کتاب صوتی بانو آمالیا
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی بانو آمالیا

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 12,000 تومان
+ 1500 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

داستان‌هایی از جنس زنان

مجموعه‌ی حاضر شامل سه داستان از السا مورانته به‌نام‌های «بازی پنهانی»، «مادریزرگ» و «بانو آمالیا‌» است که تمام خصیصه‌ها و ویژگی‌های داستان‌گویی و شخصیت‌پردازی السا مورانته را در خود دارد. شخصیت‌های زنانه‌ای که السا مورانته در داستان‌هایش می‌پروراند کاملا از صافی ذهن زنانه‌ی نویسنده گذر کرده و با قبول صفات و وجوهات دراماتیک خود در طول داستان برای مخاطبین به مرز باورپذیری و شکل‌گیری یک شخصیت کامل با تمام عادات و ویژگی‌های خاص زنانه رسیده است. شخصیت‌ها در مسیر داستان از خالق‌شان جدا شده و خود در کانال‌هایی که در طول روایت سیر می‌کنند آزادانه و آگاهانه واکنش‌های منحصر به فرد انجام داده و دست به انجام یک سری فرایندهای خلاقانه خارج از مسیر روایت داستان می‌زنند.

بخشی از کتاب

«پاییز بود و دهکده‌ای که مقصدش بود در میان زمین‌های خاکستری رنگی قرار داشت که برگ قرمز درختان همچون لکه‌هایی تنک روی زمین آن پخش شده بود. خانه‌های خاکی رنگ آن، بام‌های قرمز یا سیاه، بعضی سقف کوتاه داشتند و یک طبقه بودند و بعضی سقفشان بلند بود و مساحت بیشتری داشتند با پنچره‌هایی شبیه مزغل. در آن سوی همه پنجره‌های پشتی خانه‌ها شعله‌های آتش به چشم می‌خوردند و از جاده‌های گل‌آلود آن ...»

نویسنده‌ای تاریخ

السا مورانته در سال 1912 در رم به‌دنیا آمد و دوران کودکی سختی را پشت سر گذاشت. از سیزده سالگی برای مجلات و روزنامه‌‌ها شروع به نوشتن کرد. در سن هجده سالگی خانواده و تحصیل را رها کرد و زندگی خود را وقف نوشتن کرد. وی در سال 1941 با آلبرتو موراویا، یکی از رمان‌نویسان برجسته‌ی ایتالیا ازدواج کرد و در سال 1943 با او در اردوگاه فاشیست همراه شد. اولین رمان وی در سال 1948 منتشر شد و جایزه ویارجیو را دریافت کرد، نه سال بعد رمان جزیره آرتورو را منتشر کرد و جایزه استرگا را به خود اختصاص داد. مورانته پس از یک دهه سکوت پرفروش‌ترین رمان خود را به نام «تاریخ» را منتشر کرد. وی در سال 1983 در پی بیماری شکستگی استخوان ران دست به خودکشی زد که ناموفق بود و در سال 1985 درگذشت.

همراه با شخصیت‌های داستان

آوانامه با همکاری انتشارات ققنوس کتاب صوتی «بانو آمالیا» از مجموعه کتاب‌های پانوراما را با صدای مریم جمالی تولید و منتشر کرده است.

کتابهای بیشتر از گوینده
کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
132,353 مگابایت
02 ساعت 28 دقیقه
بازی پنهانی - قسمت اول
26,494 مگابایت
29 دقیقه
بازی پنهانی - قسمت دوم
18,363 مگابایت
20 دقیقه
مادربزرگ - قسمت اول
26,109 مگابایت
29 دقیقه
مادربزرگ - قسمت دوم
36,217 مگابایت
40 دقیقه
بانو آمالیا
27,252 مگابایت
30 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران