کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 15,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی: فرار من از کرۀ شمالی اثر یون سون کیم، داستان واقعی، پرهیجان و جذابِ فرار دختری جوان به همراه خانواده‌اش از کشور کره شمالی است. کشوری که مردمانش در بی‌خبری محض نسبت به تمام جهان به سر می‌برند و در فقر و گرسنگی همچون زندانیان روزگار می‌گذرانند.

دختری که در سن دوازده‌سالگی گرسنه و تنها منتظر مادر و خواهرش است که برای پیدا کردن غذا خانه را ترک کرده‌اند. دختربچه چند روز است که غذا نخورده و تنها کاری که می‌تواند بکند انتظار برای مرگ است.

هزاران فرسنگ تا آزادی (A thousand miles to freedom) سرگذشت یون سون کیم شهروند کره شمالی است که بدون اینکه دست به فعالیت سیاسی زده باشد یا اعتراضی علیه رژیم کرده باشد همراه با خانواده‌اش قصد ترک کره شمالی را می‌کنند. آن هم به خاطر اینکه گرسنه و فقیر هستند. البته تنها فعالیت ضد رژیم آن‌ها که یون سون کیم به آن اشاره می‌کند و جزای آن را مساوی با مرگ معرفی می‌کند.

یون سون کیم (Eunsun Kim) در این کتاب درباره زندگی در زندانی بزرگ گفته است. زندانی که اکثر مردمان آن از وضعیت بیرون مرزها و آنچه در دنیای خارج می گذرد بی‌خبر هستند. زندانی که زندانیان برای بقا دست به هر کار ممکنی می‌زنند. درباره همین موضوع در پشت جلد کتاب آمده «حالا فهمیده ام که کشور ما در واقع زندانی بزرگ است، جایی که بازداشت شدگان از بدبختیشان بی‌خبرند، زیرا اولویت آن‌ها همیشه جنگیدن برای زندگیشان بوده است.»

در قسمتی از کتاب صوتی هزاران فرسنگ تا آزادی می‌شنویم:

«وقتی بچه بودم و زمانی که هنوز کیم ایل سونگ زنده بود، به ما قول داد، روزانه «برنج و سوپ گوشت» بدهد. اما بیش از بیست و پنج سال بعد، این هدف همچنان محقق نشده بود. من در موقعیت قضاوت کردن بودم، زیرا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و پدرم از گرسنگی مرده بودند. بنابراین با وجود جشن‌های پرهزینه‌ای که رژیم برگزار می‌کرد، وعده ملت «ثروتمند و قدرتمند» دروغی توخالی بود. در واقع، تمام چیزی که کیم جونگ اون و خانواده‌اش می‌خواستند ماندن بر سر قدرت تا جایی بود که امکان داشت. آن‌ها به بیش از بیست و دو میلیون کره شمالی که در فلاکت و بیچارگی تلف می‌شدند اهمیتی نمی‌دادند.»

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
327 مگابایت
06 ساعت 08 دقیقه
بخش اول
24 مگابایت
26 دقیقه
بخش دوم
33 مگابایت
34 دقیقه
بخش سوم
27 مگابایت
29 دقیقه
بخش چهارم
23 مگابایت
24 دقیقه
بخش پنجم
22 مگابایت
23 دقیقه
بخش ششم
24 مگابایت
25 دقیقه
بخش هفتم
31 مگابایت
33 دقیقه
بخش هشتم
28 مگابایت
30 دقیقه
بخش نهم
23 مگابایت
24 دقیقه
بخش دهم
24 مگابایت
25 دقیقه
بخش یازدهم
24 مگابایت
25 دقیقه
بخش دوازدهم
34 مگابایت
36 دقیقه
بخش سیزدهم
32 مگابایت
34 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران