دانلود کتاب مفهوم نوین پیروزی
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

دانلود کتاب مفهوم نوین پیروزی

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 7,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

برایان تریسی در پادکست مفهوم نوین پیروزی، از دغدعه‌ی اصلی مردم در تمام طول تاریخ که شامل موفقیت‌های شخصی و حرفه‌ای، موفقیت‌های خانوادگی و مالی است، سخن می‌گوید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

برایان تریسی در کتاب مفهوم نوین پیروزی می‌گوید:

ایجاد تغییرات کوچک در توانایی‌هایتان در بازه‌ی زمانی طولانی می‌تواند منجر به تغییرات بزرگی در زندگی و کسب‌و‌کار شما شود. مهارت‌های کلیدی، یکی از جدیدترین اکتشافات در مبحث موفقیت‌های تجاری و شخصی است. این «مهارت‌های کلیدی» در دسته‌ی حیاتی‌، طبقه‌بندی می‌شود. چون شکست یا پیروزی به آن‌ها وابسته ا‌ست. یا مهارت‌های کلیدی را خوب انجام می‌دهید و موفق می‌شوید، یا بد انجام می‌دهید و شکست‌ می‌خورید. ضعیف‌ترین مهارت کلیدی در شما، بیشترین تأثیر را در موفقیت و درآمدتان دارد.

کسب‌و‌کارهایی که در رقابت با رقیبانشان پیروز شدند، شرکت‌های خیلی خاص یا 100 درصد بهتر از رقباشان نیستند. فقط کمی بهتر از آن شرکت‌های شکست خورده‌اند و طبق اثر مرکب، توسعه‌ی جنبه‌های حیاتیِ کوچک، می‌توانند زندگی و کسب‌و‌کارتان را دگرگون کند.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب‌و‌کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

تریسی تاکنون به مدت ۳۰ سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب‌و‌کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از ۷۰ کتاب به تحریر درآورده که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند.

از آثار او می‌توان به «۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته»، «قوانین جهانی موفقیت»، «روانشناسی فروش» اشاره کرد.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
15,687 مگابایت
19 دقیقه
بخش اول
1,937 مگابایت
02 دقیقه
بخش دوم
2,558 مگابایت
03 دقیقه
بخش سوم
3,584 مگابایت
04 دقیقه
بخش چهارم
5,156 مگابایت
06 دقیقه
بخش پنجم
3,665 مگابایت
04 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران