کتاب های صوتی
 
کتابهای صوتی

eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

دريافت رايگان و روزانه کتابهاي صوتي از طريق ايميل


Harry Potter Va Yadegarane Marg (1)

با اجرای بسیار زیبای سعید شمس       زمان کل: ۲۵ ساعت ۴۳ دقیقه

(توجه داشته باشید در این متن، پایان ماجرای کتاب مشخص می شود بنابراین در صورت تمایل این متن را مطالعه نکنید) هری پاتر و یادگاران مرگ (به انگلیسی: Harry Potter and the Deathly Hallows) نام هفتمین و آخرین کتاب از مجموعهٔ کتاب‌های داستانی هری پاتر است. این کتاب در ۲۱ ژوئیه۲۰۰۷ به بازار عرضه شد. کتاب هفتم به ویژه از این نظر هیجان انگیز است که سرنوشت نهایی قهرمانان مجموعه داستان‌های هری پاتر را روایت می‌کند. نسخه انگلیسی کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ در ساعت ۰۰:۰۱ روز ۲۱ ژوئیه ۲۰۰۷ به وقت محلی کشورهای مختلف جهان در کتاب‌فروشی‌های بیش از ۹۳ کشور جهان از جمله ایران پخش شد. داستان از خانه لوسیوس مالفوی آغاز می‌شود. جایی که لرد ولدمورت و مرگخواران نقشه به قتل رساندن هری پاتر را به دلیل بی اثر شدن جادوی باستانی مادرش در هفدهمین سالروز تولد او می‌کشند.در ادامه می تواندی توضیحات تکمیلی و اطلاات دانلود را مشاهده کنید.

در همین حال هری بهمراه رون و هرمیون به دنبال جان پیچ‌های ولدمورت (گنجینه‌هایی که ولدمورت تکه‌هایی از روح خود را در آن‌ها برای رسیدن به جاودانگی گذاشته‌است) ماجراهایی را دنبال می‌کنند که به کشته شدن بعضی از شخصیتهای اصلی داستان می‌انجامد و در این راه هری به راز وسیله‌های مرگباری که صاحبش را به قدرت ارباب مرگ بودن می‌رساند پی می‌برد که آن‌ها از ۳ چیز تشکیل شده‌اند:
ابرچوبدستی که به نام‌های چوب مرگ و چوبدستی سرنوشت نیز معروف است (چوب دستی از چوب درخت اقطی-یاس کبود- که آخرین صاحبش دامبلدور بوده‌است)
سنگ زندگی مجدد (سنگ انگشتر پدریزرگ ولدمورت که توسط دامبلدور در کتاب ششم، جان پیچ درون آن نابود شد)
شنل نامرئی اصلی(شنلی که از پدر هری به او ارث رسیده‌است)
در این کتاب درباره گذشته دامبلدور به این حقیقت پی می‌بریم که پدر دامبلدور، «پرسیوال»، جنون مشنگ آزاری نداشته و در «آزکابان» (زندان جادوگرها) مرده‌است. همچنین مشخص می‌شود اسنیپ شخصیت منفوری نیست، بلکه در واقع طرفدار دامبلدور بوده که خود را در میان طرفداران لرد سیاه جازده بوده تا محفل ققنوس را از نقشه‌ها با خبر کنند. اسنیپ به دست لرد ولدمورت برای بدست آوردن مالکیت ابرچوبدستی کشته می‌شود و به هنگام مرگ خاطرات خود را به هری منتقل می‌کند و در اینجاست که هری می‌فهمد اسنیپ علاوه بر اینکه همواره طرفدار او بوده، مادر هری را هم از صمیم قلب دوست داشته و در واقع عاشقش بوده‌است وبعلت عشق به مادر هری سپرمدافع او نیز همشکل با مادر هری یک گوزن ماده بوده‌است. غیر از اسنیپ تعداد زیادی هم در این قسمت کشته می‌شوند از جمله «هدویگ» جغد هری، الستور مودی، دابی جن خانگی، فرد ویزلی، ریموس لوپین، نیمفادورا تانکس و … فصل آخر به رودررویی هری و دشمن اصلیش، لرد ولدمورت، می‌پردازد . در پایان ۱۹ سال بعد هری و جینی ویزلی ازدواج کرده و سه فرزند با نامهای جیمز، آلبوس-سوروس و لیلی دارند و در کنار آنها هم رون ویزلی و هرمیون گرنجر هم با هم ازدواج کرده و دو فرزند دارند و هری پدر خوانده فرزند لوپین، «تد لوپین» شده‌است. و کتاب با این جمله تمام می‌شود: «۱۹ سال بود که جای زخم هری درد نگرفته بود.همه چیز عالی بود.»

دانلود با لینک مستقیم:

دانلود بخش اول (حجم: ۳۸ مگابایت)

دانلود بخش دوم (حجم: ۳۹ مگابایت)

دانلود بخش سوم (حجم: ۳۷ مگابایت)

دانلود بخش چهارم (حجم: ۴۰ مگابایت)

دانلود بخش پنجم (حجم: ۴۳ مگابایت)

دانلود بخش ششم (حجم: ۲۹ مگابایت)

دانلود بخش هفتم (حجم: ۳۴ مگابایت)

(Format: Mp3          Archive Type: RAR)

eramdownload
 

s

درباره ی امپراطوری ایران در دوره قبل از ورود اسلام اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید تاریخ مکتوب ایران در این دوره، بیش از همه توسط یونانیان باستان نگاشته شده که در آن دوران از دشمنان اصلی امپراطوری ایران بودند؟!

کتاب صوتی «امپراطوری ایران» کتابی است درباره ی تاریخ ایران پیش از ورود اسلام که «دان ناردو» آن را نگاشته و «مرتضی ثاقب فر» به فارسی برگرداده است. در این کتاب نظراتی قاطع نمی یابیم چرا که مولف در پی آن نبوده است که مسئله ای مبهم یا تاریک را در این دوره روشن کند و بر نقطه های تاریک آن روشنایی بیفزاید. وی تنها به این اکتفا کرده که تاریخ هخامنشیان را تشریح کند و نگاهی اجمالی به آن بیاندازد. این کتاب ما را به درک درستی از امپراطوری های دوران باستان و رقابت ها و نبرد های آنان با یکدیگر و نیز درک روشنی از تاریخ تمدن پارس در دوران باستان قبل از ورد اسلام می رساند. تاریخی که برای پرداختن به تحلیل مسائل سیاسی، اجتماعی و تاریخی ایران همواره به آن نیاز داریم.

بخش هایی از متن کتاب:

کوروش پیروزمندانه وارد شهر شد و نخستین اعلامیه رسمی خود را به این شرح صادر کرد: «منم کوروش، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اکد، شاه چهار گوشه جهان» کوروش با سقوط بابل، امپراطوری آن از جمله تمام جنوب بین النهرین و بیشتر منطقه فلسطین را به امپراطوری خود افزود چنان که پهناوری آن از سواحل دریای اژه در غرب تا غرب هندوستان در شرق را شامل می شد. به گفته بوسانی «مدارا و تساهل دینی کوروش، رفتار بزرگوارانه و مهربانانه ای که با دشمن مغلوب خویش داشت… مهارت و قابلیت فوق العاده او به عنوان یک فرمانده جنگی، توضیح دهنده علت ستایشی است که همه جهان، حتی بابلیان و یونانیان، نسبت به کوروش بزرگ داشته اند»

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

۴۳ ديدگاه

   سلام!
   اقا عمو برادر اخه چی بگم حاجی بجایی این که طرف در مجموع ۲۵ ساعت صرف خوندن کتاب هری پاتر کنه که تصویریش بهتر و … یه کتاب دیگه بهش بگین بخونه حالا که امکانشو داره
   شما هم شورشو در اوردین دیگه هر کتاب صوتی رو با هر کیفیتی که داره نزارین اینقد سطح سایتتونو پایین نیارین. یه سری از کتابا که واقعا کیفیتش افتضاحه!!!
   خلاصه به فکر خودتون باشین!
   خدافظ

   عالی بود لطفا کتاب صوتی هری پاتر و تالار اسرار رو هم بزارید مرسی از همه ی تلاش هاتون

   من کتاب هری رو خیلی دوست داشتم اما از فیلمش هرگز خوشم نیومد اما اجرای شما بی نظیره خواهش می کنم دلسرد نشید هرکسی یه سلیقه ای داره اگر کسی از کتاب هری سر در نمی یاره لازم نیست گوش کنه اگر کسی یه گوینده رو دوست نداره نبایددلسردش کنه من همه کتابهایی رو که شما صوتی کردین گوش دادم عاشق کتاب هری هستم متاسفم دیگران به خودشون اجازه می دن سلیقه رو تحمیل کنن من تا حالا متاسفانه از شما تشکر نکرده بودم .خسته نباشید .انتقاد باید سازنده باشه نه تخریبگر…………
   هرکی دوست نداره گوش نکنه هر کی دوست داره گوش کنه لدت ببره و به تخیل اجازه پرواز بده…
   سپاس
   سپاس
   سپاس

   سعید عزیز
   بی نهایت از زحمات شما سپاسگزارم. واقعا دمت گرم. اینقدر خالص و بی ادعا داری زحمت می کشی و امیدورام از برخی انتقادهای نه چندان دوستانه ناراحت یا دلسرد نشی.

   و اما حاج محسن گرامی!
   انتقاد هم مثل هر کار دیگه یه آداب و رسومی داره. اینکه شما از هری پاتر یا سبک خاصی از کتاب ها خوشتون نمیاد دلیل بر بد بودن اون اثر یا آثار نیست. مثل اینکه شما انتظار داشته باشید یک کتابخانه عمومی فقط به سلیقه شما عمل کنه.
   هیچ کس شما رو مجبور به دانلود ۲۵ ساعت کتابی که دوست ندارید نکرده ولی باید عرض کنم کتاب های صوتی هری پاتر جزو کارهای پرطرفدار هستند و آقای سعید شمس هم از گویندگان محبوب.
   لطفا کمی دوستانه تر با مسایل برخورد کنید.

   خسته نباشید. با این کتاب بزرگ شدم ولی اجرای شما رو هم بارها گوش می کنم. واقعا کارتون فوق العادست و آدم متوجه می شه که شما هم با این شخصیت ها زندگی می کنید. نوستالژی ها رو زنده می کنید.

   با سلام و سپاس فراوان

   من با توجه به شغلی که دارم در روز حدودا ۳ تا ۴ ساعت را در حال رانندگی هستم

   و خودتون بهتر می دونین که آدم از گوش کردن آهنگ در این حالت واقعا حالش به هم می خوره

   از وقتی با سایت شما آشنا شدم واقعا نجات پیدا کردم

   اول از سازندگان سایت تشکر می کنم که خیلی زحمت می کشند

   دوم از دوستی که زحمت کتاب هری پاتر را کشیدن باید تشکر کنم که واقعا کیفیت کار خیلی خوب بوده و هست

   اما چند تا سوال داشتم ؟

   ۱- چرا کتاب هری پاتر و تالار اسرار که جلد دوم این مجموعه هست متاسفانه دارای کتاب صوتی نیست و اگر هم در سایت دیگری وجود داره لطفا راهنمایی کنید

   ۲- من کاملا به مشکلات چنین کاری واقف هستم ولی اگر امکان داره بقیه جلدهای “هری پاتر و یادگاران مرگ” هر چه زودتر کامل بشه تا لذت گوش کردن کامل کتاب از بین نره

   ۳- کتاب سوم “هری پاتر و زندانی آزکابان ” متاسفانه قسمت پایانی کتاب را نداره اگر امکان داره فایل موجود در سایت مشگلی اگر داره حل بشه

   من باز هم تشکر می کنم از دوستان سایت و همینطور دوست خوبمون که مجموعه هری پاتر را به کتاب صوتی تبدیل کردن

   با سپاس فراوان
   امیر

   دوست عزیزی که دیدگاه اول را نوشتن باید خدمتشون عرض کنم که تقریبا تمام خوانندگان کتابهای هری پاتر بعد از ساخت فیلمش کاملا نا امید شدن چون کتابها واقعا زیبا و شگفت انگیز بودن در صورتی که فیلمها حتی نتوانسته بود ۱۰ درصد کتاب هم زیبا باشه

   و در ادامه باید بگم دوست عزیز با توجه به اینکه این تعداد بالا کتاب صوتی توی این سایت هست که با سلیقه افراد مختلف می تونه جور بشه شما که از هری پاتریستها نیستید چرا خودتون را وادار به گوش کردن این کتاب زیبا کردین

   می تونستین به راحتی یک کتاب که از با علاقه شما متناسب بود را گوش کنید

   باز هم از سایت و همینطور تهیه کنندگان کتاب صوتی هری پاتر کمال تشکر را دارم

   با سپاس
   امیر

   آقا سعید شمس عزیز
   ۲۵ ساعت که هیچی، ۲۵۰ ساعت هم بخونی باز دانلود می‌کنم و گوش میدم
   با آرزوی بهترین‌ها برای تو دوست خوبم

   ۴ بار کتاباشا خودم و یک بار با صدای بی نظیر اقای شمس کتاباشا شنیدم
   خیلی ناراحتم که تموم شده شاید بعضی ها هم با من هم عقیده باشند . تا به حال کتابی به من همچین احساسی نداشتم
   هری عاشقتم

   هورااااااا بالاخره انتظار به پایان رسید
   دستتون درد نکنه :))

   با تشکر از اقای شمس و دوستان سایت. خیلی وقت بود منتظر این کتاب بودم .عالی اجرا کردید اقای شمس.
   لطفا هری پاتر و تالار اسرار رو هم اجرا کنید تا مجموعه کامل بشه.

   سلام،
   خواستم از آقای شمس تشکر کنم و خسته نباشید بگم.
   روایت شما داستان را بسیار جذاب تر می کند.

   خیلی ممنون

   خیلی مردی سعید شمس حنجره طلا

   من تمام کتابهای پاتر رو گوش کردم. البته جلد دو که نبود خودم خوندمش و واقعا لذت بردم از اجرای آقای شمس. اجراشون سبک خودش رو داره و به دل میشینه. خیلی ممنونم از ایشون. مطمئنما هر کتاب دیگه ای رو ایشون بذارن رو سایت جزو انتخاب های اول من خواهد بود. ضمنا از مدیریت سایت هم تشکر میکنم من مدتی به خاطر دغدغه هایی که داشتم دچار مشکل بی خوابی شبانه شده بودم و با توجه به اینکه شاغلم این موضوع خیلی اذیتم میکرد. تا پای دارو درمانی هم پیش رفتم اما نهایتا این سایت کمکم کرد بتونم شبها ذهنم رو آروم کنم و الان تقریبا هر شب من با قصه های اینجا به خواب میرم و آرامشی رو که بدست آوردم مدیون شما هستم. ممنونم.

   بی گمان دیدن فیلم با خوندن وشنیدن کتاب برابری نمیکند دست مریزاد شمس گرامی

   خیلی عالی بود
   من وقت زیادی رو تو ترافیک از محل کار به منزل و بلعکس طی میکنم این کتابها کمک میکنه سطح متوسط سرانه مطالعه بالا بره ( شنیدن تلاوت برابری میکند با تلاوت )

   آقای شمس به عنوان فردی که تا کنون کتاب های صوتی بسیاری گشو داده لازم دانستم از این طریق از اجرای زیبای شما تشکر کنم. (هر چند لازم است به ادای درست برخی کلمات دقت بیشتری بشود. هر چند مطمئناً اگر بنده این کار را انجام می دادم با قرار گرفتن در جریان خواندن کتاب حتماً اشتباهات بیش تری از من سر می زد.)
   باز هم از شما تشکر می کنم و عرض خسته نباشید دارم. امیدوارم از کاری که انجام میدید لذت ببرید و همیشه موفق و سربلند باشید.
   با آرزوی سلامت

   سلام
   یه تشکر وخسته نباشید حسابی خدمت اقای شمس .واقعا کارتون عالی بود .من تمام دوران نوجونیمو با هری پاتر و داستاناش گذروندم و وقتی جلد هفتم تموم شد فیلمش هم دراومد واقعا ناراحت شدم که باید با دنیای هری پاتر خداحافظی کنم .امروزخیلی اتفاقی به این سایت برخوردم و متوجه کتابهای صوتی هری پاتر شدم.با لذت تمام گوش دادم و واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم.لطفا تمامی کتابهای خانم رولینگو صوتی کنید در اختیارمون قرار بدین .
   خیلی خیلی ممنونم

   خیلی عالی بود متشکرم

   سلام
   در جواب پست قبلی (آقا محسن)
   خجالت بکش. معلومه که اصلا از کتاب و کتاب خوانی سر در نمیاری. من کتابای هری پاتر رو خوندم، فیلماشم دیدم، به نظر من فیلماش حتی به اندازه ۵ درصد از جذابیت کتاباشو نداره. تازه با این همه الان دارم به صدای کتاباش گوش میدم که به مراتب از فیلمش برام جذابتره. شما هم بهتره به جای انتقاد بی خردانه یکمی کتاب بخونی تا شاید روی تربیتت تاثیر بذاره.

   سلام و ادب
   اقا کارتون عالیه این “محسن” رو بیخیال الان بغل دستم نشسته.پسر خالمه
   (جواد عزیز) والا با ادبیاتی که شما به کار بردید کاملا مشخص شد چقدر کتاب خونی!!!هه هه
   میخوام نظرتونو به من بگین ببینم الان که فیلم های این مجموعه ساخته شده باز هم ارزش داره خوندنش(منظور بدی ندارم.به دل نگیرید) حالا که اخر داستان مشخصه؟؟؟؟؟

   چراتالار اسرارو نمیزارین خواهشا بذارینش

   سلام و درود بر آقای شمس
   واقعا برای این کارتون باید به شما تبریک گفت . اما حیف که این همه وقت گران بها و صدای دوست داشتنی تون رو گذاشتید و ترجمه های افتظاح ریاحی پور و اون یکی دیگه رو خوانده اید . واقعا سطح ترجمه ی خانم اسلامیه فراتر از این ترجمه های مجمل و کوته فکرانه است .

   عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود بقیه هری هارو هم بذارین!!!

   من هنوز گوش نکردم ولی چون همه ی زندگیم هریه و تو این امتحانا وقت نمیکنم بخونم خیلی خوشحال شدم که صوتیش هس.
   عاااااااشــــقـــتـونم مرسی

   سلام و خسته نباشید برای این کار بسیار بسیار جالبتون. از آقای سعید شمش واقعا ممنون هستم . امیدوارم همیشه سلامت باشند.

   من که عمرا وقت مىکردم اىن کتابا رو بخونم.سپاس از شمس گرامى که این لطف بزرگو در حق من وامثال من کرد تا ازىن کتاب زیبا و دوست داشتنى محروم نشیم.

   باعرض سلام و خسته نباشید…من هرکاری میکنم دانلود نمیشه!ممنون میشم اگر در این باره منو راهنمایی کنید.مرسی

   مشکلم حل شد…با سپاس از سایت خوبتون!…و مرسی بخاطر این کار قشنگ و عالیتون!

   دنیل رادکلیف [هری باتر] مرداد ۸, ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۳ ق.ظ

   به چه زبانی است…….. ایا بدون سانسور است……….

   سلام
   ممنون از سایت خوبتون
   کتاب صوتی هری پاتر عالی بود.

   دست گل اقای شمس درد نکنه!!!!!!!!!!!!عالی بود….

   خیلی کتاب جالبیه اگه می شه چیزای بیشتری درباره ی این کتاب بذارید

   ممنون از سعید شمس عزیز که کارش عالیه و ممنون از این سایت بی نظیییییییییییییر

   بسیار بسیار سپاسگزارم از زحماتی که توی این سایت کشیده میشه تا سطح فرهنگ و مطالعه افراد جامعه به هر طریقی که شده بالا بره.
   کتاب های هری پاتر شاهکار بی نطیر ادبی هستن که دیگه تکرار نخواهند شد.من خودم تمامی کتاب ها رو مطالعه کردم و باز هم فایل صوتی رو دانلود کردم که گوش بدم.چه خوب میشد اگه همه یاد میگرفتیم به نطر و سلایق هم احترام بگذاریم و چیزی رو که خودمون نمی پسندیم رو با توهین تخریب نکنیم.به امید رسیدن تمامی افراد جامعه به اون سطح فهم و شعور.
   بازم ممنونم از گوینده ی محترم با صدای شیرین و رساشون و مدیر محترم سایت

   خیلی سپاس گزارم

   با سلام و تشکر لطفا جلد تالار اسرار رو هم بزارین ممنون

   با سلام
   ممنون از کتابای خوبی وه صوتی کردید لطفا آقای شمس رمانهای بیشتری بزارید و اینکه چرا تالار اسرار توی کتابای هری پاتر نیست؟

   باسلام
   با تشکر از سایت خوبتان و اجرای عالی اقای شمس

   کتاب تالار اسرار هم گویندگی کنید تا سری هری پاتر کامل بشه
   ممنون ازشما

   سلام چرا کتاب دوم رو نمیزارید؟

   با سلام
   عالی بود اقای شمس خدا قوت. همین طور ادامه بدید و تالار اسرار هم اجرا نماید درضمن کسایی که گفتن فیلمش هس یه هریپاتریست واقعی فرق این دو رو درک می کنه و حتما به سمت گتاب میاد
   با تشگر

   سلام.
   دمتون گرم واقعا خیلی قشنگ بود…خسته نباشید.
   اگه لطف کنید کتاب هری پاتر و تالار اسرار رو بذارید واقعا ممنون میشم…
   بازم ممنون…عالی بود

   با سلام
   کتاب های صوتی هری پاتر واقعا عالین لطفا هری پاتر و تالار اسرار را نیز بگذارید ممنون.

ارسال ديدگاه 

دریافت پستی کتاب

 

 

حمایت از ما

 

 

تبلیغات