کتاب صوتی قصه‌های شبانه‌ى شاه و پریان
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی قصه‌های شبانه‌ى شاه و پریان

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 7,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

این مجموعه، شامل سه داستان کلاسیک کوتاه “پرنده‌ی طلایی”، “هانس خوش‌شانس” و “جوریندا و جوریندل (یا جنگل ساحره)” است. نویسنده‌ی این داستان‌ها، برادران گریم هستند. کسانی که مهارت شگفت انگیزی در ثبت داستان‌های فولکور و قصه‌های شاه و پریان ماندگار داشته اند. از داستان‌های دیگر برادران گریم، می‌توان به “هانسل و گرتل”، “شاهزاده و قورباغه” و “سفیدبرفی” اشاره کرد.

قصه‌های این مجموعه نیز حال و هوای قصه‌های فولکور و کلاسیک را دارند؛ همان داستان‌های شیرینی که پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها تعریف می‌کنند، و البته این سه قصه، در مقایسه با آثاری که نام برده شد، قصه‌های کمتر شنیده شده‌ای هستند.


چکیده ای از داستان:

داستان شماره ی یک این مجموعه، یعنی “پرنده ی طلایی”، از جایی شروع می‌شه که به پادشاه، خبر می‌رسه هر شب، یکی از سیب‌های طلایی درخت سحرآمیزش (که سیب‌هایی از جنس طلا بار می‌ده) ناپدید می‌شه. پسرهای بزرگتر باغبان، هر کدام یک شب زیر درخت، مامور نگهبانی می‌شن، اما قبل از اونکه دزد رو پیدا کنن، خوابشون می‌بره.
پسر کوچک‌تر باغبان به اصرار خودش یک شب زیر درخت مامور کشیک دادن می‌شه و در کمال تعجب می‌بینه که یک پرنده‌ی عجیب با بال‌هایی از جنس طلا به طرف درخت میاد و مشغول نوک زدن به یکی از شاخه‌ها می‌شه. پسرک تیری به طرف پرنده می‌زنه و یکی از پرهای پرنده، کنده می‌شه.
مشاورین پادشاه دور هم جمع می‌شن و همه به اتفاق می‌گن ارزش همین یک پر، از کل ثروت پادشاهی بیشتره. پادشاه، دستور می‌ده که باید هرطوری که هست پرنده رو بگیرن و براش بیارن و از اینجاست که ماجرای اصلی داستان شروع می‌شه…

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
40,167 مگابایت
44 دقیقه
قسمت اول
17,356 مگابایت
19 دقیقه
قسمت دوم
14,426 مگابایت
15 دقیقه
قسمت سوم
9,188 مگابایت
10 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران