کتاب صوتی خانه ام همین جاست
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی خانه ام همین جاست

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 14,000 تومان
+ 1500 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
قیمت : 28,000 تومان
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

زنان در جنگ

در طول تاریخ انسان‌ها گاه برای به‌دست آوردن روزی خود و گاه از سر جاه‌طلبی به جنگ با همنوعان خود پرداخته‌اند. ایران نیز در طول تاریخ جنگ‌های بسیاری به خود دیده است که جنگ تحمیلی یکی از آن جنگ‌هاست. در جنگ تحمیلی مردان و زنان پابه‌پای هم برای دفاع از آب و خاک و ناموس خود تلاش کرده‌اند تا نگذارند ذره‌ای از خاک پاک کشور به دست دشمنان بیافتد. در سال‌های اخیر کتاب‌های بسیاری در باب جنگ تحمیلی به رشته تحریر در آمده است که برخی از آنان روایتگر حضور زنان و تلاش آنان است. کتاب «خانه‌ام همین جاست» نیز از این تلاش سخن می‌گوید. این کتاب به بازآفرینی خاطرات افسانه قاضی‌زاده در سال‌های ابتدایی جنگ و تصرف خرمشهر به دست رژیم بعثی صدام پرداخته است. کتاب «خانه‌ام همین جاست» از سوی انتشارات سوره مهر چاپ و منتشر شد. مصاحبه‌گر و تدوین کننده این خاطرات «گلستان جعفریان» است که با نثری روان و پر احساس زندگی این بانوی قوی و جنگجو را بیان می‌کند.

بخشی از کتاب

«چند روز اول خیلی وحشتناک بود. هنوز چشمم به خون و دست و پای بریده و چرک و آلودگی عادت نکرده بود. مدام حالت تهوع داشتم از هرچه غذای قرمز بود حالم به هم می‌خورد. تا آن موقع یادم نمی‌آمد مریضی گرفته باشم. اما آن‌جا یک هفته بستری شدم.فشارم آمده بود پایین. از بس غذا نخورده بودم، بدنم ضعیف شده بود. فقط کمپوت سیب و گلابی می‌خوردم. حتی دچار ناراحتی‌های روده‌ای شده بودم...»

صدای پایداری

آوانامه با همکاری انتشارات سوره مهر کتاب صوتی «خانه‌ام همینجاست» را با صدای نازیما حسینی تولید و منتشر کرده است. صدای جنگ و درد و رنج آن را می‌توان در این کتاب صوتی شنید و آن را لمس کرد.

کتابهای بیشتر از گوینده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
279 مگابایت
03 ساعت 25 دقیقه
فصل اول
52 مگابایت
38 دقیقه
فصل دوم - بخش اول
27 مگابایت
20 دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
44 مگابایت
32 دقیقه
فصل سوم
40 مگابایت
29 دقیقه
فصل چهارم
51 مگابایت
37 دقیقه
فصل پنجم
13 مگابایت
10 دقیقه
فصل ششم
27 مگابایت
19 دقیقه
فصل هفتم
28 مگابایت
20 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران