همشهری داستان شماره 94
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

همشهری داستان شماره 94

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 16,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید
کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

زندگی در داستان

«ما در داستان زندگی می‌کنیم»: این اولین جمله‌ی داستان همشهری شماره نود و سوم در متن سردبیر به قلم حمید اسلامی‌راد است. نه تنها ما در داستان زندگی می‌کنیم بلکه اغلب داستان‌ها در دل زندگی‌مان شکل می‌گیرند. شاید بتوان گفت: «داستان در ما زندگی می‌کند». اینگونه است که تمام متون مجله داستان همشهری گویی تکه‌ای از زندگی همه ماست. لحظه‌های ناب فراموش شده.

داستان همشهری روایتگر لحظاتی از زندگی است که شاید در دل روزمرگی گم شده و می‌کوشد آن را بازنمایی کند تا باشد که این لحظات هماره در کنارمان زندگی کنند و هیچگاه از دست نروند.

لحظه‌ها را بشنویم 

آوانامه با همکاری گروه مجلات همشهری برای اولین بار به شکل حرفه‌ای و با بالاترین استاندارد ممکن در تولید کتاب‌های صوتی، مجله‌ی صوتی داستان همشهری را عرضه کرد. این چنین است که نه تنها خوانندگان داستان همشهری در دل داستان‌ها زندگی می‌کنند بلکه زین پس شنوندگان هم می‌توانند در یک اثر جذاب و شنیدنی، ذهن و قلب خود را به نسخه‌ی صوتی داستان همشهری بسپارنند.

نسخه‌ی صوتی داستان همشهری می‌کوشد با توجه به داستان‌ها و متون مختلف، روایتگر فضا و احوالات داستان‌ها باشد و لحظات را با بهترین روش‌ها برای صوتی کردن نسخ چاپی از چنگ روزمرگی‌های زندگی در بیاورد و به گوش شنونده عرضه کند. این چنین است که لحظه‌ها را می‌توان شنید.

لحظاتی با روایتگران زندگی

- و من مست مهر تو باشم و خون روی خون بریزم و نگران باشم که ندانی چقدر برایم عزیزی و غمی را که در صدایت داری چقدر دوست دارم.

- فوئنتس حرف خوبی دارد؛ «هر آنچه را که تاریخ نگفته رمان بیان می‌کند.» این حرف درستی است. وقتی «جنگ و صلح» را می‌خوانید پشت وقایع جنگ ناپلئون را می‌بینید. جنگ ناپلئون را تاریخ می‌گوید، اما این را که مردم چه می‌گویند و زندگی مردم را به این شکل نمی‌گویند؛ مجال ندارد که بگوید.

- نشسته‌ای روی کابینت و به پنجره نگاه می‌کنی. گوش سپرده‌ای به شجریان که می‌خواند: «به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم، نسپارم، نسپارم.» کاش می‌توانستی برای جوجه خودت یک ظرف انار بیاوری! همه را هم دانه کنی و نمک بزنی! نسپارم، نسپارم. نه عقل ماند و نه هوشم. انار می‌خواهم. انار می‌خواهم سیاوش!

گروه گویندگان مجله صوتی:

مریم پاک‌ذات، مجتبی مسافری‌نژاد، میلاد فتوحی، کامیار محبی، میلاد میرزایی، ماهتینار احمدی، شیما درخشش، فریاد موسویان، ژوبین دارابیان، آرمان سلطانزاده

گروه نویسندگان مجله صوتی:

محمد صالح‌علاء، عبدالله کوثری، محمد سرابی، الی اسمیت، علی‌اکبر سلیمان‌پور، مهدی جعفری، علیرضا مهدی‌پور، مسعود بربر، فریبا اسکندری، میا کوتو، جاناتان آلن لتم، جک لندن، جیمز واتسون، امیررضا طاهروردی، رضیه انصاری

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
246,938 مگابایت
04 ساعت 36 دقیقه
هنر در جای دیگر
10,793 مگابایت
12 دقیقه
قانون زندگی
23,850 مگابایت
26 دقیقه
عینک
27,549 مگابایت
30 دقیقه
جنگ زرگری
6,963 مگابایت
08 دقیقه
قولنامه
25,564 مگابایت
28 دقیقه
سرنوشت قهرمان سیاه و سفید
13,232 مگابایت
14 دقیقه
پراگ! از بهار تا پاییز
16,906 مگابایت
19 دقیقه
سقوط در پاییز
29,170 مگابایت
32 دقیقه
سفر شبانه
18,598 مگابایت
20 دقیقه
شمع روشن پروانه بسیار دارد
6,480 مگابایت
07 دقیقه
برو! نامردی اگر برگردی
18,463 مگابایت
20 دقیقه
صدایی در تاریکی شب می‌پیچد
9,721 مگابایت
11 دقیقه
انار می‌خواهم
23,033 مگابایت
25 دقیقه
چند نخ سیگار
8,033 مگابایت
09 دقیقه
سیزده سال بعد
13,502 مگابایت
15 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران