کتاب های صوتی
 
کتابهای صوتی

eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

دريافت رايگان و روزانه کتابهاي صوتي از طريق ايميل


اجرا: الهه دزیانیان

سپید دندان گرگ ماده ای که بسیار باهوش است و مادرش یک سگ بوده با گرگ پیری آشنا شده و صاحب تعدادی توله می شوند که از این توله ها تنها یکی زنده می ماند توله گرگ زیبایی به نام سپید دندان . سپید دندان گرگ زیبا و بسیار باهوشی است که توسط انسان ها اهلی می شود و می بینیم که رفتار مختلف انسان ها چه تاثیری در خلق و خوی حیوان دارد . این کتابش هم خیلی قشنگ بود یک جوری نقطه مقابل آوای وحش بود اونجا سگ اهلی گرگ می شد این جا گرگ وحشی شبیه سگ اهلی می شه . این کتاب هم خیلی قشنگ بود و دوست داشتمش . کلا توی کاراش این دو تای آخری بیشتر به دلم نشست . جک لندن دو بار ازدواج می کنه بار اول با یک آموزگار ریاضی که به دلیل خیانت های جک لندن خانمش اززش طلاق می گیره و مدتی بعد جک با خانم دیگه ای ازدواج می کنه که البته فرزندانش از ازدواج اولش هستند و تنها فرزندش از ازدواج دوم خیلی سریع بعد از چند روز زندگی می میره .

قسمت های زیبایی از کتاب: حزم و احتیاط قاعده ی کلی و قانون عمومی زندگی است و این تنها در یک مورد استثنا پذیر است و آن هم موقعی است که موفقیت و پیروزی حتمی باشد . وقوف بر هر چیز لازمه ی پذیرش و تایید آن نیست. این کتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 

دانلود با لینک مستقیم:

دانلود بخش اول (حجم: ۱۸٫۹MB)

دانلود بخش دوم (حجم: ۲۱٫۹MB)

دانلود بخش سوم (حجم: ۲۱٫۵MB)

دانلود بخش چهارم (حجم: ۲۱٫۹MB)

دانلود بخش پنجم (حجم: ۲۲٫۵MB)

(Format: Mp3 Archive Type: RAR)

 

eramdownload
 

s

درباره ی امپراطوری ایران در دوره قبل از ورود اسلام اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید تاریخ مکتوب ایران در این دوره، بیش از همه توسط یونانیان باستان نگاشته شده که در آن دوران از دشمنان اصلی امپراطوری ایران بودند؟!

کتاب صوتی «امپراطوری ایران» کتابی است درباره ی تاریخ ایران پیش از ورود اسلام که «دان ناردو» آن را نگاشته و «مرتضی ثاقب فر» به فارسی برگرداده است. در این کتاب نظراتی قاطع نمی یابیم چرا که مولف در پی آن نبوده است که مسئله ای مبهم یا تاریک را در این دوره روشن کند و بر نقطه های تاریک آن روشنایی بیفزاید. وی تنها به این اکتفا کرده که تاریخ هخامنشیان را تشریح کند و نگاهی اجمالی به آن بیاندازد. این کتاب ما را به درک درستی از امپراطوری های دوران باستان و رقابت ها و نبرد های آنان با یکدیگر و نیز درک روشنی از تاریخ تمدن پارس در دوران باستان قبل از ورد اسلام می رساند. تاریخی که برای پرداختن به تحلیل مسائل سیاسی، اجتماعی و تاریخی ایران همواره به آن نیاز داریم.

بخش هایی از متن کتاب:

کوروش پیروزمندانه وارد شهر شد و نخستین اعلامیه رسمی خود را به این شرح صادر کرد: «منم کوروش، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اکد، شاه چهار گوشه جهان» کوروش با سقوط بابل، امپراطوری آن از جمله تمام جنوب بین النهرین و بیشتر منطقه فلسطین را به امپراطوری خود افزود چنان که پهناوری آن از سواحل دریای اژه در غرب تا غرب هندوستان در شرق را شامل می شد. به گفته بوسانی «مدارا و تساهل دینی کوروش، رفتار بزرگوارانه و مهربانانه ای که با دشمن مغلوب خویش داشت… مهارت و قابلیت فوق العاده او به عنوان یک فرمانده جنگی، توضیح دهنده علت ستایشی است که همه جهان، حتی بابلیان و یونانیان، نسبت به کوروش بزرگ داشته اند»

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

۶ ديدگاه

   با سلام . خواهشا در مورد هریک از کتاب هایی که برای دانلود می گذارید توضیحاتی بدهید که مثلا زیر شاخه کدام رشته تحصیلی است و یا اینکه در مورد چه موضوعی است داستان است یا زندگی نامه است و… تا قبل از دانلود اطلاعاتی داشته باشیم .
   باتشکر

   با درود.از زحمات ارزنده تان نهایت تقدیر وتشکر

   امیدوارم کتابهای جک لندن مثل گرگ دریا و تهیدستان بیشتر مورد توجه ایرانی ها قرار بگیره

   این خیلی کتاب قشنگی هست

   ممنون از سایت خوبتون ولی اشتباهی نوشتین سپید دندان گرگ ماده ای است که صاحب توله ای به نام سپید دندان میشود.در حالی که مادر شپید دندان کیچ بود.لطفا این بخش را درست کنید.

   با سلام
   نمی دانم شما چند سال دارید سایت شما خوب است ولی لطفا انرا فانتزی نمائید تا ارزش کار شما بیشتر مشخص شود.
   راستی منظورم این است که شما با این سایت خاطره هایی را زنده کردید که بیشتر از میلیونها یا میلیاردها تومان ارزش دارد. بهرحال ممنون بخاطر کار بسیار ارزشمندتان.

ارسال ديدگاه 

دریافت پستی کتاب

 

 

حمایت از ما

 

 

تبلیغات