کتاب صوتی عید پاک
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی عید پاک

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 9,900 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

گناه، طمع، شک و تردید، نابرابری و انتقام دستمایه‌ داستان‌های مجموعه‌ای هستند که محسن سلیمانی در کتاب «عید پاک» جمع‌آوری کرده است. ریچارد رایت در داستان «تو سیاه‌پوستی»، قصه‌ای کوتاه اما تاثیرگذار از تبعیض نژادی را روایت می‌کند. تولستوی در داستان «عید پاک» ما را به دنیای بی‌کینه کودکان می‌برد که نزاعشان مثل باران بهاری کوتاه و زودگذر است. آنها در حالی‌که که بزرگتر‌ها به خاطر مسائلی کوچک هنوز در حال نزاع هستند، خیلی زود قهرشان به آشتی بدل می‌شود و برای باز کردن راه آب کوچکی کنار هم می‌ایستند. داستان «قبل از کشتار» هنرناندو تلت، تردید‌ها و دودلی‌های یک سلمانی مبارز است برای کشتن دشمنی که حالا زیر تیغ اونشسته است؛ داستانی که اگرچه شاید به لحاظ تفکر و جهان بینی مخالفانی داشته باشد، اما به لحاظ ساختاری داستان موفق و جذابی است. از ریچارد رایت داستان دیگری هم در این مجموعه وجود دارد به نام «گربه» که روایت انتقام کودکانه‌ یک پسربچه از بدخلقی‌های پدرش با به دار آویختن یک بچه‌گربه است.
داستان «زور» نوشته ویلیام کارلوس ویلیامز مقاومت دختربچه‌ای را در برابر پزشک و پدر و مادرش را روایت می‌کند که مانع کشف بیماری اوست. «به بانک ما خوش آمدید» اثر هنری سلسار نیز روایت جذابی از یک ایده قدیمی در ادبیات و سینما یعنی دزدی از بانک است. «تکه نخ» گی دو موپاسان هم یکی از بهترین داستان‌های این مجموعه به حساب آورد؛ داستان فردی که هرچه برای اثبات بی‌گناهی‌اش بیشتر دست‌و‌پا می‌زند، بیشتر در مرداب ناباوری‌های مردم فرو می‌رود. «بی‌نام و نشان» اثر رالف الیسون و «یک آدم چقدر زمین می‌خواهد» نوشته تولستوی از دیگر داستان‌های خواندنی این مجموعه‌اند که داستان تولستوی بارها مورد اقتباس‌های سینمایی و نمایشی هم قرار گرفته است.

کتابهای بیشتر از گوینده
کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
161 مگابایت
03 ساعت 02 دقیقه
بخش اول
29 مگابایت
32 دقیقه
بخش دوم
22 مگابایت
24 دقیقه
بخش سوم
33 مگابایت
36 دقیقه
بخش چهارم
23 مگابایت
26 دقیقه
بخش پنجم
18 مگابایت
20 دقیقه
بخش ششم
23 مگابایت
25 دقیقه
بخش هفتم
18 مگابایت
19 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران