کتاب صوتی کلینیک حیوانات
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی کلینیک حیوانات

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 5,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب کلینیک حیوانات اثر افشین تل‌لو شامل بیست داستان کوتاه است که به نوعی دغدغه‌ها و پارادوکس‌های انسانی را در قالب داستان‌های حیوانی مطرح می‌کند، تا از این طریق تعارضات و تناقضات دست و پا گیر زندگی انسان‌ها به نوعی نمایان شود.

افشین تل‌لو به شکل‌گیری کتاب کلینیک حیوانات اشاره کرده و گفته است: از آن جایی که حرفه اصلی من پزشکی است، جرقه‌های اصلی تحریر این داستان‌ها در مراجعه بیمارانم به ذهنم خطور کرد. این طنزپرداز جوان همچنین از معضلات طنز کشور سخن گفته، اذعان داشت: ما مردمی هستیم که در ادبیات محاوره‌ای خود، شوخ‌طبعی‌های زیادی داریم؛ اما همین که این گفتمان به روی کاغذ یا به صورت مصور درمی‌آید، آستانه تحمل ما به نوعی تحریک می‌شود.

در بخشی از کتاب کلینیک حیوانات می‌خوانیم:

الاغ کارهاش که تموم شد و بارها رو که تحویل داد، راه افتاد و رفت کلینیک ارتوپدی. بعد از یه مدت منتظر موندن، نوبتش رسید. الاغ رفت داخل و مؤدبانه سلام کرد و یه گوشه روی صندلی نشست. دکتر گفت: «بفرما الاغ جان، چی شده، مشکلت چیه؟» الاغ کلاهش رو برداشت و زانوهای جفت‌شده‌اش رو نشون داد و گفت: «عرضم به خدمتتون آقای دکتر چند وقتیه زانوهام خیلی درد می‌کنه.» دکتر زانوهای الاغ رو معاینه کرد و گفت: «آرتروزه! آقا جون زانوهات آرتروز داره.» الاغ انگار که از حرف‌های دکتر هیچی نفهمیده بود گفت: «حالا قرصی شربتی چیزی داره؟» دکتر شروع به نوشتن نسخه کرد.

کتابهای بیشتر از گوینده
کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
71,143 مگابایت
41 دقیقه
بخش اول
20,976 مگابایت
09 دقیقه
بخش دوم
24,192 مگابایت
11 دقیقه
بخش سوم
24,320 مگابایت
11 دقیقه
بخش چهارم
23,765 مگابایت
10 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران