کتاب صوتی قاتل در باران
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی قاتل در باران

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی قاتل در باران یکی از معروف‌ترین داستان‌های جنایی نویسنده آمریکایی، ریموند چندلر است که از زبان یک کاراگاه خصوصی روایت می‌شود. این کتاب در سال 1955 برندۀ جایزه‌ی ادگار آلن پو (بهترین رمان) شده است.

داستان کتاب قاتل در باران (Killer in The Rain) درباره مردی به نام «تونیدراوک» است که از رفتارهای دخترش «کارمن» به تنگ آمده و سراغ یک کارآگاه خصوصی می‌رود تا از او بخواهد که رفتارهای اجتماعی دخترش را کنترل کند. امّا ماجرا قدری جالب‌تر از آن است که در نظر اول درمی‌یابیم، کارمن دختر حقیقی تونی نیست و این مرد قوی هیکل دخترک را، وقتی نوزاد بوده، در کنار خیابان یافته و بزرگ کرده است و حالا قصد ازدواج با او را دارد.

از این رو بر روابط کارمن حساس است و سعی می‌کند به طریق مختلف، از تطمیع تا تهدید، او را کنترل کند. کارآگاه وارد ماجراهایی می‌شود و به زودی اتفاقاتی رخ می‌دهد که گره‌های داستان را زیاد می‌کند. کاراگاه در یک روز بارانی و در تعقیب دختر جوان وارد خانه‌ای می‌شود که دقایقی پیش از ورود او قتلی در آنجا اتفاق افتاده است.

ریموند چندلر (Raymond Chandler)، نویسنده این کتاب در سال ۱۸۸۸ در شیکاگو متولد شد و تا سال ۱۹۵۹ عمر کرد. او برای داستان‌های کارآگاهی و خلق شخصیت داستانی «کارآگاه مارلو» معروف شده است. از این نویسنده تاکنون آثاری چون «خداحافظی طولانی»، «خواب گران»، «خواهر کوچیکه»، «بانوی دریاچه»، «آدمکش تازه‌کار» و نمایشنامه «غرامت مضاعف» به فارسی ترجمه و در ایران منتشر شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی قاتل در باران می‌شنویم:

ام. جی به آرامی گفت: «آن جوان کاملاً از خود بی‌خود بوده. فقط داشته در باران جلب توجه و خودنمایی می‌کرده. حدس می‌زنم که او احتمالاً شیفته‌ی رانندگی بوده. بله، کاملا شیفته.»
مأموری که لباس ساده و معمولی بر تن داشت گفت: «لعنتی، ترمز دستی تا نیمه پایین بوده و کنار سر پسرک خونریزی کرده است. اگر از من بپرسید این را قتل می‌نامم.»
ام. جی مؤدبانه به او نگاه کرد. سپس به مرد لباس فرم‌ پوشیده نگاهی انداخت: «شما چی فکر می‌کنید؟»
«فکر می‌کنم می‌تواند خودکشی باشد. گردن‌اش شکسته است احتمال دارد سرش هنگام سقوط ضربه دیده باشد و هنگام سقوط با دست‌اش ترمزدستی را به سمت پایین فشار داده باشد. گرچه خودم هم یک جورهایی حس می‌کنم قتل باشد.»


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
104,527 مگابایت
02 ساعت 38 دقیقه
بخش اول
31,708 مگابایت
34 دقیقه
بخش دوم
23,293 مگابایت
24 دقیقه
بخش سوم
21,707 مگابایت
23 دقیقه
بخش چهارم
23,185 مگابایت
24 دقیقه
بخش پنجم
25,645 مگابایت
27 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران