کتاب صوتی افسانه‌ پاپانوئل
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی افسانه‌ پاپانوئل

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 1,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی افسانه‌‌ی پاپانوئل اثر تری هوور، درباره‌ی شخصیت معروفی به نام بابانوئل است که در جاهای مختلف دنیا او را با اسم‌های مختلفی می‌شناسند.

به عنوان مثال در کشور انگلستان به بابانوئل؛ سَنتا کلاس (Santa Claus) پدر کریسمس می‌گویند و در فرانسه هم به پِغِ نوئل معروف است. بابانوئل یا پاپانوئل یک شخصیت تاریخی و داستانی در فرهنگ عامیانه کشورهای غربی و مسیحی است. نام بابانوئل با جشن کریسمس آمیخته شده‌ است.

بابا نوئل عمدتاً یک پیرمرد چاق با ریش سفید بلند و لباس قرمز است. معمولاً او یک کیسه پر از هدیه به همراه دارد که در روز کریسمس یا شب قبل از آن برای بچه‌ها می‌آورد. این باور وجود دارد که بابانوئل بچه‌ها را به دسته‌های خوب و بد تقسیم می‌کند و برای کودکانی که رفتار مناسبی در طول سال داشته باشند هدایایی می‌آورد.

پاپانوئل در یک جنگل تاریک و مرطوب که پر از درخت بود زندگی می‌کرد. پاپانوئل آنجا را از هرجایی بیشتر دوست داشت چون خیلی آرام و ساکت بود. او مشغول بررسی و مرتب کردن عروسک‌های کوچولوی چوبی بود و می‌خواست عروسک‌ها را در روز کریسمس به بچه‌ها هدیه بدهد اما یک‌دفعه چیزی را دید که تعجب کرد و…


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کتاب صوتی افسانه‌ پاپانوئل
13 مگابایت
10 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران