کتاب صوتی بچه‌ها در جشن تولد
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی بچه‌ها در جشن تولد

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی بچه‌ها در جشن تولد اثر ترومن کاپوتی، دربردانده‌‌ی سه داستان کوتاه و جذاب است که زبانی روان و ساده دارند و عمیق‌ترین احساسات نیز در قالب همین روایت‌های به ظاهر ساده بیان می‌شود.

داستان‌های کتاب بچه‌ها در جشن تولد (Children On Thair Birthday)، آثاری عمیق و تأثیرگذارند که با تمرکز بر دوران نوجوانی و کودکی شخصیت‌های اصلی داستان، روابط انسانی عمیق بین شخصیت‌ها را در زیباترین شکل آن بیان می‌کند.

در این مجموعه، داستان مانند خاطره‌ای از روزهای گذشته بیان می‌شود؛ روزهایی که حالا دور می‌نمایند، چنان دور که چون دیگر نمی‌توان به آن دست یافت، حالتی افسانه‌ای به‌ خود می‌گیرد و این همان نکته‌ای است که کاپوتی سعی بر آن دارد به ما بفهماند: هنوز هم می‌توان انسان بود، هنوز هم می‌توان زیبا بود.

این کتاب صوتی از سه داستان به نام‌های بچه‌ها در جشن تولد، خاطره یک کریسمس، درخت شب تشکیل شده‌ است که همگی بر محور خاطرات دوران کودکی و نوجوانی روایت می‌شوند.

ترومن کاپوتی (Truman Capote)، نویسنده‌ی آمریکایی، در عرصه‌ی ادبیات مدرن جهان، آثار شگرفی را از خود بر جای نهاده است. آثاری چون: «صداهای دیگر، اتاق‌های دیگر»، «صبحانه در تیفانی»، «به خون‌سردی» و مجموعه‌ داستان‌های کوتاهی که هر یک الهام‌بخش بسیاری از نویسندگان بعد از خود بوده است. شاید در پویایی و تحرک آثار ترومن کاپوتی، همین بس باشد که تا کنون قریب بیست فیلم سینمایی و برنامه‌ی تلویزیونی از نوشته‌های او ساخته شده است.

در بخشی از کتاب صوتی بچه‌ها در جشن تولد می‌شنویم:

دیروز ساعت شش بعدازظهر اتوبوس دوشیزه بابیت را با خود برد. مطمئن نیستم که درباره‌ی او چه می‌توان گفت. به هر حال، او فقط ده سال داشت، اما مطمئن‌ام که هیچ‌یک از ما در این شهر او را فراموش نخواهیم کرد. برای یک دلیل، و آن اینکه او هیچ‌کاری را به روش معمول انجام نمی‌داد. این قضیه به یک‌ سال قبل بازمی‌گردد؛ زمانی‌که برای اولین‌بار او را دیدیم. دوشیزه بابیت و مادرش، با اتوبوس ساعت شش از راه رسیدند؛ همانی که از موبایل می‌آمد. این اتفاق در جشن تولد پسرخاله‌ام بیلی باب افتاد. تقریبا تمام بچه‌های شهر آن‌روز خانه‌ی ما بودند. در حیاط جلویی پراکنده شده بودیم و درحال خوردن بستنی میوه‌ای و کیک شکلاتی بودیم، که اتوبوس با سرعت زیادی وارد پیچ ددمن شد. از آن تابستان‌هایی بود که حتی یک قطره‌ی باران هم نباریده بود. خشکی زنگ‌ زده‌ای روی همه‌چیز را پوشانده بود. بعضی وقت‌ها که اتومبیلی از جاده می‌گذشت، گرد و خاک بلند شده یک‌ ساعت یا حتا بیش‌تر در هوا باقی می‌ماند.

خاله ال می‌گفت اگر بزرگراه را به‌ زودی آسفالت نکنند، قصد دارد که به پایین ساحل نقل مکان کند. مدت‌ها بود که این حرف را می‌زد. به‌ هر حال، ما در حیاط نشسته بودیم و بستنی‌های میوه‌ای‌مان درحال آب‌ شدن در بشقاب‌هایمان بود، که ناگهان و دقیقا همان زمانی که آرزو می‌کردیم اتفاقی بیفتد این اتفاق افتاد. خارج از گردوخاک قرمز جاده، دوشیزه بابیت ظاهر شد. دختر کوچولویی استوار در لباس بلند لیمویی رنگ مهمانی. او با گستاخی و در حالی‌ که یک دست‌اش به کمرش بود و دست دیگرش چتری را که شبیه دختری ترشیده بود، حمل می‌کرد، جلوتر راه می‌رفت. مادرش، دو چمدان چوبی که گرامافونی به یکی از آن‌ها گره زده شده بود را به سختی در پشت سر می‌کشید. او زنی لاغر، مو بلند با چشم‌هایی ساکت و خنده‌ای حریص بود.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
124,333 مگابایت
02 ساعت 28 دقیقه
قسمت اول
26,116 مگابایت
27 دقیقه
قسمت دوم
20,101 مگابایت
21 دقیقه
قسمت سوم
26,319 مگابایت
27 دقیقه
قسمت چهارم
32,994 مگابایت
34 دقیقه
قسمت پنجم
37,258 مگابایت
39 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران