20 درصد تخفیف کتاب صوتی اثر مرکب
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی اثر مرکب

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 16,000 تومان 12,800 تومان
+ 2000 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

مسیر موفقیت

کتاب «اثر مرکب» نوشته دارن هاردی در نگاه اول مانند دیگر کتاب‌های موفقیت به نظر می‌رسد اما تفاوت عمده‌ای با دیگر کتاب‌های دسته روانشناسی و موفقیت دارد. نقطه مشترک این کتاب با دیگر کتاب‎های موجود در این زمینه شامل مباحثی چون امید، تلاش، نیروی درون و ... است اما تفاوت این کتاب و در واقع نقطه قوت آن در این است که اثرگذاری زیادی در مخاطب ایجاد می‌کند و در تمام مسیر رسیدن به موفقیت با مخاطب همراه بوده و با مثال‌ها و راه حل‌هایی کاربردی او را در رسیدن به هدف همراهی می‌کند. در واقع کتاب حاضر به بیان این نکته می‌پردازد که چگونه تصمیمات کوچک و به ظاهر بی‌اهمیت افراد در طول سالیان با انباشته شدن بر روی هم زندگی‌شان را دست‌خوش تغییر و تحول می‌کند. در مقدمه کتاب چنین آمده:

«اثر مرکب، کتابی قدرتمند و علمی است که بر اساس سال‌ها تجربه‌های اثبات شده و مفید نگاشته شده است و به شما آموزش می‌دهد که چگونه از استعدادهایتان استفاده کنید تا از فرصت‌هایی که شما را احاطه کرده‌اند در بیشترین حد ممکن بهره بگیرید. اثر مرکب گنجینه‌ای از ایده‌ها برای رسیدن به موفقیتی است که تا کنون فکر نکردید امکان‌پذیر باشد.»

بخش از کتاب

«این تجربه بی‌ربط به تغییر ناگهانی یا ترک سریع عادت بد نیست. برای مدت کوتاهی، احساس مشقت و ناراحتی باعث می‌شد بدن از طریق فرایند هوموستاسیز به محیط متفاوت عادت کند. همه ما توانایی هوموستاسیز مشابهی برای ترک رفتارهای نامطلوب‌مان داریم. اغلب می‌توانیم خودمان را خیلی سریع به صورت فیزیکی و روانی با تغییرات و محیط جدید تطبیق دهیم.»

نویسنده پرفروش نیویورک تایمز

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت در سال 1971 به دنیا آمد. او در ابتدا ناشر مجله و مدیای موفقیت بود ولی در سال 2015 برای رسیدن به موفقیت‌های جدید مجله را ترک و به سخنرانی‎های انگیزشی پرداخت. از وی کتاب‌های زیادی منتشر شده است که معروف‌ترین آن‌ها اثر مرکب است.

کتاب صوتی اثر مرکب

آوانامه با همکاری انتشارات نسل نو اتدیش کتاب صوتی «اثر مرکب» را با صدای آرمان سلطان‌زاده منتشر کرده است تا مخاطبان بتوانند با شنیدن آن گام‌های رسیدن به موفقیت را  آسان‌تر بردارند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
326 مگابایت
05 ساعت 54 دقیقه
قسمت اول
9 مگابایت
10 دقیقه
قسمت دوم
10 مگابایت
10 دقیقه
قسمت سوم
36 مگابایت
38 دقیقه
قسمت چهارم
27 مگابایت
29 دقیقه
قسمت پنجم
36 مگابایت
39 دقیقه
قسمت ششم
27 مگابایت
29 دقیقه
قسمت هفتم
29 مگابایت
31 دقیقه
قسمت هشتم
19 مگابایت
20 دقیقه
قسمت نهم
20 مگابایت
21 دقیقه
قسمت دهم
27 مگابایت
29 دقیقه
قسمت یازدهم
18 مگابایت
19 دقیقه
قسمت دوازدهم
28 مگابایت
30 دقیقه
قسمت سیزدهم
21 مگابایت
23 دقیقه
قسمت چهاردهم
17 مگابایت
18 دقیقه
قسمت پانزدهم
9 مگابایت
09 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران