کتاب صوتی جزیره گنج
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی جزیره گنج

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 4,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

جزیره ی گنج قطعا یکی از مشهورترین داستان‌هاییست که تا کنون درباره ی نبرد با دزدان دریایی و ماجراجویی روی دریا برای یافتن یک گنج نوشته شده. اگر این کتاب تا امروز از زیر دستتان در رفته و هنوز آن را نخوانده اید، حتما شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم، اگر هم از داستان خبر دارید، شاید ایده ی خوبی باشد که شنیدن نسخه ی صوتی آن را هم تجربه کنید.

جزیره ی ی گنج به دلیل محبوبیتش، تا کنون صدها بار توسط افراد مختلف بازنویسی شده و مورد اقتباس قرار گرفته. برای مثال فیلمنامه ی انیمیشن “سیاره ی گنج” والت دیزنی، با تغییر و تحولات بسیار، از این رمان مشهور اقتباس شده.

ما برای تولید این کتاب صوتی، از هیچکدام از ترجمه‌های موجود استفاده نکردیم و در عوض، تلاش کردیم متنی را آماده کنیم که از ابتدا، با هدف استفاده برای کتاب صوتی ترجمه شده باشد و لحنش، روان و خودمانی و حجمش، جمع و جورتر باشد و در عین حال خطوط اصلی و چارچوب داستان، آسیب نبیند.

نسخه ی پیش رو نسبت به کتاب اصلی، تدوین سریع‌تری دارد و متن آن بازنویسی و به منظور استفاده برای کتاب صوتی، تنظیم شده است


چکیده ای از داستان:

من بیرون کلبه رفتم و پایین و بالای جاده را نگاه کردم. مردی را دیدم که یک کت بلند سیاه پوشیده بود و آرام راه می‌رفت. به نظر می‌رسید نمی بیند. مرد به کلبه رسید. رو به من برگشت و گفت: “می‌توانی بگویی کجا هستم؟” جوابش را دادم. او به دقت گوش می‌کرد. گفت: “دوست جوان من، دستم را بگیر و مرا داخل ببر.” دستش را گرفتم؛ دستان قدرتمندی داشت. سپس گفت: “دوست جوان من، حالا من را پیش کاپیتان ببر. سریع! وگرنه دستت را می‌شکنم.”

وقتی کاپیتان مرد را دید، چیزی در دست کاپیتان گذاشت و کلبه را ترک کرد. کاپیتان به برگه ی سیاه نگاه کرد و کلماتش را خواند: “ساعت ده… آن‌ها ساعت ده می‌آیند.. شش ساعت وقت داریم.”

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
35,039 مگابایت
38 دقیقه
بخش اول
18,617 مگابایت
20 دقیقه
بخش دوم
2,775 مگابایت
03 دقیقه
بخش سوم
13,826 مگابایت
15 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران