همشهری داستان شماره 95
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

همشهری داستان شماره 95

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
+ 1000 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید
کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

زندگی در داستان

«ما در داستان زندگی می‌کنیم»: این اولین جمله‌ی داستان همشهری شماره نود و سوم در متن سردبیر به قلم حمید اسلامی‌راد است. نه تنها ما در داستان زندگی می‌کنیم بلکه اغلب داستان‌ها در دل زندگی‌مان شکل می‌گیرند. شاید بتوان گفت: «داستان در ما زندگی می‌کند». اینگونه است که تمام متون مجله داستان همشهری گویی تکه‌ای از زندگی همه ماست. لحظه‌های ناب فراموش شده.

داستان همشهری روایتگر لحظاتی از زندگی است که شاید در دل روزمرگی گم شده و می‌کوشد آن را بازنمایی کند تا باشد که این لحظات هماره در کنارمان زندگی کنند و هیچگاه از دست نروند.

لحظه‌ها را بشنویم 

آوانامه با همکاری گروه مجلات همشهری برای اولین بار به شکل حرفه‌ای و استاندارد مجله‌ی صوتی داستان همشهری را تولید و منتشر کرد. این چنین است که نه تنها خوانندگان داستان همشهری در دل داستان‌ها زندگی می‌کنند بلکه زین پس شنوندگان هم می‌توانند در یک اثر جذاب و شنیدنی، ذهن و قلب خود را به نسخه‌ی صوتی داستان همشهری بسپارنند.

نسخه‌ی صوتی داستان همشهری می‌کوشد با توجه به داستان‌ها و متون مختلف، روایتگر فضا و احوالات داستان‌ها باشد و لحظات را با بهترین روش‌ها برای صوتی کردن نسخ چاپی از چنگ روزمرگی‌های زندگی در بیاورد و به گوش شنونده عرضه کند. این چنین است که لحظه‌ها را می‌توان شنید.

داستان اقلیم

شماره 95 داستان همشهری  اختصاص داده شده است به داستان‌هایی از نویسندگان استان سیستان بلوچستان. حمید اسلامی‌راد سردبیر مجله داستان همشهری در متن سرآغاز اینگونه می نویسد: «داستان اقلیم را در داستان همشهری راه انداختیم تا راه نویسندگان شهرهای دور از تهران را باز کنیم و تا هم داستان ها و روایت‌های آن‌ها دیده و خوانده شود و هم داستان را از تک صدایی در بیاوریم و داستان هایی در فضا و گویش بومی مناطق مختلف کشور را هم بخوانیم».

اسلامی‌راد در جایی دیگر از متن سرآغاز داستان همشهری 95 نوشت: «داستان اقلیم این شماره با  داستان‌های نویسندگان سیستان و بلوچستان آراسته شده است. برخی چهره‌های نامدار و نویسندگان سیستانی و بلوچ نیز روایت‌هایی از زندگی و دیار خود نوشته‌اند و درباره برخی از نام آوران آن‌ها نیز روایت‌هایی داریم».

لحظاتی با روایتگران زندگی

- عادت نخندیدن سالان را اصلا دوست نداشتم، اما او یک عادت دیگر داشت که من خیلی می پسندیدم. چرا که این خصوصیت در من هم بود ... دوستی ماه و شب. مهتابی

- گفت: «بدت نیاد. دیگه یه روزی به خودم گفتم برای چی همه‌ش تو فکر طیبی. اون این قدر راحت ما رو ول کرد رفت. ما برای چی داریم اینجا خودمونو می‌کشیم؟ به درک که رفت.»

-می‌خندید و می‌گفت: « پیچ هر چیزی را که می‌چرخاند خبر انفجار جمعیت می‌دهد. دقت کنی زندگی سختی در پیش رو داریم. من نمی‌پسندم.»

-بعد همین که به لمس دست‌هاش عادت می‌کنم، می‌بینم نیست و هیچ کس نیست و من  زیر آسمان همیشگی تنها راه می‌روم.

گروه گویندگان مجله صوتی:

مریم پاک‌ذات، کامیار محبی، میلاد میرزایی، شیما درخشش، فریاد موسویان، آرمان سلطانزاده، سارا فیض، حامد حشمتی، سامان قلیچ‌خانی، حمید اسلامی‌راد، آنالی طاهریان، امید تقوی

گروه نویسندگان مجله صوتی:

مهلب نصیر، محمد ابراهیم شیخ ویسی، هانیه مخلص، سامان شهرکی، اشرف گرگیج، عبدالواحد برهانی، عبدالماجد سپاهیان، سیامک گلشیری، سینا ستوده، اکبر رئیسی، ناصر نخزری مقدم، محمد جواد جزینی، حمید اسلامی‌راد، جیمز تربر، مریم جمالی، مرجان صادقی، آمنه حسینی

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
250,728 مگابایت
04 ساعت 43 دقیقه
سخن سردبیر
8,721 مگابایت
10 دقیقه
مدرن خوانی آن جوانک
20,223 مگابایت
22 دقیقه
نمایش اسلاید
5,580 مگابایت
06 دقیقه
بانویی در قطار شماره 142
22,217 مگابایت
24 دقیقه
ماه چرا زیباست؟
10,649 مگابایت
12 دقیقه
خوابم می‌آید
14,393 مگابایت
16 دقیقه
داینواسپایدر
10,738 مگابایت
12 دقیقه
دست‌ها و جیب‌ها
11,484 مگابایت
13 دقیقه
ورشکستگی
23,697 مگابایت
26 دقیقه
نوشتن با نور
5,936 مگابایت
07 دقیقه
آقا طیب
32,664 مگابایت
36 دقیقه
دیگر زنی گریه نمی‌کند
14,539 مگابایت
16 دقیقه
اتاق رو به خیابان
10,352 مگابایت
11 دقیقه
پسران خوب
17,867 مگابایت
20 دقیقه
ترسیم
6,053 مگابایت
07 دقیقه
شبیه قلاب ماهی
13,688 مگابایت
15 دقیقه
مرده‌های ما
5,779 مگابایت
06 دقیقه
خرس
21,869 مگابایت
24 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران