کتاب صوتی ببینم نبض تان می زند؟!
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی ببینم نبض تان می زند؟!

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 14,000 تومان
+ 1500 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

داستان، زندگی، خیال

داستان زندگی انسان‌ها پر است از فراز و نشیب، تلخی و شیرینی، درد و غم که گاهی قلب انسان را در چنگال خود اسیر می‌کنند. در این بین برخی از انسان‌ها به کمک قلم توانمند خود تپش پر هیجان زندگی را به تصویر می‌کشند. امین فقیری نیز در کتاب «ببینم نبض‌تان می‌زند؟!» به این امر پرداخته است. این کتاب که مشتمل بر ده داستان کوتاه است به بیان زندگی شهری و مصائب و مشکلات آن با نثری روان و دلچسب می‌پردازد. بیان شیوا و منطبق بودن خط داستان‌ها با زندگی انسان‌ها، مخاطبان را وا می‌دارد تا با شخصیت‌های داستان همزاد پنداری کنند و حتی گاهی داستان را منطبق با زندگی خود پندارند.

بخشی از کتاب

«گرپ، گرپ، گرپ. هجوم صدا. خانه دارد می‌رمبد. بلند شوم؟ بخوابم؟ بنشینم؟ سرم دارد می‌ترکد. خیلی عجیب است. این صداها. آها یادم آمد. این صدای همان گنج‌هاست که در زیرزمین با خمره‌های لبریز از جواهر حرکت می‌کنند، از این‌جا به آن‌جا. دائم تکان می‌خورند. برای این که کسی نتواند آن‌ها را به دست بیاورد، یک‌جا نمی‌مانند. گیجت می‌کنند. پاهایم را بلند می‌کنم. محکم به زمین می‌کوبم ...»

مردی از شهر حافظ و سعدی

امین فقیری در سال 1322 در شهر شیراز در خانواده‌ای اهل کتاب و فرهنگ به دنیا آمد. برادر وی یکی از فارسی‌شناسان معروف عصر حاضر است. وی بعد از اتمام دوره سپاه دانش به روستا رفت و در آن‌جا مشغول به خدمت به روستاییان شد. وی از نزدیک مشکلات روستاییان را لمس کرد و حاصل حضورش در روستا را در کتاب دهکده پر ملال منتشر کرد. او همراه با محمود دولت آبادی از اولین نویسندگان داستان‌های روستایی ایران به‌شمار می آید. داستان‌های این مجموعه به بیش از ده زبان از جمله انگلیسی، آلمانی، روسی، اردو، ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی و غیره چاپ شده‌است. از او تاکنون نوزده کتاب در زمینه‌ی رمان، نمایشنامه، داستان نوجوانان به چاپ رسیده‌است. فقیری در کنار دیگر افتخاراتش به همراه محمود دولت‌آبادی برنده لوح زرین بهترین نویسنده بیست سال داستان‌نویسی ایران در سال ۱۳۷۶ می‌باشند. او در حال حاضر در روزنامه عصر مردم شیراز مشغول به کار است.

نبض زندگی

آوانامه در جریان پرشتاب زندگی در تلاش است تا با تولید کتاب‌های صوتی دنیایی متفاوت را پیش روی مخاطبین خود بگشاید. در این راستا آوانامه با همکاری نشر چشمه کتاب «ببینم نبض‌تان می‌زند؟!» را با صدای بابک مینایی و مریم پاک‌ذات تولید و منتشر کرده است.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
209,598 مگابایت
03 ساعت 53 دقیقه
ببینم نبض‌تان می‌زند؟
10,065 مگابایت
11 دقیقه
تا هم اکنون که این داستان را برای‌تان می‌خوانم
24,352 مگابایت
27 دقیقه
سیمی
18,149 مگابایت
20 دقیقه
چونان شعری تلخ
14,953 مگابایت
16 دقیقه
راهنما
14,268 مگابایت
16 دقیقه
درست ساعت هشت شب
7,514 مگابایت
08 دقیقه
عزیز دلم
17,619 مگابایت
19 دقیقه
او
21,838 مگابایت
24 دقیقه
مانده‌ام که به محمود چه بگویم!
12,227 مگابایت
13 دقیقه
چهار بانوی محترم - قسمت اول
22,256 مگابایت
24 دقیقه
چهار بانوی محترم - قسمت دوم
23,965 مگابایت
26 دقیقه
چهار بانوی محترم - قسمت سوم
26,979 مگابایت
29 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران