کتاب های صوتی
 
کتابهای صوتی

eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

دريافت رايگان و روزانه کتابهاي صوتي از طريق ايميل


5571Sepid Dandan دانلود کتاب صوتی سپید دندان  جک لندن

اجرا: الهه دزیانیان

سپید دندان گرگ ماده ای که بسیار باهوش است و مادرش یک سگ بوده با گرگ پیری آشنا شده و صاحب تعدادی توله می شوند که از این توله ها تنها یکی زنده می ماند توله گرگ زیبایی به نام سپید دندان . سپید دندان گرگ زیبا و بسیار باهوشی است که توسط انسان ها اهلی می شود و می بینیم که رفتار مختلف انسان ها چه تاثیری در خلق و خوی حیوان دارد . این کتابش هم خیلی قشنگ بود یک جوری نقطه مقابل آوای وحش بود اونجا سگ اهلی گرگ می شد این جا گرگ وحشی شبیه سگ اهلی می شه . این کتاب هم خیلی قشنگ بود و دوست داشتمش . کلا توی کاراش این دو تای آخری بیشتر به دلم نشست . جک لندن دو بار ازدواج می کنه بار اول با یک آموزگار ریاضی که به دلیل خیانت های جک لندن خانمش اززش طلاق می گیره و مدتی بعد جک با خانم دیگه ای ازدواج می کنه که البته فرزندانش از ازدواج اولش هستند و تنها فرزندش از ازدواج دوم خیلی سریع بعد از چند روز زندگی می میره .

قسمت های زیبایی از کتاب: حزم و احتیاط قاعده ی کلی و قانون عمومی زندگی است و این تنها در یک مورد استثنا پذیر است و آن هم موقعی است که موفقیت و پیروزی حتمی باشد . وقوف بر هر چیز لازمه ی پذیرش و تایید آن نیست. این کتاب صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 

دانلود با لینک مستقیم:

دانلود بخش اول (حجم: ۱۸٫۹MB)

دانلود بخش دوم (حجم: ۲۱٫۹MB)

دانلود بخش سوم (حجم: ۲۱٫۵MB)

دانلود بخش چهارم (حجم: ۲۱٫۹MB)

دانلود بخش پنجم (حجم: ۲۲٫۵MB)

(Format: Mp3 Archive Type: RAR)

 

eramdownload
 

۶ ديدگاه

   با سلام . خواهشا در مورد هریک از کتاب هایی که برای دانلود می گذارید توضیحاتی بدهید که مثلا زیر شاخه کدام رشته تحصیلی است و یا اینکه در مورد چه موضوعی است داستان است یا زندگی نامه است و… تا قبل از دانلود اطلاعاتی داشته باشیم .
   باتشکر

   با درود.از زحمات ارزنده تان نهایت تقدیر وتشکر

   امیدوارم کتابهای جک لندن مثل گرگ دریا و تهیدستان بیشتر مورد توجه ایرانی ها قرار بگیره

   این خیلی کتاب قشنگی هست

   ممنون از سایت خوبتون ولی اشتباهی نوشتین سپید دندان گرگ ماده ای است که صاحب توله ای به نام سپید دندان میشود.در حالی که مادر شپید دندان کیچ بود.لطفا این بخش را درست کنید.

   با سلام
   نمی دانم شما چند سال دارید سایت شما خوب است ولی لطفا انرا فانتزی نمائید تا ارزش کار شما بیشتر مشخص شود.
   راستی منظورم این است که شما با این سایت خاطره هایی را زنده کردید که بیشتر از میلیونها یا میلیاردها تومان ارزش دارد. بهرحال ممنون بخاطر کار بسیار ارزشمندتان.

ارسال ديدگاه 

دریافت پستی کتاب

 

 

حمایت از ما

 

 

تبلیغات