کتاب صوتی رویای عمو جان
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی رویای عمو جان

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی رویای عمو جان اثر نویسنده برجسته روس فئودور داستایوفسکی، درباره‌ی زنی به نام «ماریا آلکساندراونا» است که می‌خواهد دختر زیبارویش با مرد ثروتمند ولی پیر و نامتعادلی به نام «عمو جان» ازدواج کند تا بتواند زمینه‌ی بلند پروازی‌های خود را فراهم کند.

فئودور داستایوفسکی (Fyodor Dostoyevsky)، نویسندهٔ مشهور و تاثیرگذار اهل روسیه بود. ویژگی منحصر‌به‌فرد آثار وی روانکاوی و بررسی زوایای روانی شخصیت‌های داستان است. سوررئالیست‌ها مانیفست خود را بر اساس نوشته‌های داستایوفسکی ارائه کردند. اکثر داستان‌های وی همچون شخصیت خودش سرگذشت مردمی است، عصیان زده، بیمار و روان‌پریش. ابتدا، برای امرار معاش، به کار ترجمه پرداخت، و آثاری چون اوژنی گرانده اثر بالزاک و دون کارلوس اثر شیلر را ترجمه کرد.

در بخشی از کتاب صوتی رویای عمو جان (My Uncle Dream) می‌شنویم:

از آن ایام خاطرات بسیار شیرینى به جا مانده است. ضمنا تعریف مى‌کردند که امیر نصف بیشتر روز را وقف آرایش خود مى‌کرد و به نظر مى‌رسید که سر تا پا از قطعات کوچک به هم پیوسته‌اى تشکیل شده است. هیچ‌کس نمى‌دانست که او در کجا و در چه زمانى توانسته بود چنین فرسوده گردد و از هم بپاشد. امیر کلاه‌گیس بر سر مى‌گذاشت، سبیل و پاریش و حتى ریش کوچک اسپانیولى هم داشت که تمام این ریش و سبیل و پاریش کاملاً مصنوعى بود، ولى رنگ باشکوه سیاهى داشت. امیر هر روز سرخاب و سفیداب به صورت خود مى‌زد. نقل مى‌کردند که وى به شیوه خاصى چین و چروک‌هاى صورت خود را به وسیله فنرهایى که به نحو به خصوصى در زیر موهاى مصنوعى‌اش مخفى بود صاف و هموار مى‌نمود. همچنین تایید مى‌کردند که وى سینه‌بند مى‌بندد، چون زمانى در یکى از ماجراهاى عاشقانه خود در ایتالیا وقتى که پخمه‌وار از پنجره به بیرون پریده بود، یک دنده خود را از دست داده بود. پاى چپ امیر مى‌لنگید و مى‌گفتند که پاى مذکور مصنوعى است و آن را در موقع ماجراى عاشقانه دیگرش که در پاریس صورت گرفته بوده، آن را شکسته بودند، ولى در عوض پاى تازه‌اى برایش درست کرده بودند که به طرز خاصى ساخته شده و جنسش از چوب‌پنبه بود.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
398,060 مگابایت
07 ساعت 39 دقیقه
قسمت اول
33,335 مگابایت
33 دقیقه
قسمت دوم
33,815 مگابایت
33 دقیقه
قسمت سوم
37,686 مگابایت
37 دقیقه
قسمت چهارم
38,839 مگابایت
39 دقیقه
قسمت پنجم
30,777 مگابایت
30 دقیقه
قسمت ششم
26,980 مگابایت
26 دقیقه
قسمت هفتم
34,654 مگابایت
34 دقیقه
قسمت هشتم
39,566 مگابایت
39 دقیقه
قسمت نهم
25,039 مگابایت
24 دقیقه
قسمت دهم
27,885 مگابایت
27 دقیقه
قسمت یازدهم
25,022 مگابایت
24 دقیقه
قسمت دوازدهم
41,889 مگابایت
42 دقیقه
قسمت سیزدهم
23,315 مگابایت
22 دقیقه
قسمت چهاردهم
49,274 مگابایت
50 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران