کتاب صوتی روشنایی روز
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی روشنایی روز

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 5,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی روشنایی روز، اثر یان فلمینگ، نویسنده داستان‌های جنایی و جاسوسی انگلیسی، دربردارنده دو داستان کوتاه به نام‌های «روشنایی روز» و «از یک نگاه تا یک قتل» است.

هر دو داستان کتاب حاضر، راجع‌ به ماموریت‌های مختلف «جیمز باند» در کشورهای فرانسه و آلمان و مبارزه او با تروریست‌ها و به‌ خصوص روس‌هاست. در داستان اول «جیمزباند» خوش‌مشرب و آدم‌کش، به برلین اعزام می‌شود تا به فرار یکی از جاسوس‌های انگلیسی که در معرض کشته شدن به‌ وسیله یک تک تیرانداز روس است، کمک کند. در داستان دوم یک پیک موتور سوار معمایی است که تنها «جیمز باند» از عهده حل آن بر می‌آید.

یان فلمینگ (Ian Felming) نویسنده انگلیسی و خالق داستان‌های مشهور جیمزباند بود. یان فلمینگ در سال 1953 میلادی اولین کتاب از مجموعه جیمزباند را با عنوان کازینو رویال منتشر کرد. او یازده سال بعد درگذشت و در این فاصله مجموعاً 14 کتاب از مجموعه جیمزباند نوشت.

در قسمتی از کتاب صوتی روشنایی روز (The Living Daylights) می‌شنویم:

فردا صبح و شب نیز با اندک تفاوتی به همان شکل و روش دیروز سپری شد، با این تفاوت که باند وقت بیشتری را صرف تماشای دختر از پشت دوربین اسلحه کرده بود. در هر حال روز سوم از راه رسید. جیمز باند روز سوم را با برنامه‌ی فشرده‌ای از بازدید از موزه، گالری‌های هنری، باغ وحش و تماشای یک فیلم سپری کرد، اما در واقع باند هیچ یک از این‌ها را نمی‌دید، زیرا نیمی از حواسش متوجه آن دختر و نیم دیگر متوجه آن چهار پنجره‌ی تاریک و مرد نامرئی پشت پرده‌ها بود؛ همان مردی که باند می‌دانست امشب باید حتما او را بکشد.

به هنگام بازگشت در ساعت پنج عصر، باند مشاجره‌ای با سروان سندر داشت، زیرا باند می‌خواست قبل از رفتن به مخفیگاه نوشیدنی بنوشد و سروان مخالف این کار بود و در نهایت هم تهدید کرد که این تخلف باند را برای مرکز گزارش خواهد کرد.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
103 مگابایت
02 ساعت 05 دقیقه
روشنایی‌های روز - بخش اول
25 مگابایت
27 دقیقه
روشنایی‌های روز - بخش دوم
27 مگابایت
29 دقیقه
از یک نگاه تا یک قتل - بخش اول
34 مگابایت
36 دقیقه
از یک نگاه تا یک قتل - بخش دوم
30 مگابایت
33 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران