کتاب صوتی دو ولگرد
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی دو ولگرد

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی دو ولگرد اثر نویسنده و شاعر ایرلندی جیمز جویس، دربردارنده چهار داستان کوتاه است که به روایت برشی از زندگی‌های شکست‌ خورده می‌پردازد. یک مرگ کم‌ اهمیت، یک دزدی، نقشه‌ای یأس‌آور و رویای شکست‌ خورده ادبی.

در کتاب صوتی دو ولگرد (Two Gallants) هر داستان‌ نمایی کامل و بی‌نهایت رهایی‌بخش از شهر و تجربیات انسان‌ها را به تصویر می‌کشند. داستان دو ولگرد، داستان دو فرد ولگرد و زن‌باره است که یکی از آن‌ها با پیشخدمت یکی از خانه‌های اعیانی شهر آشنا شده و اکنون این دو نقشه‌ای پی‌ریزی کرده‌اند تا بتوانند پولی را از این دختر بگیرند و درنهایت رهایش کنند.

جیمز آگوستین آلویسیوس جویس (James Joyce) نویسنده ایرلندی که گروهی رمان اولیس وی را بزرگ‌ترین رمان سده بیستم خوانده‌اند. اولین اثر او دوبلینی‌ها مجموعه داستان‌های کوتاهی است درباره دوبلین و مردمش که گاهی آن را داستانی بلند و با درون‌مایه‌ای یگانه تلقی می‌کنند. او همراه ویرجینیا وولف از اولین کسانی بودند که به شیوهٔ جریان سیال ذهن می‌نوشتند. وی به ۱۳ زبان آشنایی داشت و دست کم به ایتالیایی و فرانسه مسلط بود.

در قسمتی از کتاب صوتی دو ولگرد می‌شنویم:

دیروقت خوابم برد. ‌با وجود این که از دست کاتر که مرا بچه خطاب کرده بود عصبانی بودم اما در ذهنم به تفسیر حرف‌های ناتمامش پرداختم. ‌در تاریکی اتاقم تصور کردم که بار دیگر چهره سیاه و سنگین مرد افلیج را دیدم. ‌پتو را بر سرم کشیدم و تلاش کردم به کریسمس فکر کنم. ‌اما صورت سیاه همچنان تعقیبم می‌کرد. ‌زمزمه می‌کرد و متوجه شدم که می‌خواهد چیزی را اعتراف کند. ‌احساس کردم که روحم در حال فرو رفتن در جایی مطبوع و در عین حال شرارت بار است و در آنجا هم آن صورت به انتظار من بود. ‌آن صورت با صدایی زیر شروع به اعتراف برای من کرد و شگفت زده بودم که چرا مدام لبخند می‌زند و چرا این قدر لب‌هایش از آب دهانش خیس می‌شود. ‌اما بعد یادم آمد که او از فلج مرده است و انگاری بخواهم گناهش را عفو کنم،من هم لبخند نحیفی بر لب نشاندم. ‌


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
108 مگابایت
02 ساعت 01 دقیقه
بخش اول
29 مگابایت
32 دقیقه
بخش دوم
23 مگابایت
25 دقیقه
بخش سوم
21 مگابایت
23 دقیقه
بخش چهارم
38 مگابایت
41 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران