کتاب های صوتی
 
کتابهای صوتی

eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

دريافت رايگان و روزانه کتابهاي صوتي از طريق ايميل


زمان کل: ۸ ساعت و ۴۶ دقیقه

کتابی که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد. در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی و لینک های دانلود را مشاهده کنید.

بخشهایی از کتاب:

زندگی، یک بازی است؛ بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. زندگی، بازی بزرگ داد و ستد است. زیرا آنچه آدمی بکارد همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند به خود او باز خواهد گشت؛ و هر چه بدهد بازخواهد گرفت. اگر نفرت بورزد، نفرت به او باز خواهد آمد. و اگر عشق ببخشد، عشق خواهد ستاند. اگر انتقاد کند، از او انتقاد خواهد شد. اگر دروغ بگوید به او دروغ خواهند گفت. و اگر تقلب کند به او حقه خواهند زد. همچنین به ما آموخته‌اند که قوه‌ی تخیل در بازی زندگی نقشی عمده دارد.

هر آنچه آدمی در خیال خود تصور کند- دیر یا زود- در زندگی‌اش نمایان می‌شود. مردی را می‌شناسم که از مرضی معین که بسیار نادر بود می‌ترسید. او آن قدر به آن مرض اندیشید و درباره‌اش مطالعه کرد که آن بیماری آشکارا بدنش را فراگرفت و مرد. او در واقع، قربانی خیال‌پردازی خود شد. برای پیروزی در بازی زندگی، باید نیروی خیالمان را آموزش دهیم. کسی که به قوه‌ی تخیل خود آموخته باشد که تنها نیکی را تصور کند و ببیند، خواهد توانست به همه‌ی مرادهای به حق دلش- خواه سلامت و خواه ثروت و خواه محبت و خواه دوستی و یا هر آرمان بزرگ دیگر – برسد.

در بازی زندگی، کلام نقشی تعیین کننده دارد؛ چه بسیارند کسانی که با کلام کاهلانه‌ی خود، به زندگی‌اشان مصیبت فرا خوانده‌اند. مثلاً زنی ثروتمند مدام به شوخی می‌گفت: «دارم خودم را برای زندگی در خانه‌ی مساکین آماده می‌کنم.» با تصویر نقش تنگدستی و تهیدستی بر ذهن نیمه هوشیار، چند سالی نیز نگذشت که کارش به همانجا کشید. خوشبختانه این قانون در هر دو جهت کار می‌کند. یعنی می‌توان فقر را نیز به ثروت بدل کرد. وفور نعمت همواره بر سر راه انسان است. اما از طریق آرزو، ایمان، یا کلام به زبان آمده، می‌تواند نمایان شود. خداوند آشکارا گفته است که نخستین حرکت را انسان باید انجام دهد. بخواهید که به شما داده خواهد شد. بطلبید که خواهید یافت. بکوبید که برای شما باز کرده خواهد شد.

دانلود با لینک مستقیم:

دانلود بخش اول (حجم: ۱۵MB)

دانلود بخش دوم (حجم: ۱۵MB)

دانلود بخش سوم (حجم: ۱۵MB)

دانلود بخش چهارم (حجم: ۱۵MB)

(Format: Mp3          Archive Type: RAR)

eramdownload
 

s

درباره ی امپراطوری ایران در دوره قبل از ورود اسلام اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید تاریخ مکتوب ایران در این دوره، بیش از همه توسط یونانیان باستان نگاشته شده که در آن دوران از دشمنان اصلی امپراطوری ایران بودند؟!

کتاب صوتی «امپراطوری ایران» کتابی است درباره ی تاریخ ایران پیش از ورود اسلام که «دان ناردو» آن را نگاشته و «مرتضی ثاقب فر» به فارسی برگرداده است. در این کتاب نظراتی قاطع نمی یابیم چرا که مولف در پی آن نبوده است که مسئله ای مبهم یا تاریک را در این دوره روشن کند و بر نقطه های تاریک آن روشنایی بیفزاید. وی تنها به این اکتفا کرده که تاریخ هخامنشیان را تشریح کند و نگاهی اجمالی به آن بیاندازد. این کتاب ما را به درک درستی از امپراطوری های دوران باستان و رقابت ها و نبرد های آنان با یکدیگر و نیز درک روشنی از تاریخ تمدن پارس در دوران باستان قبل از ورد اسلام می رساند. تاریخی که برای پرداختن به تحلیل مسائل سیاسی، اجتماعی و تاریخی ایران همواره به آن نیاز داریم.

بخش هایی از متن کتاب:

کوروش پیروزمندانه وارد شهر شد و نخستین اعلامیه رسمی خود را به این شرح صادر کرد: «منم کوروش، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اکد، شاه چهار گوشه جهان» کوروش با سقوط بابل، امپراطوری آن از جمله تمام جنوب بین النهرین و بیشتر منطقه فلسطین را به امپراطوری خود افزود چنان که پهناوری آن از سواحل دریای اژه در غرب تا غرب هندوستان در شرق را شامل می شد. به گفته بوسانی «مدارا و تساهل دینی کوروش، رفتار بزرگوارانه و مهربانانه ای که با دشمن مغلوب خویش داشت… مهارت و قابلیت فوق العاده او به عنوان یک فرمانده جنگی، توضیح دهنده علت ستایشی است که همه جهان، حتی بابلیان و یونانیان، نسبت به کوروش بزرگ داشته اند»

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

۱۴۳ ديدگاه

   خیلی خیلی ازتون ممنونم.من خود کتاب رو دارم ولی بعلت کمبود وقت نتونسته بودم تا الان کامل مطالعه کنم که فکر کنم اینطوری راحت بتونم به کتاب گوش کنم.
   بازم ممنون
   موفق و شاد باشین.
   راستی حتما سایتتون رو لینک میکنم.افتخار بدین و در دنیای بنده هم پروازی داشته باشین.

   ببخشید اررور http/1.1 400 bad request میده !
   میشه بگین مشکل چیه؟

   چه وبلاگ عالی و مفیدییییییییییییییی دستتون درد نکنه و دمتان گرمممممممم

   خیلی خوب بود.
   اجرا هم خوب بود، ممنون.

   مرسی از اینکه …از اینکه خیلی خوب بود این اجرا کتاب.

   خدا را سپاس که انسانهای نیک اندیش و یاری رسان را در مسیر زندگی ما قرار می دهد تا به او نزدیک تر شویم .
   آقای دامون کار بزرگی کرده اید و یقین دارم که پاسخ کار ارزشمند خود را از خداوند شنیده و خواهید شنید.

   این کتاب بسیار مفید و ارزشمند بود،از خانم اسکاول شین و شما سپاسگزارم.

   خداوند یار و یاورتان

   سلام
   دست شما درد نکنه بابت کتابا
   اگه ممکنه همه فایل ها یک پارت بشه و یه دفعه دانلود کنیم
   اینجوری دانلودش سخته و از جهتی حجمش هم زیاد نیست در مجموع ۶۰ مگ میشه

   چرا فایلها را بصورت mp3 قرار نمیدهید؟ بنده هر فایل را ۲ بار دانلود کردم و بخاطر نوسان سرعت هر بار یکی از فایلهای داخلی فایل rar مشکل داشت!
   با تشکر از شما.
   @};-

   چرا لینک مستقیم نمی دهید برای ما که سرعت اینترنتمون نوسان داره و کمه مشکل می شه دانلود کرد. … من که با دانلودش مشکل پیدارکدم!

   سلام
   دست گلت درد نکنه کاکو گل کاشتی
   منم خود کتاب رو دارم ولی سه ماهه فقط ۴۰ صفحه اش رو خوندم
   خدا خیرت بده

   من عاشق این کتاب هستم

   با سلام
   یه سوال :
   قبلا از یک سایت دیگه (که البته الان اسم سایت یادم نیست) می خواستم همین کتاب یعنی چهار اثر از فلورانس رو دانلود کنم اما مثل اینکه بنا به درخواست ناشر این کتاب ،لینک دانلودش غیرفعال شده بود ،میخواستم بپرسم در مورد این سایت آیا از طرف ناشر این اجازه داده شده ؟
   و بی نهایت ممنون

   اقا دمتون گرم. خدا خیرتون بده
   اینطوری هیچ وقت مرده ای باقی نمی مونه

   عالی هست بهتر از این نمیشه مممممممممممنون

   عالی موفق باشید

   ممنون از کتاب صوتی فلورانس اسکاول شین.ولی اگه ناراحت نمیشی گویندش خیلی بد می خوند اصلا ارتباط برقرار نکرده با کتاب.

   با سلام
   از اینکه این فایل صوتی رو میشه به راحتی دانلودکردخیلی از شما تشکر می کنم و امیدوارم که تو مراحل کاری و زندگی موفق و موفقتر باشید هر روز بهتر از روز قبل
   امروز روز تکمیل و کمال است و من برای روزی چنین عالی از خدا متشکرم
   امروز معجزه پس از معجزه خواهدآمد و شگفتیها لحظه ای باز نخواهند ایستاد . آمین

   سلام.اگه تمایل داریدمن هم میتونم بعنوان گوینده درخدمت سایت باشم صدای بدی هم ندارم

   کارتون فوق العاده است خسته نباشید

   تنتان به ناز طبیبان نیازمند مباد
   وجود نازکتان آزرده ی گزند مباد

   دود خدا بر شما

   میخاستم بدونم آیا از خارج از ایران هم میشه سفارش خرید داد اگر میشه لطفا راهنمائی کنید چون من سعی کردم نشد

   بسیار عالی دستتان درد نکند

   ۳۰ تا از کتابا رو برای دانلود انتخاب کردم که تقریبا همشون (مخصوصا چند قسمتی ها) با مشکل روبرو شدن و امکان دانلودشون نبود !!!
   واقعا برام جالب بود !!!!!!

   متاسفانه نسخه pdfvرو سه بار دانلود کردم هر سه بار دانلودش کامل شد اما بازش نکرد به نظرتون مشکل از کجاست؟

   صادق جان
   دقیقا بفرمایید برای دانلود کدام کتاب با مشکل مواجه شده اید؟

   باور بفرمایید این کتاب را سالهای اول نشرش تهیه کردم وهر زمان که خواستم مطالعه کنم موفق نشدم اینک ضمن خسته نباشید از زحمتی که متحمل شدید صمیمانه تشکر و قدر دانی مینمایم

   با سپاس ,کتاب زیبایی بود. کتاب های زیادی در زمینه قانون جذب نوشته شده و با جان مایه این کتاب در بسیاری از مباحث روانشناسی(تله پاتی و..) ,دینی( زرتشت,مسیحیت,یهودیت و..)و… تا اشعار و ضرب المثل های رایج در عرف عامه در شرق و غرب و حتی تجارب شخصی در ابعاد مختلف آشنا هستیم ولی این کتاب به نظر من برآیند خوبیست که همسوی این کتاب ها پیش رفته و با سادگی دلنشینی با مثال های روزمره ی آن مثل یک فرمول کارآمد شده است که قطعا با قدرت سخنوری نویسنده بی ارتباط نیست. درود بر الوهیه تان

   فقط در یک کلام….این کتاب به انسانها یاد میده چطور //آدم// باشن و بتونن آدم زندگی کنن…..
   فوق العادس
   ازتون کمال تشکر رو دارم

   سلام
   چیزی نمی خواستم بنویسم چون عادت به این کار ندارم ولی دلم نیومد از شما سپاسگزاری نکنم
   من این کتاب را چند روز پیش تمام آنرا خوانده بودم بسیار اتفاقی فایل صوتی آنرا به دست آوردم ودوباره ودوباره آنرا گوش کردم من از شما متشکرم

   منم تشکر می کنم

   عالی بود تشکر فراوان

   سلام.من موبایلم نوکیا c3 هستش فرمت کتابهاتون رو گوشیم پشتیبانی نمی کنه.ممنون میشم فرمت mp3 بزارید تا منم بتونم استفاده کنم…لطفا راهنماییم کنید

   درود بر شما
   بسیار سپاسگزارم
   منو با این وقت کم دوباره با کتاب آشتی دادین
   همیشه فایل ها رو هنگام برگشتن از سر کار گوش میدم از وقتم نهایت سود و استفاده رو میبرم
   در پناه ایزد یکتا

   نسخه صوتی رو دانلود کردم فقط با kmplayerباز می کنه ومجبورم از لپ تاپ گوش بدم تو گوشی نمی خونه تو پیام قبلیم گفتم pdfچون این نسخه رو هم از سایت read book دانلود کردم اصلا باز نکرد وحتی چند بارم امتحان کردم اشتباها پیام رو اینجا نوشتم ببخشید اگه می دونید مشکل از کجاست درمورد نسخه صوتی لطفا راهنمایی کنید منم بتونم از کتابای این سایت استفاده کنم ممنون

   باسلام من تاکنون این کتاب را به خیلی از دوستانم معرفی و هدیه داده ام اکنون که به لطف الهی به صورت اتفاقی این سایت را مشاهده کردم از شما تشکر میکنم به خاطر فایل صوتی آن پس طریق خود را به خداوند بسپار و به او توکل کن که آن را انجام خواهد داد.

   با مطالعه این کتاب من به زندگی دوباره باز گشتم

   با سلام و احترام .من هیچ وقت؛به علت کم حوصلگی و مشغله های کاری نظر نمیزارم اما دلم نیومد .همین الان دانلودش کردم بدون اینکه بخونم از خلاصه متنی که گذاشته بودید میتونم حدس بزنم موضوعش چیه حدوداو….. و از اونجایی که من شدیدا به قانون جذب و اینکه سعی کنیم همیشه شاد باشیم اعتقاد دارممم واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعا ازت ممنونم.. هر زمانی که سعی در جذب افکار مثبت میکنم کلی انرژی مثبت +++++++++++++++++++++++++++++ هم واست میکنم دامون جان…ای ول داری….وقتی بهش ایمان داری و به بقیه انتقالش میدی به این نحو مطمِءن باش در هر استفاده این توسط دیگران سهم داری…..پیرووووووووووووووووووووووز و پاینده باشی

   مهشید ملکی نظری شهریور ۲, ۱۳۹۲ در ۹:۲۱ ب.ظ

   باسلام.به توصیه دوستم،قراربود باهرمبلغی کتاب ۴اثر از فلورانس را تهیه و مطالعه کنم.دنبالش میگشتم که در سایت شما آن هم به صورت صوتی با آن برخورد نمودم.در تمام لحظاتی که در کنار انجام امورات روزمره ام کتاب را مطالعه صوتی مینمودم،دعاگوی شما خوبان و دوست نازنینم نجمه جان بودم.حتی برای کودک ۶ساله ام عرفان هم جاذبه تولید کرده و مدام به ذهن هوشیارش توجه نشان میدهد وسعی میکند مثبت بیاندیشد.خداقوتون بده

   عرفان خجسته کاشانی شهریور ۲, ۱۳۹۲ در ۹:۳۵ ب.ظ

   سلام.مامان جونم امروز برای اولین بار برام کتابهای صوتی علیمردان خان و حسن کچلو دانلود کردند.برای خودشونم یه کتاب صوتی دانلود کرد که من از شنیدن اونم لذت بردم.من اسمم عرفانه و ۵سال و۸ماه دارم وعاشق کتاب و قصه هستم.از مامان جونم خواهش کردم که یه نامه تشکر برای آدم مهربونایی که منو امروز این همه شاد و خندون و سرگرم کردند بنویسه.دوستتون دارم ومنتظر کتاب قصه های جدیدتون میمونم.

   مهشید ملکی نظری شهریور ۸, ۱۳۹۲ در ۷:۳۲ ب.ظ

   باسلام .خداقوت.من عضو انجمن شده ام اما متوجه منظورتون از ارسال مجدد ایمیل وفعال سازی کد کاربری نشدم.لطفا راهنماییم کنید.ایمیل خوش آمد را دریافت کرده ام ،اما کد کاربری در آن ندیدم

   من نمیدانم خدایا چیستم
   یک نفر با من بگوید کیستم
   معمولا انسانها در مواقع اضطرار به سراغ آن هایی می روند که عاشقانه یا عارفانه یا مسئولانه راه هایی را از برای رفع اضطرار پیشنهاد کرده اند.
   خدا را آنچنان به روح انسانها بر می گردانند که گویی پیغمبری جدید طلوع کرده است.
   من از شما بسی سپاسگزارم که این چنین هدیه ای در سایتتان ارزانی داشته اید.

   خیلی ممنون از زحماتتان، لطفا اگر امکان داردصوت کتابهای برایان تریسی و مبانی موفقیت جک کنفیلد را هم بگذارید. باسپاس

   واقعا عالیه مدتها بود دنبال یه همچین چیزی میگشتم . خسته نباشید.

   با سلام
   ارزش زحمات شما فراتر از آنست که در کلام بگنجد چرا که کلید تعالی یک ملت در رشد فرهنگی آنان است و شما با فعالیت ارزشمند خود این امر را تسهیل می نمایید. دست شما را می فشارم و برای شما آرزوی موفقیت روز افزون می کنم.

   سلام و عرض ادب
   یکی از کتابهای مورد علاقه من که زندگی منو متحول کرد.
   بفرمایید چرا دانلود برای من موفقیت آمیز نیست.آیا برای اندروید امکان دانلود نیست؟
   باز هم سپاسگزارم

   باسلام وآرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز.
   یه خسته نباشیدجانانه عرض میکنم خدمتتون واقعا سپاسگذارم ازتون.

   دمتون گرم

   انانکه افتاب را به دیگران می بخشند خود نمی توانند که سهمی از ان نبرند.

   عالی یه دنیا ممنون

   ممنونم ممنونم ممنونم :)

   سپاس
   مطالبی بسییییییییییار عالی و سودمند

   این کار فرهنگی که مسلما زحمات زیادی را در راه آن متحمل شده اید را ارج می نهم.امیدوارم به یاری خداوند متعال موفق و پیروز باشید.

   مچکرم
   موفق باشید

   دانلود نشد که

   سلام خواستم چیزی گفته باشم بهتراز تشکر ندیدم .ممنون
   موفق باشید.

   صدا و اجرای گوینده بسیار عالی است . بسیار ممنون

   با توجه به کامنت های دوستان فکر میکنم بد نباشه که این رو یاداور بشیم که خیال پردازی به تنهایی کاری رو پیش نمیبره بلکه تنها کمک میکنه هدف برامون روشن تر بشه که این باعث میشه گام های بهتر و محکم تری برای رسیدن به اون برداریم…

   خیلی این کتاب رو دوست دارم و ازتون بابت فایل صوتیش ممنونم

   یکی از لازمه های موفقیت مثبت اندیشیه …

   مطمئن باشید همه از ته دلشون
   این تشکر و احساس رو ابراز کردن

   با آرزوی خوبی برای شما

   ممنون از شما.

   سلام دوست یا دوستان عزیز
   نمی دونم چی بگم تا خستگی تان دربرود،همه دوستان پیام های محبت امیز دادن منم وظیفه دونستم ازتون با زبون خودم تشکر کنم
   الهی ،الهی، الهی روزگار به کامتون باشه ،
   همدمتون ، عاشقتون باشه
   و………………………….
   خیلی دوستون دارم
   تمام زمانهای تنها ایم رو که خیلی هم زیاده پر کردید

   سلام میشه شماره حساب بدید ممنون؟ بابت همه چی.

   از شما ممنونم از بابت همهی کتابها و نمایشنامه هاتون کارتون عالیی بود…

   با سلام یک دنیا ممنوع بخاطر سایت خوب و مطالب ارزندتون که میتونه جرقه بزرگی برای تمام کسایی باشه که خواهان تغییرند . با تشکر

   واقعا حیف از این کتاب روحانی و تاثیر گذار نبود که با چنین روخوانی ناشیانه بی ارزشش کردید.
   بهتره کتابها پولی باشند اما در عوض از گوینده های حرفه ای استفاده کنید تا روح کتاب به شنونده منتقل شود

   سلام
   مطلب شما را با ذکر منبع در وبلاگم نقل کرده ام در صورتی که مخالفتی دارید اطلاع دهید تا حذف نمایم.

   سلام. فقط خواستم تشکر کنم.
   ممنون از کار زیباتون.
   من تا الان کلی کتاب دانلود کردم.
   موفق و پیروز باشید.
   ادامه قلعه حیوانات یادتون نره. تشکر

   سلام و خسته نباشید.من این کتابو ۹ساله هرشب میخونم..و بسیار تاثیر گذارو موثر تو زندگیم بوده…خوشحال شدم فایل صوتی رو دیدم..دانلود کردم اما باز نمیکنه…فک میکنید علت چیه؟

   با سلام
   واقعا ازتون ممنونم
   این کتاب خیلی بهم کمک کرد

   باسلام
   و یه خسته نباشید حسابیییییییی
   و خدا قوت حسابیییییییییییییییییتررررررررررررررررر
   سایت شما را یکی از دوستانم برام میل کرده بود
   الن که اومدم واقعا متحیرم
   مممممممممممممممممممممنووووووووووووووووووووونم واقعا
   کارتون حرف نداره
   ۲۰
   ۲۰
   ۲۰

   دست گلت درد نکنه

   عالییییییییییی لطفا باز کتاب معرفی کنید لایک

   گویندگی این کتاب افتضاحه ، کسی که میخونه سواد درست حسابی هم حتی نداره !!

   واقعا ازتون ممنونم
   تمام کتابایی که دوست داشتم بخرم و بخونم ولی متاسفانه امکانش نبود به راحتی دانلود میکنم
   کار شما واقعا ارزشمنده
   بازم ممنون

   واقعا ممنوم.کار شما بسیار با ارزش است.امیدوارم موفق و موید باشید.

   مرسی مرسی و باز هم ممنون از کتاب اسکاول شین ، فایل صوتی بسیار عالی بود و به من خیلی کمک کرد آرزو می کنم شما هم همیشه به همه آرزوهاتون برسید .

   سلام،ممنون از سایت خوب و مفیدتون.اولین باری بود که کتاب صوتی دانلود کردم و بسیار لذت بردم.از شما بابت تلاش و زحماتی که می کشید سپاسگزارم.

   عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود مرسی

   به نام خدا
   با سلام و خسته نباشید
   از زحماتی که می کشید متشکرم و متشکرم از اینکه این فایلها را رایگان در اختیار ما قرار می دهید
   و کار خوبی می کنید که فایلها را در چندین قسمت قرار می دهد برای دانلود رایگان.

   ای کاش این ها به جای اندیشه اسلامی تدریس میشد.
   ممنونم ازاتون.

   با سلام و خسته نباشید ،میخواستم سوال کنم که امکان همکاری با این مجموعه در خوانش کتاب ها هست؟من سابقه گویندگی دارم اگر لازمه بفرمایید رزومه رو براتون ارسال کنم،فقط ممنون میشم آدرس سایتتون رو بفرمایید

   خوشم اومد خوب بود

   با سلام
   با تشکر از شما به خاطر مطالب خوب و مفیدی که در سایت قرار میدهید
   خواهش بنده این است که کتاب های صوتی در زمینه روان شناسی و کتاب هایی مثل همین کتاب یعنی چهار اثر از فلورانس شین بیشتر قرار دهید . واقعا هر انسانی با خواندن این کتاب ها دگرگون می شود و روحیه اش شاد می گردد .
   امیدوارم همیشه سالم و سلامت و سرافراز باشید

   سلام و خداقوت به زحمتکشان این سایت . با اینکه تلاش زیادی کردید که این کتاب رو به مخاطبین منتقل کنید اما اصلا درست و خوب ترجمه نشده هرچند مطالبی پربار و با ارزش هست اما انگار برای یه کودک داستان به اجبار میخونه تا خوابش ببره . این شخص فقط میخواد مطلب رو بخونه اما اصل مطلب رو ادا نمیکنه و من حس خوبی بهش نداشتم درصورتی که برای شنیدنش خیلی مشتاق بودم اما تو ذوقم زد مترجمش . لطفا خودتون یه بار گوش کنید ببینید چقدر حیف شده مطلب به این زیبایی

   سلام.من این فایل صوتی رو از موبایلم دنلود کردم اما وا نمیکنه.میخواستم بپرسم کاربرای دیگه مشکلی نداشتن؟که بتونن بهم کمک کنن

   با سلام و تشکر از سایت خوبتون

   من متاسفانه بخش آخر فایل رو نمی تونم دانلود کنم… میشه لطفا یکبار چک کنید ؟

   میشه پسورد فایل ها رو هم بدید ؟

   با تشکر

   بخشی از فایل که نسخه پی دی اف کتاب را دارد، نیازمند پسورد است ..

   فایل های صوتی بدون پس ورد باز می شوند

   با سلام و تشکر از سایت بی نظیرتون . بسیار مفید بود

   سلام
   نیمی از این کتاب رو گوش دادم
   اگر چه با بعضی قسمت ها به شدت موافقم٬‌ ولی بعضی از قسمت ها هم به نظرم خرافات هستند.

   متشکرم

   با تشکر از سایتتون
   ای کاش گوینده کمی با کتاب ارتباط برقرار میکرد
   انگار سرکلاس درس نشسته و از کتاب روخونی میکنه
   یه جاهایی وقفه های بی مورد داره

   سلام. دلشاد باشید.
   ممنون که بدون عضویت اجازه دانلود میدهید. خدا خیرتون بده.

   با سلام

   این پیام صرفا جهت تشکر از شما می باشد

   با سپاس فراوان

   عالی بود خدا عمرتون بده

   بسیار*۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ عالی بود

   kheyliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mamnon

   ا. .حماتتون ممنونم.امیدوارم ادامه دهید….

   خیلی عالی بود و دیگر هیچ
   موفق باشید

   مرسی کارتون عالیه

   سلام
   ببخشید ولی راوی خیلی بد بود.

   با عرض سلام و خسته نباسید.واقعا عالی عالی هستش.ممنونیم از اینکه یه کار فرهنگی تو این کشور داره انجام میشه.بازم تشکر

   ببخشید فایل pdf همین کتاب صوتی رو هم میشه برای دانلود بذارین؟

   انشالله به هرچی که به صلاحتونه برسید(بازم به این کارزیباتون ادامه بدین)
   موفق باشید
   یاعلی

   سلام.عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود.زندگی آدمو واقعا عوض میکنه.

   سایتتون عالیه بخدا.شما کار پیامبران رو میکنید.اجرتون با خدای عشق.دوستون دارم.هم انتخاب کتابهای صوتیتون خوبه و هم استفاده از سایتتون بسیار آسونه.ممنون

   پسووردش چیه؟از من پسوورد میخواد.

   صدای راوی بی نظیرررررررررر بود.آرامش بخش و متین.کاش اسمش رو مینوشتین

   بابت کتاب زیبایی که گذاشتین ممنون.صدا هم عالی- آرزوی توفیق برای شما دارم.

   بسیار ممنونم از زحماتتون.سایتتون خیلی مفید و عالی هستش.خدا قوت

   خیلی عالی بود خدایارتون

   سبا عرض سلام و خسته نباشید
   هرچند احتیاجی به تعریف و تمجید نیست ولی واقعا سایتتون فوق العادس. واقعا خوشحالم که با این سایت و مخصوصا کتاباش آشنا شدم.
   خیلی خوشحال میشم اگه بتونم کتابای بیشتری بخونم. میخواستم با این سایت ارتباطمو حفظ کنم ولی متاسفانه نتونستم با این ایمیل عضو شم
   ممنون میشم اگه در کنار مشغله هاتون به من کمک کنین
   با تشکر فراوان

   درود بر انسانهای هدفمند…
   بسیار بسیار مچکرم …
   به امید دیدار در اوج دامون جان

   خیلی ممنونم
   از اجرای زیبا هم بسیار لذت بردم ممنونم

   از زحمات شما ممنون ، ولی اگه این خانم که دارن روخونی میکنن قبلش یه تمرینی میکردن بد نبود ، من قبلا کتاب زو خوندم و مشکلی ندارم هر چند اون حسی که باید بگیرم رو بعضی جاها نمیگیرم ، اما جذابیت کتاب رو با این طرز خوندن کم میکنه ، جمله های تاکیدی رو مثل حمله های خبری میخونه ، خیلی متاسف شدم واقعا …
   بازم ممنون

   ممنونم خیلی زیاد

   سایت شما داره به مرجع کتابهای صوتی تبدیل میشه امیدوارم جهانی بشید.بسیار تشکر از زحمات شما و خدا قوت

   باسلام
   بی نهایت کارتون بزرگ و با ارزشه و انشاالله که اجر دنیوی و اخروی نصیبتون بشه….برای کسانی که فرصت خوندن کتاب ندارند یا نگران سلامت چشمانشون هستند ( بخاطر اشعه مضر مانیتور) ، این کتابهای صوتی خارق العاده ست…. فقط یک پیشنهاد از این خواهر کوچکتون بپذیرید و این هستش که بهتره خواننده کتاب ابتدا خودش متن رو درک بکنه و بعد دوباره بخونه و صداش ضبط بشه…خیلی جاها حس میکردم که اصلا متوجه منظور نویسنده نیستن .خدای نکرده قصد توهین ندارم. فقط میگم کاش از قبل یک بار کتاب رو خونده بودن که دفعه دوم راحت تر باشن. صدای خوب و آرامش بخشی دارند به ایشون هم خسته نباشید میگم. خدا قوت

   فوق العاده است
   خیلی دوستون دارم ممنونم بابت کار قشنگتون
   براتون طرح الهی زندگیتون رو میطلبم

   سلام
   ممکنه اسم راوی این کتاب رو بگید ؟

   یاشیاسز…

   سلام
   با تشکر از این فایل صوتی ولی متاسفانه گوینده محترم با تمام زحمتی که کشیدن خیلی ایرادات متنی دارند .یعنی خیلی جملات رو غلط میخونن.ببخشبد اگر جسارت کردم اما چون گویندگی کردم و دستی هم بر نوشتن دارم عرض کردم.
   موفق باشید

   شما خخخخخخیییییییییییللللللیییییی خوبید… همین

   سلام و هزار خسته نباشید
   آخه کجای دنیا چنین خدمات ارزنده ای که شما دارین ارائه میدین را مجانی در اختیار مردم قرار میدن؟
   یه چیزی میگم که میدونم دیگه نمیتونین این پیام را داخل سایت قرار بدید.ولی ارزششو داره.
   خدمت واقعی را شما میکنین برادر یا خواهر من و اگه بهشتی باشه مال شماست نه مال یک مشت مفت خور مذهبی و علمای بی خاصیتی که فقط شعار دادن و فرهنگ و تاریخ ما را زیر پا گذاشتند.
   خدا بهتون قوت بده.اجرتون با کائنات دوستان خوبم :-*

ارسال ديدگاه 

دریافت پستی کتاب

 

 

حمایت از ما

 

 

تبلیغات