همشهری داستان شماره 96
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

همشهری داستان شماره 96

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 18,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید
کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

زندگی در داستان

«ما در داستان زندگی می‌کنیم»: این اولین جمله‌ی داستان همشهری شماره نود و سوم در متن سردبیر به قلم حمید اسلامی‌راد است. نه تنها ما در داستان زندگی می‌کنیم بلکه اغلب داستان‌ها در دل زندگی‌مان شکل می‌گیرند. شاید بتوان گفت: «داستان در ما زندگی می‌کند». اینگونه است که تمام متون مجله داستان همشهری گویی تکه‌ای از زندگی همه ماست. لحظه‌های ناب فراموش شده.

داستان همشهری روایتگر لحظاتی از زندگی است که شاید در دل روزمرگی گم شده و می‌کوشد آن را بازنمایی کند تا باشد که این لحظات هماره در کنارمان زندگی کنند و هیچگاه از دست نروند.

لحظه‌ها را بشنویم

آوانامه با همکاری گروه مجلات همشهری برای اولین بار به شکل حرفه‌ای و استاندارد مجله‌ی صوتی داستان همشهری را تولید و منتشر کرد. این چنین است که نه تنها خوانندگان داستان همشهری در دل داستان‌ها زندگی می‌کنند بلکه زین پس شنوندگان هم می‌توانند در یک اثر جذاب و شنیدنی، ذهن و قلب خود را به نسخه‌ی صوتی داستان همشهری بسپارنند.

نسخه‌ی صوتی داستان همشهری می‌کوشد با توجه به داستان‌ها و متون مختلف، روایتگر فضا و احوالات داستان‌ها باشد و لحظات را با بهترین روش‌ها برای صوتی کردن نسخ چاپی از چنگ روزمرگی‌های زندگی در بیاورد و به گوش شنونده عرضه کند. این چنین است که لحظه‌ها را می‌توان شنید.

داستان انقلاب

«داستان این شماره روند همیشگی خود را دارد و با رنگ و بوی بهمن ماه همراه شده است. نمی‌خواستیم شیوه‌ی همیشگی مطبوعات را پیش بگیریم و با روایت تاریخی یادمان بازی کنیم. همین شد که روایت‌هایی انتخاب کردیم که هر کدام به گونه‌ای به انقلاب یا رویدادهای متاثر از انقلاب در چند دهه گذشته ربط دارند. شاید رشته مشترک همه‌ی این روایت‌ها زندگی باشد». این جملات بند پایانی متن آغازین داستان همشهری شماره 96 به قلم سردبیر، حمید اسلامی‌راد بود. البته آن‌چنان که آمده علاوه بر داستان‌هایی که در دل خود حال و هوای انقلاب 57 را داراست، داستان همشهری این شماره طبق روال همیشگی زندگی را در دل داستان‌هایش نشانه می‌گیرد.

لحظاتی با روایتگران زندگی

- درست سر ساعت پنج عصر دو نفر لباس شخصی قوی هیکل جلو بیمارستان ظاهر شدند. بخش‌ها شلوغ بودند و مراجعان و بیماران در حال آمد و شد. حضورشان وصله‌ای ناجور بود.

-شاه از اختلاف ارشاد و سنت‌گرایان می‌خواست سود بجوید و همین را بهانه کرد برای بستن حسینیه اتفاقی که آن سال‌ها به نام سنت‌گرایی و البته به کام حاکمیت رفت.

-نزدیک غروب کارش تمام می‌شود قفل و زنجیر را برای یک ربع باز می‌کند استراحت کنم. دیگر حرفی نمی‌زند بعد آن را می‌بندد و می‌رود.

-انگلیسی‌ش خیلی بهتر شده بود ولی من دیگر به آن سنی رسیده بودم که کلا علاقه‌ای به شنیدن حرف‌هایش نداشتم، به هر زبانی.

گروه گویندگان مجله صوتی:

فریاد موسویان، سامان قلیچ‌خانی، ژوبین دارابیان، بهروز طالبی، مریم پاک‌ذات، آرمان سلطان‎زاده، وحید فقیهی، کامیار محبی، امید تقوی، میلاد میرزایی

گروه نویسندگان مجله صوتی:

هادی مسعودی، صمد طاهری، حدیث خیرآبادی، محبوبه عزیزی، مریم امیری، ربابه سلیمانی، سروش مظفر مقدم، شایان ربیعی، الی ویزل، کن لیو، پیتر بیکسل، راضیه تجار، مهرداد احمدی شیخانی، حمید اسلامی‌راد، بهنام ناصح، محمدعلی علوی، هرناندو ته‌لز 


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
340,095 مگابایت
06 ساعت 10 دقیقه
آن چنان که گذشت
8,617 مگابایت
09 دقیقه
آن ساختمان نیمه‌کاره‌ی سر نبش
11,697 مگابایت
13 دقیقه
خواب ساکت سیمرغان
18,408 مگابایت
20 دقیقه
خداحافظ، سلام
18,029 مگابایت
20 دقیقه
سیاه چال مستر
14,703 مگابایت
16 دقیقه
نبض معاصر
19,822 مگابایت
22 دقیقه
اتوبوس
7,897 مگابایت
09 دقیقه
فقط کف؛ همین و بس
15,361 مگابایت
17 دقیقه
باغ‌وحش حیوانات کاغذی
41,959 مگابایت
46 دقیقه
خاطره‌ی فراموشی
20,705 مگابایت
23 دقیقه
الو... روابط عمومی مرکز موسیقی؟
21,365 مگابایت
23 دقیقه
در آغاز کلمه بود
9,971 مگابایت
11 دقیقه
مسکوویچ
10,859 مگابایت
12 دقیقه
کائوس
33,406 مگابایت
37 دقیقه
برگ هیچ درختی
25,406 مگابایت
28 دقیقه
پنج پهلوی
49,147 مگابایت
54 دقیقه
ساعت
20,151 مگابایت
22 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران