کتاب صوتی عقربه ها خوابشان می آید
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی عقربه ها خوابشان می آید

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 7,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

رمان «عقربه ها خوابشان می آید» در مورد نوجوانی است که دوست نزدیکش را که با هم فعالیت هایی ذر سال های انقلاب داشته اند، گم کرده. او تمام مدت دنبال دوستش می گردد. این رمان برگزیده ی سومین جشنواره داستان انقلاب است .
اسماعیل. این تنها یک اسم نیست؛ همه رویاها و خواب و خیال قهرمان داستانی است به اسم  «عقربه‌ها خوابشان می‌آید». شخصیت اصلی داستان، نوجوانی است که دوستش  اسماعیل در تظاهرات هفده شهریور 57 در میدان  ژاله شهید شده است. اما  ناگهان در سفری که  قهرمان داستان همراه با خانواده‌اش به مشهد دارند، لحظه‌ای اسماعیل رخ می‌نماید و بعد ناپدید می‏شود. حالا دیگر تمام رویاها و دغدغه‌های قهرمان داستان، می‌شود یافتن دوباره اسماعیل. در تمام ایام سفر  و لحظه‌های زیارت، قهرمان داستان از خود می‌پرسد که اسماعیل کجاست. گاه هم پناه می‌برد به خاطرات گذشته و روزهای  خوش مبارزه و تظاهرات را در کنار اسماعیل به خاطر می‌آورد. اما واقعیت به ظاهر چیز دیگری است؛ نه اثری از اسماعیل هست و نه در این سفر و زیارت، روزگار خوشی انتظار شخصیت‌ اصلی داستان  را می‌کشد.  برادرش حامد در بیمارستان بستری می‌شود، خواهرش مرضیه ناخوش‌احوال می‌شود و در این میان بدخلقی‌ها و عصبیت‌های همیشگی پدر که با مریضی بچه‌ها و بی‌پولی بیشتر هم شده است، فضا را عبوس‌تر و تلخ‌تر می‌کند. اما  انگار اصلا اسماعیلِ شهید آمده بوده تا  با نشان دادن این تصویر رویایی از خودش، به قهرمان داستان یادآوری کند که مبارزه و استقامت تا همیشه ادامه دارد. انگار عیوضی با این تمهید می‌خواسته نشان دهد که شهیدان نمی میرند وراهی که گشوده‌اند، تا ابد پیمودنی است.

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
151 مگابایت
02 ساعت 22 دقیقه
بخش اول
33 مگابایت
29 دقیقه
بخش دوم
32 مگابایت
28 دقیقه
بخش سوم
32 مگابایت
28 دقیقه
بخش چهارم
32 مگابایت
28 دقیقه
بخش پنجم
33 مگابایت
29 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران