کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 6,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام نوشته اندرو متیوس به تأثیر ذهنیت و افکار بر میزان خوشبختی و کامیابی افراد می‌پردازد.

خوشبختی در یک کلام (happiness in a nutshell) در سال 1988 میلادی منتشر شد و آخرین اثر اندرو متیوس است. موضوع اصلی این کتاب در مورد موفقیت و راه‌های رسیدن به موفقیت از مسیر تغییر الگوهای قالب فردی است.

اندرو متیوس (Andrew Matthews) در کتاب خوشبختی در یک کلام با زبانی ساده، روان و با استفاده از بیانی طنز، نقش انسان‌ها را در تغییر سرنوشت خود و کسب خوشبختی نشان می‌دهد و ذهنیت هر فرد و فلسفه‌ی زندگی او را مسئول شرایط زندگی فعلی‌اش می‌داند. این کتاب به افراد کمک می‌کند تا با تغییر ذهنیت خود مسیر زندگی‌شان را تغییر بدهند.

این کتاب به فکرهای آزار دهنده اشاره دارد و می‌گوید که فکرهایی که آزارت می‌دهند هر چه هستند فقط فکرند. فکر را می‌شود عوض کرد. هر لحظه می‌توانی تصمیم بگیری که آدم خوشبختی باشی. خوشبختی در یک کلام کتابی است که باید بارها و بارها آن را بشنوید و دانسته‌هایتان از آن را در عمل به کار بگیرید.

اندرو متیوس نویسنده پرفروش، کاریکاتوریست و سخنران بین‌المللی است. کتاب‌های متیوس در 35 زبان با فروش بیش از 6 میلیون نسخه در 60 کشور منتشر شده است.

در بخش‌هایی از کتاب صوتی خوشبختی در یک کلام می‌‌شنوید:

«شادترین آدم‌ها کسانی‌اند که ذهن‌شان را بیش از حد درگیر این قضیه نمی‌کنند که آیا آنچه زندگی در حق‌شان می‌کند، منصفانه است یا نه. آن‌ها صرفاً زندگی‌شان را می‌کنند.»

«همه در برابر کائنات یکسان‌اند. موفقیت و خوشبختی‌‌ تو به اصول و قوانین طبیعی بستگی دارد، و به این‌که چطور به کارشان ببندی.»

«زندگی‌ات را ساده کن. دست از انجام کارها از روی عادت بردار. مقداری از آشغال‌های مسیر معمول زندگی‌ات را جمع کن تا بهتر بتوانی جلویت را ببینی.»

«وقتی که تصمیم می‌گیریم کاری را انجام دهیم، وسیله‌ی انجامش هم ظاهر می‌شود. ممکن است این خوش‌شانسی‌ها را تصادف بدانیم، ولی خوب که نگاه کنیم، می‌بینیم روند معمول زندگی همین است.»


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
40,505 مگابایت
35 دقیقه
قسمت اول
1,269 مگابایت
01 دقیقه
قسمت دوم
482 مگابایت
01 دقیقه
قسمت سوم
17,516 مگابایت
15 دقیقه
قسمت چهارم
21,614 مگابایت
18 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران