کتاب صوتی دنیای درون
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی دنیای درون

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 15,900 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه؛ هشت کیفیت انکارناپذیر فرد موفق اثر جول اوستین، با ارائه‌ی اصول هشت گانه‌ی موفقیت، شما را در شناخت استعدادهایتان یاری می‌کند.

در جهان هستی قوانین بی‌شماری وجود دارد که انسان تا به امروز تنها بخشی از آن‌ها را درک و تجربه کرده است. هیچ روندی در جهان، تصادفی و اتفاقی نیست چرا که معادلات پیچیده‌ی حاکم بر گیتی، گویای چنان نظمی است که نمی‌توان شانس یا تصادف را در کنار ‌چنین نظم دقیقی، تعریف یا توجیه کرد.

درنتیجه حوادث و رویدادهایی که در زندگی اتفاق افتاده و گاه مسیر زندگی شما را تغییر می‌دهند جنبه‌ای تصادفی و شانسی ندارند، بلکه انعکاس نیروهای درونی‌تان است که در بیرون از شما ظهور می‌یابند. اصولی که در کتاب دنیای درون؛ منبع جهانی عرضه (You can, you will) و در بسیاری از کتب دیگر مطرح شده‌اند، بر نیروها و استعدادهای وجودی شما اشاره دارند که با آگاهی و اذعان بر آن‌ها، می‌توان این عظمت نهفته در وجود بشر را به سطح آورده و به دنیای بیرون عرضه نمود.

بسیاری از مردم دربارۀ موفقیت، کامیابی، ثروت و زندگی بهتر، مطالب زیادی را مطالعه کرده و در تلاش برای تحقق اهداف خود هستند، ولی با وجود کوشش‌ها و تلاش‌هایی که برای رسیدن به این مهم از خود نشان می‌دهند، کوچک‌ترین تغییر و تحولی در دنیای بیرونی آن‌ها ایجاد نمی‌گردد و بعد از مدتی مأیوس و نا‌امید شده‌اند.

آن‌ها فکر می‌کنند که کتاب‌ها و اصول موفقیت تنها داستان‌های مسحور کننده‌ای هستند که با واقعیت حقیقی زندگی در تضاد بوده و تنها جنبه‌ای الهام‌بخش و انگیزشی دارند؛ در نتیجه، کام‌یابی و موفقیت به صورت تصادفی و اتفاقی، آن هم تنها در زندگی افراد معدودی ایجاد می‌شود. ولی این دسته از افراد این حقیقت را نادیده گرفته‌اند که مطالعۀ نکات موفقیت و کام‌یابی؛ زمانی که گرفتار الگوهای فکری محدود‌ کننده و ذهنی شرطی شده‌اند، موجب دگرگونی بیرونی، جریان ثروت و کام‌یابی نخواهد شد.

اگر به دنبال ثروت، موفقیت، کامیابی و غیره هستید، باید ابتدا در درون به جست‌وجوی آن‌ها بپردازید، آن‌ها را رشد داده و به بیرون و دنیای اطراف انعکاس دهید. به عبارت دیگر «باید باشید، تا داشته باشید»؛ یعنی اگر به دنبال پول هستید باید از درون غنی باشید تا در بیرون به ثروت دست یابید؛ اگر به دنبال آرامش هستید، می‌بایست از درون آرام باشید تا صلح و آرامش را در بیرون تجربه نمایید. اگر درونی فقیر داشته و اندیشه‌های کمبود و فقر را پیوسته با خود به همراه دارید، تعجبی نیست که در دنیای بیرونی، سراسر درد و رنج و کمبود را تجربه نمایید.

راز آرامش، کامیابی، موفقیت و شکوفایی در درون نهفته است و رشد تنها از درون به بیرون اتفاق می‌افتد؛ در نتیجه، تنها، خواندن این اثر و آثار دیگر، تحول و تغییری در رشد و باروری شما ایجاد نخواهد کرد؛ چرا که جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده‌ی این کتاب معتقد است، کلمات، تنها حقایقی مرده و بی‌جان هستند که قابلیت ایجاد تغییر را در انسان ندارند و تنها تجربه به عنوان حقیقت زنده و پایداری می‌تواند دنیای درون و متعاقباً دنیای بیرون انسان‌ها را دگرگون نماید. به زبان دیگر، شایسته است که با خواندن مفاهیم این اثر و هر کتاب دیگری، آن‌ها را در عمل تجربه نموده و توانایی‌های بالقوۀ خود را به فعل درآورید.

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
968,902 مگابایت
08 ساعت 32 دقیقه
بخش اول
12,119 مگابایت
05 دقیقه
بخش دوم
40,992 مگابایت
18 دقیقه
بخش سوم
62,832 مگابایت
28 دقیقه
بخش چهارم
13,772 مگابایت
06 دقیقه
بخش پنجم
68,808 مگابایت
30 دقیقه
بخش ششم
45,728 مگابایت
20 دقیقه
بخش هفتم
43,351 مگابایت
19 دقیقه
بخش هشتم
50,662 مگابایت
22 دقیقه
بخش نهم
65,713 مگابایت
29 دقیقه
بخش دهم
48,569 مگابایت
21 دقیقه
بخش یازدهم
43,005 مگابایت
19 دقیقه
بخش دوازدهم
62,681 مگابایت
27 دقیقه
بخش سیزدهم
51,243 مگابایت
22 دقیقه
بخش چهاردهم
72,418 مگابایت
32 دقیقه
بخش پانزدهم
55,000 مگابایت
24 دقیقه
بخش شانزدهم
50,252 مگابایت
22 دقیقه
بخش هفدهم
88,408 مگابایت
39 دقیقه
بخش هجدهم
46,528 مگابایت
20 دقیقه
بخش نوزدهم
78,526 مگابایت
34 دقیقه
بخش بیستم
49,915 مگابایت
22 دقیقه
بخش بیست و یکم
39,139 مگابایت
17 دقیقه
بخش بیست و دوم
82,258 مگابایت
36 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران