کتاب صوتی شطرنج
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی شطرنج

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 5,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی شطرنج یکی از داستان‌های تحسین‌شده نویسنده اتریشی اشتفان تسوایگ است که درباره مسافران یک کشتی است که با یک قهرمان شطرنج مسابقه می‌دهند.

شطرنج (Chess Story) یکی از بهترین و تاثیرگذارترین داستان‌های تسوایگ است که تصویری شدیدا تاثیرگذار و در عین حال آزار دهنده از وسواس فکری و بهای نبوغ ارائه می‌دهد.

گروهی از مسافران یک کشتی سیاحتی قهرمان شطرنج جهان را به مبارزه می‌طلبند. در ابتدا آن‌ها شکست می‌خورند تا اینکه توسط یک غریبه از میان جمعیت راهنمایی می‌شوند. مردی که برای بردن دست به مخاطره می‌زند. زوایگ در کتاب شطرنج با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین بابیان دقیق جزئیات صحنه‌ها، مخاطب را از ابتدا تا انتهای کتاب با خود همراه می‌سازد.

اشتفان تسوایگ (Stefan Zweig) رمان‌نویس، نمایشنامه‌نویس، روزنامه‌نویس و زندگینامه‌نویس اتریشی بود. اشتفان وقتی قدرت روزافزون و تسلط هولناک و وحشتناک نازی‌ها را به چشم دید، در سال 1934 دیگر نتوانست طاقت بیاورد و در نهایت در سال 1938 اتریش را به مقصد لندن ترک کرده و در آنجا ماندگار شد. این رمان پس از مرگ توایگ منتشر و تبدیل به اثری کلاسیک و ماندگار شد.

در قسمتی از کتاب صوتی شطرنج می‌شنویم:

در اوج نومیدی و نیاز، چیزی کاملا غیرمنتظره اتفاق افتاد که راهی برای فرار پیش پایم گذاشت، دست کم برای مدتی. آخر ژوئیه بود، یک روز تیره و بارانی. این جزئیات را به این خاطر به یاد دارم که وقتی از توی راهرو مرا برای استنطاق می­‌بردند، قطرات باران به قاب پنجره‌­ها کوبیده می‌­شد. باید در اتاق انتظار بازپرس منتظر می­‌ماندم. همیشه باید قبلا از بازپرسی انتظار می­‌کشیدی؛ این که تو را در انتظار بگذارند هم جزیی از تکنیک­شان بود. اول با احضار کردن تو را نگران می­‌کردند، با این که ناگهان در نیمه­‌ی شب می­‌آمدند و تو را از سلولت می­‌بردند، و بعد، وقتی تو خودت را با تصور بازپرسی وفق می‌دادی، وقتی که ذهنت را برای مقاومت آماده می‌­کردی، آن­ وقت تو را چشم انتظار نگه می­‌داشتند، انتظاری کاملا پوچ که دو تا سه ساعت قبل از بازپرسی طول می‌­کشید، تا بدنت را خسته و ذهنت را آشفته کنند.

کتابهای بیشتر از گوینده
کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
142,923 مگابایت
02 ساعت 43 دقیقه
بخش اول
35,754 مگابایت
39 دقیقه
بخش دوم
33,958 مگابایت
37 دقیقه
بخش سوم
12,486 مگابایت
13 دقیقه
بخش چهارم
25,524 مگابایت
27 دقیقه
بخش پنجم
9,330 مگابایت
10 دقیقه
بخش ششم
34,082 مگابایت
37 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران