کتاب صوتی هویت
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی هویت

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 16,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

هویت عشق

میلان کوندرا در کتاب «هویت» دغدغه همیشگی و گریزناپذیر انسان بر گذر زمان به سوی پیری و نیستی را در رابطه عاشقانه زوج جوانی به نام‌های شانتال و ژاک مارک به تصویر می‌کشد. در این کتاب معناگرا سرگشتگی و آشفتگی انسان در برابر تغییرات سریع و بی‌پایان جهان هستی که ناخرسندی وی را در پی دارد به تصویر کشیده شده است. کوندرا مخاطب را در این رمان با این زوج جوان همراه می‌کند تا لایه‌های پنهان زندگی در گذر زمان را از دریچه‌ای دیگر بنگرند و در آن تأمل کنند.

تبعید شده

میلان کوندار در سال 1929 در برنو چکسلواکی دیده به جهان گشود و در یک خانواده فرهنگی سطح بالا رشد کرد. میلان شعرگویی را در سن چهارده سالگی آغاز کرد و در هفده سالگی به حزب کمونیست پیوست. وی تحصیلات خود را در رشته‌ی ادبیات و زیبایی‌شناسی ادامه داد و نخستین مجموعه شعر خود با نام «انسان بوستان عظیم» که ادبیات دولتی را مورد نقد قرار می‌داد در سال 1953 منتشر کرد.

کوندرا در بین سال‌های 1958 تا 1968 ده داستان با عنوان «عشق‌های خنده‌دار» نوشت که در آن به رابطه فرد با اجتماع توجه کرد و درون مایه بسیاری از داستان‌های بعدی خود قرار داد. کوندرا به همراه بسیاری از هنرمندان و نویسندگان چکسلواکی به حمایت از جنبش اصلاح‌طلبانه حزب کمونیست چکسلواکی معروف به بهار پراگ در سال ۱۹۶۸ پرداخت. پس از اشغال کشور توسط ارتش شوروی در اوت ۱۹۶۸ نامش در لیست سیاه قرار گرفت و انتشار و عرضه کتاب‌هایش در کتابخانه‌ها ممنوع شد. وی یک سال بعد از این اتفاق از دانشکده سینما هم اخراج شد و در این مدت خرج خود را با نوشتن طالع‌بینی‌ درمی‌آورد. این طالع‌بینی‌ها که البته با نام میلان کوندرا چاپ نمی‌شدند، پس از مدتی بسیار محبوب شدند. خود کوندرا در کتاب «خنده و فراموشی» به سرنوشتی که این چنین دچارش شده بود اشاره و شرح آن را بیان کرد. او در همین دوران رمان «زندگی جای دیگر است» را نیز به زبان فرانسوی نوشت که در سال ۱۹۷۳ در فرانسه چاپ شد.

در ۱۹۸۴ کتاب «سبکی تحمل‌ناپذیر هستی»، و در سال 1990 «جاودانگی» و سه رمان بعدی خود «آهستگی»، «هویت» و «جهالت» را به رشته تحریر درآورد و در همه آن‌ها سعی بر آن داشت که درون مایه‌های وجودی انسان را به تصویر بکشد.

 صدای زندگی

آوانامه با همکاری انتشارات جامی کتاب صوتی «هویت» را با صدای میلاد فتوحی تولید و منتشر کرده است تا با شنیدن آن مفهوم عشق در گذر زمان را یادآور شود.

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
305 مگابایت
05 ساعت 39 دقیقه
فصل اول الی پنجم
27 مگابایت
29 دقیقه
فصل ششم الی دهم
31 مگابایت
33 دقیقه
فصل یازدهم الی پانزدهم
27 مگابایت
29 دقیقه
فصل شانزدهم الی بیستم
28 مگابایت
30 دقیقه
فصل بیست و یکم الی بیست و پنجم
24 مگابایت
26 دقیقه
فصل بیست و ششم الی بیست و نهم
29 مگابایت
31 دقیقه
فصل سی‌ام الی سی و دوم
27 مگابایت
30 دقیقه
فصل سی و سوم الی سی و پنجم
22 مگابایت
24 دقیقه
فصل سی و ششم الی چهلم
27 مگابایت
30 دقیقه
فصل چهل و یکم الی چهل و سوم
24 مگابایت
26 دقیقه
فصل چهل و چهارم الی چهل و ششم
20 مگابایت
22 دقیقه
فصل چهل و هفتم الی پنجاه و دوم
27 مگابایت
29 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران