کتاب صوتی سرو بلند گوراب
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی سرو بلند گوراب

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 9,900 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

داستان کتاب صوتی سرو بلند گوراب اثر هادی حکیمیان، رمان برگزیده هشتمین جشنواره داستان انقلاب، در فضای بومی و محلی یکی از روستاهای ییلاقی استان یزد می‌گذرد. دو نوجوان در این رمان به عنوان شخصیت‌های محوری، همراه مردم با نیروهای رژیم ستم شاهی درگیر می‌شوند و این حرکت سرآغازی برای قیام روستاییان علیه ظلم و استبداد است.

این قصه با نذر یک خانواده‌ی مذهبی که در روز عاشورا نذری می‌دادند، پیوند خورده است. پدر خانواده در دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی درگیر سیاست شده بود و در پایان داستان نیز جنازه او را برای خانواده‌اش آوردند. این داستان در یک ده کوچک اتفاق می‌افتد و از فعالیت‌های پدر و تربیت اخلاقی دینی مادر خانواده صحبت می‌شود و رویکردی مذهبی و انقلابی دارد.

در بخشی از کتاب صوتی سرو بلند گوراب می‌شنویم:

«پدرم سوار بر اسب سفیدش از میان‌بُر وسط بیشه رفته بود و چند نفری هم که توی راه دیده بودند، می‌گفتند هراسان بوده، عجله داشته و طوری اسبش را تاخت می‌کرده انگار که یکی دنبالش کرده. هرچه منتظر شدیم پدرم نیامد. خانم‌آغا می‌گفت لابد رفته شهر که اول برود کارخانه و بعد هم دفتر شورای شهر. به آقاخان زنگ زدیم، اما هیچ‌کس از او خبری نداشت. دیر آمدن و حتی نیامدن پدرم به خانه چیز بی‌سابقه‌ای نبود، به‌خصوص تابستان‌ها که یک پایش شهر بود و یک پا روستا. تازه این روزها مادرم مدام به او می‌گفت:‌ «داری زیادی به خودت فشار می‌آوری»، اما پدرم همیشه می‌خندید و باز هم شب‌ها تا دیروقت بیدار بود. صبح زود از خانه می‌زد بیرون. این عادت را توی شهر هم داشت. آن روز هم، مثل همیشه، رفته بود، منتها سوار بر اسب و باعجله. مادرم تا نیمه‌شب منتظر بود و می‌گفت می‌آید که نیامد. پدرم نیامد».

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
352,950 مگابایت
03 ساعت 25 دقیقه
بخش اول
47,725 مگابایت
26 دقیقه
بخش دوم
49,110 مگابایت
27 دقیقه
بخش سوم
54,885 مگابایت
30 دقیقه
بخش چهارم
50,059 مگابایت
27 دقیقه
بخش پنجم
52,323 مگابایت
29 دقیقه
بخش ششم
43,815 مگابایت
24 دقیقه
بخش هفتم
33,551 مگابایت
18 دقیقه
بخش هشتم
43,469 مگابایت
24 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران