کتاب صوتی فصل کوچ چلچله
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی فصل کوچ چلچله

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 6,900 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی فصل کوچ چلچله اثر محمدرضا محمدی پاشاک، دریچه‌ای ‌برای نگاه کردن به حرکت‌های کوچک اما تاثیرگذار انقلابی در روستا‌ها‌ست. مانند رودهای کوچکی که دریای بزرگ انقلاب اسلامی را تشکیل دادند؛ انقلابی که ریشه‌های آن همه‌جا از شمال تا جنوب کشیده شده است.

رمان فصل کوچ چلچله‌ داستان بلندی از وقایع انقلاب اسلامی در میان عطر شالیزاران شمال و در ماه‌های نزدیک شدن به پیروزی در سال 1357 است.

در داستان پاشاک، نوجوانی به نام حمزه از اهالی یکی از روستاهای شمال است، او ما را با خود به مسیر زندگی هم ولایتی‌هایش در میان انقلاب می‌برد. در شهر قیام است و در روستای حمزه عروسی، اما در دامنه کوه‌ها و جنگل‌هایش، نوجوانان به جای آنکه در پی سور و سات عروسی باشند، مخفیانه اعلامیه پخش می‌کنند. داستان به صورتی پیش می‌رود که این نوجوانان با اتفاقات زیادی مواجه و در نهایت به سمت جنگل کشانده می‌شوند و نهضتی به پا می‌گیرد.

داستان محمدرضا محمدی پاشاک، داستان رنگارنگ و پرکششی است که از زبان تا جغرافیا و آیین‌هایش، همه بومی و اقلیمی‌ست و زبان ویژه داستان، نقش مهمی در باورپذیری شخصیت‌ها و اتفاقات دارد.

در قسمتی از کتاب صوتی فصل کوچ چلچله می‌شنویم:

ننه سرش را تکان داد و گفت: «بار اول نیست که ژاندارم‌ها شَلَم می‌کنند. میرزا که متواری شد، افتادند به جان هر چه هواخواه جنگلی. محل ما کجا و رشت کجا؟ اسب باید اسب بود تا بتواند از کوه و کتل گذر کند. آن سال هر چه برف و بارش در آسمان بود در سرزمین گیلان بارید. خبر آوردند که کوچک‌خان در راه خلخال برف‌گیر شده و یک بی‌غیرت بی‌کس و کار هم رفته بالای سرش و سرش را بریده برای سردار سپه. گفتیم چشم یزید روشن...

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
175 مگابایت
03 ساعت 20 دقیقه
بخش اول
20 مگابایت
22 دقیقه
بخش دوم
18 مگابایت
20 دقیقه
بخش سوم
19 مگابایت
20 دقیقه
بخش چهارم
20 مگابایت
22 دقیقه
بخش پنجم
20 مگابایت
22 دقیقه
بخش ششم
20 مگابایت
22 دقیقه
بخش هفتم
20 مگابایت
22 دقیقه
بخش هشتم
22 مگابایت
24 دقیقه
بخش نهم
25 مگابایت
28 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران