلیدر رو هم بذارید

   سلام
   از عالی عالیتر است

   لطفا pdf کتاب را هم به همراه فایل صوتی کتاب ارائه دهید . با تشکر از زحمات

   گوینده انگار به زور و از سر تکلیف دارد می خواند.

   درود برشما دوستان گرامی
   خواهشا اگه امکانش هست کتاب مزین ۲قرن سکوت استاد عالیقدر دکتر زرینکوب را تهیه فرمایید
   دست مریزاد

ارسال ديدگاه 

دریافت پستی کتاب

 

 

حمایت از ما

 

 

تبلیغات