کتاب صوتی سراسر پنجره
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی سراسر پنجره

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 13,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

مجموعه داستان «سراسر پنجره» در اولین برخورد، هدایت مخاطب است به جهانی مملو از صدا‌ها و رنگ‌های متفاوت. در این چند صدایی ادبی، امکانی برای انتخاب و یا رودررو شدن با دنیاهای تازه‌ای فراهم است که حتی اگر در حوزه انتخاب و سلیقه ادبی مخاطب نیز نباشد، اما به واسطه قرار گرفتن در یک مجموعه، فرصتی نوبرای او ایجاد می‌کند تا به قضاوتی تازه دست پیدا کند.
دراین مجموعه مخاطب با ابداعات تازه‌ای از نظر ساختار و محتوا روبه‌رو می‌شود و انتخاب و چینش داستان‌ها تلفیقی از قصه‌های ساختار‌محور و معناگرایانه را به نمایش می‌گذارد. اگرچه می‌توان گفت در همه داستان‌های مجموعه، کوششی برای آزمودن فرم‌های نو در روایت قصه، چه به لحاظ انتخاب راوی و چه به لحاظ نثر دیده می‌شود.
اوج این فرمگرایی در داستان «مقامات رندی» نوشته داوود حسنوند دیده می‌شود که به سبک ادبیات کلاسیک روایت می‌شود، سبکی که در مقابل لحن عامیانه راوی در داستان «زال» نوشته نظام حقی قرار می‌گیرد. در این مجموعه، ردپایی از داستان‌های بومی نیز دیده می‌شود که دو داستان «لاک پشت آهنی» و «ناجی» نوشته سروش رهگذر از این جمله‌اند؛  داستان‌هایی که وقایعشان در روستا می‌گذرد و متعهد به مضامینی بومی هستند. دو داستان «نقش جنازه نبیه» و «قرارگاه متروکه» از آیت دولتشاه را می‌توان از داستان‌های متفاوت این مجموعه به حساب آورد؛ داستان‌هایی که تعلیق و کشش در کنار فضای تازه قصه، جذابیت خاصی به آن‌ها بخشیده است.
 «سراسرپنجره» از نظر انتخاب موضوعات خاص، نمونه‌های مثال‌زدنی دیگری نیز دارد. سجاد بنکدار در داستان «اشک، عرق، خون»، قصه‌ای خواندنی از رابطه پسری جوان با خروس جنگی‌اش روایت می‌کند و در داستان بعدی خود یعنی «برسد به دست...»، به فضایی کاملا متفاوت از قصه قبلی خود روی می‌آورد و زنی تنها را در انتظاربازگشت شوهرش از سر کار و در محاصره نشانه‌های روزمره زندگی مدرن از جمله تلویزیون و موبایل قرار می‌دهد. «سراسرپنجره» ۱۹ داستان خواندنی از ۱۵ نویسنده جوان به انتخاب عباس محمدی است؛ تجربه‌ای که نمی‌شود آن را نادیده انگاشت.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
343 مگابایت
05 ساعت 15 دقیقه
بخش اول
31 مگابایت
27 دقیقه
بخش دوم
32 مگابایت
28 دقیقه
بخش سوم
29 مگابایت
25 دقیقه
بخش چهارم
29 مگابایت
25 دقیقه
بخش پنجم
34 مگابایت
30 دقیقه
بخش ششم
26 مگابایت
23 دقیقه
بخش هفتم
30 مگابایت
27 دقیقه
بخش هشتم
29 مگابایت
26 دقیقه
بخش نهم
26 مگابایت
23 دقیقه
بخش دهم
34 مگابایت
30 دقیقه
بخش یازدهم
28 مگابایت
25 دقیقه
بخش دوازدهم
29 مگابایت
26 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران