کتاب صوتی  اشک آخر
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی اشک آخر

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 13,900 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

رمان «اشک آخر» بر مبنای حوادث جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و انقلاب اسلامی روایت شده و نویسنده همانقدر که به موضوع انقلاب در آن توجه کرده، به موضوع جنگ هم پرداخته است.

روایت داستان با موضوع جنگ تحمیلی از سال63 شروع می‏شود و در پایان هم باز به موضوع جنگ مرتبط می شود. بخش عمده کتاب سیر زندگی جوانی را روایت می کند که از جبهه آمده و مجروح و بستری است. اساسا بستر اصلی روایت، زمان حال و زمان جنگ است و زمان انقلاب در بازگشت به گذشته (فلش بک ها) و تداعی های راوی، جریان پیدا می کند. عبدی- که یکی از شخصیت‏های مهم و کلیدی داستان است- موظف است خبر زخمی شدن اشکان را به خانواده او بدهد‎، آن هم به خانواده ای که از دوستانش هستند و اشکان تنها فرزندشان است.

اشکان در واقع فرزند یک انقلابی شجاع است که پدرش مجتبی اقبالی به علت اینکه چند جمله علیه شاه حرف زده و در کیفش اسلحه پیدا کرده اند در اثر شکنجه ساواک شهید شده است. اشکان هم مجبور به زندگی در خانواده ای وابسته به ساواک- نه ساواکی اصلی- شده است. به عبارتی، فرزند آنها نیست و فرزند خوانده این خانواده به شمار می رود. عبدی پنج سال است اشکان را می شناسد. اشکان ارتباط صمیمانه ای با عبدی داشته و تحت تأثیر او به جبهه جنگ تحمیلی رفته اما تقدیر و سرنوشت، وضعیتی دیگرگونه را برایش رقم زده است.

داستان «اشک آخر» ماجرای اشکان، فرزند منوچهر ظفرمقدم و شاید هم منوچهر اقبالی است؛ داستانی از جنس میراثی گران بها که از پدر به پسر رسیده است؛ میراث اشک و خون و رشادت. «اشک آخر» دربرگیرنده 9فصل است. نویسنده هر فصل را به ترتیب اشک اول، اشک دوم، اشک سوم و … نام گذاری کرده و در نهایت در فصل نهم با نام گذاری اشک آخر، رمان خود را به پایان رسانده است.

این رمان، به رغم عنوانی که دارد، اصلا با اشک و آه همراه نشده است و سیدهاشم حسینی با روایتی خونسردانه و البته تاثیرگذار، داستان خود را بیان کرده است.

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
329,713 مگابایت
06 ساعت 10 دقیقه
بخش اول
27,495 مگابایت
30 دقیقه
بخش دوم
26,722 مگابایت
29 دقیقه
بخش سوم
25,540 مگابایت
28 دقیقه
بخش چهارم
25,083 مگابایت
28 دقیقه
بخش پنجم
25,448 مگابایت
28 دقیقه
بخش ششم
25,661 مگابایت
28 دقیقه
بخش هفتم
24,630 مگابایت
27 دقیقه
بخش هشتم
27,671 مگابایت
30 دقیقه
بخش نهم
26,188 مگابایت
29 دقیقه
بخش دهم
24,014 مگابایت
26 دقیقه
بخش یازدهم
25,321 مگابایت
28 دقیقه
بخش دوازدهم
26,841 مگابایت
29 دقیقه
بخش سیزدهم
27,039 مگابایت
30 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران