کتاب صوتی دن کیشوت
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی دن کیشوت

(2 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی دن کیشوت اثر راشل بلادن درباره سرگذشت مردی به نام الونسو کیخانو است. کیخانو یک نجیب‌زاده معمولی است که پس از خواندن داستان‌های بیشمار درباره شوالیه‌های ماجراجو، تحت تأثیر شجاعت و دلاوری این افراد قرار می‌گیرد و تصمیم می‌گیرد خود نیز یک شوالیه شود.

کیخانو پس از این تصمیم نام خود را به دن کیشوت (Don Quixote) تغییر می‌دهد و سوار اسب بارکش خود به نام روشینا ننت می‌شود و به همراه سانچو خادم خود از روستایی ناشناخته در قلب اسپانیا به راه می‌افتد تا زشتی‌ها و بدی‌ها را از بین ببرد و از حقوق ستمدیدگان دفاع کند. اما در این سفر اعمال مجنونانه‌ای از وی سر می‌زند. داستان زندگی وی جنبه‌ی عبرت‌آموزی برای دیگران دارد.

در این کتاب یکی از داستان‌های دن کیشوت برای کودکان و نوجوانان به صورت جالب و جذاب روایت شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی دن کیشوت می‌شنویم:

در زمان‌های قدیم، در قصر لامانچا، مردِ پیری با برادرزادش زندگی می‌کرد. پیرمرد خونه‌ی بزرگی داشت و دورِ اون خونه زمین‌های زیادی وجود داشت. رسیدن به کارهای مزرعه سخت بود و پیرمرد اصلاً وقت انجام دادن اون کارها رو نداشت. اون همیشه دوست داشت داستان‌هایی درمورد شوالیه‌ها بخونه. داستان‌ها خیلی جذاب بودند و پیرمرد هم هر روز داستان‌ها رو میخوند و اصلاً کار نمی‌کرد. پیرمرد زمین‌هاش رو می‌فروخت و با پول آن‌ها برای خودش کتاب می‌خرید.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کتاب صوتی دن کیشوت
20,742 مگابایت
15 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران