کتاب صوتی مدیر مدرسه
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی مدیر مدرسه

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 14,000 تومان
+ 1500 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

مدرسه و دردسرهایش

در دنیای معاصر نظام آموزشی و مدرسه یکی از ارکان اساسی هر کشوری می‌باشد که همواره دست‌خوش تغییراتی می‌شود. جلال آل احمد نویسنده سرشناس این مرز و بوم در کتاب «مدیر مدرسه» به بررسی این بخش مهم از ساختار جامعه می‌پردازد. آل احمد در این کتاب زندگی معلمی خسته را به تصویر می‌کشد که برای فرار از آموزگاری، مدیریت مدرسه‌ای تازه تاسیس را به عهده می‌گیرد، فارق از این که دردسرها و مسئولیت این کار بیشتر از آموزگاری است.  آموزگار سابق که اکنون مدیر مدرسه شده است برای جبران کم و کاستی مدرسه دست یاری به سوی خانواده‌ها دراز می‌کند و این طلب یاری کارها را برای او دشوارتر می‌کند.

بخشی از کتاب

یک روز صبح به مدرسه که رسیدم، ناظم هنوز نیامده بود. از این اتفاق‌ها کم می‌افتاد و طبیعی بود که زنگ را هم نزده بودند. ده دقیقه‌ای از زنگ می‌گذشت و معلم‌ها در دفتر، گرم اختلاط بودند. خودم هم وقتی معلم بودم، به این مرض دچار بودم. اما از وقتی مدیر شده بودم، تازه می‌فهمیدم که چه لذتی می‌برند معلم‌ها از این که پنج دقیقه -نه، فقط دو دقیقه، حتی یک دقیقه دیرتر به کلاس بروند. چنان در این کار مصر بودند که انگار به خاطر همین یکی دو دقیقه تاخیرها معلم شده‌اند...

نویسنده‌ای جامعه‌شناس

جلال آل احمد در سال 1302 در خانواده­‌ای مذهبی، در تهران به دنیا آمد. پدر وی در پرورش جلال به عنوان فردی مذهبی مانند خود، ناکام ماند. در پی آن جلال در سنین جوانی خانه پدر را ترک کرده، از مذهب روی‌ می گردانَد و وارد سیاست و حذب توده می‌شود. در سال 1326 از حزب توده خارج شده و در همین زمان، دومین کتاب خود «از رنجی که می‌بریم» را، که داستان شکست مبارزاتش در این حزب بود، به رشته­‌ی تحریر در می‌آورد. بعد از جریان ملی شدن صنعت نفت، به جرگه ملی‌گرایان می‌پیوندد و بارها به دلیل مبارزات سیاسی به زندان می‌افتد. وی در سال 1348 در سن چهل و پنچ سالگی در اَسالِم گیلان دارفانی را وداع گفت.

آثار جلال

جلال آل احمد در طول دوران حرفه‌­ای‌اش، آثار زیادی را در زمینه­‌ی ترجمه و داستان از خود برجای گذاشت:

از جمله آثار او می‌توان به «نون والقلم»، «پنج داستان»، «دید و بازدید»، «سرگذشت کندوها»، «چهل طوطی»، «زن زیادی»، «سه تار»، «نفرین زمین» و در زمینه‌­ی ترجمه می‌توان به «بیگانه»، «قمارباز»، «مائده‌های زمینی» و ... اشاره کرد.

صدای مدرسه

آوانامه کتاب صوتی «مدیر مدرسه» را با صدای وحید فقیهی تولید و منتشر کرده است تا با شنیدن آن گذر زمان را به فراموشی سپرده و در مدرسه و داستان‌های سپری شده آن غرق شوید.

کتابهای بیشتر از گوینده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
263,746 مگابایت
03 ساعت 15 دقیقه
بخش اول
43,156 مگابایت
31 دقیقه
بخش دوم
40,164 مگابایت
29 دقیقه
بخش سوم
38,518 مگابایت
28 دقیقه
بخش چهارم
31,027 مگابایت
23 دقیقه
بخش پنجم
42,856 مگابایت
31 دقیقه
بخش ششم
37,279 مگابایت
27 دقیقه
بخش هفتم
35,912 مگابایت
26 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران