کتاب صوتی مرگ نامه
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی مرگ نامه

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 14,000 تومان
+ 1500 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتیانسان فانی

مرگ‌نامه کتاب محتملات زندگی است، بستری برای پیش‌آمدهای از پیش موجود که با وجود گوناگونیشان، همه‌ی آن حکم‌رانه‌های مرگی را خواهند داشت که در نهایت نوع بشر را به انتظار نشسته است. شخصیتی که در کتاب تعریف می‌شود انسانی است که می‌داند در نهایت همه‌ی انتخاب‌هایش دور باطلی خواهد بود تا که خود را مصرف کند، هرز رود، خورده شود و سرانجام در فسادی آمیخته با زوال تنش، دوباره زندگی در مرگ او و به سود دیگری چون او جوانه زند. «ادوارد لوه» در کتاب «مرگ‌نامه» روح پریشان آدمی در مواجه با مرگ را به تصویر می‌کشد که درنهایت اثری از کالبد انسان باقی نمی‌گذارد.

بخشی از کتاب

«برایت مایه شگفتی نبود که نمی‌توانی با این دنیا کنار بیایی، ولی از این که دنیا موجودی خلق کرده تا در آن همچون غریبه‌ای زندگی کند شگفت‌زده می‌شدی. گیاهان هم خودکشی می‌کنند؟ حیوان‌ها از ناامیدی می‌میرند؟ آن‌ها یا خودشان را با دنیا وقف می‌دهند یا ناپدید می‌شوند. تو شاید حلقه‌ای ضعیف، بن بستی تصادفی در چرخه تکامل یا ناهنجاری‌ای موقت بودی که قرار نبود دوباره شکوفه بزند...»

نقاش، عکاس، نویسنده

 در سال 1965 در فرانسه کودکی به دنیا آمد که وی را ادوارد لوه نام نهادند. این کودک پس از سپری کردن دوران کودکی خود به تحصیل در دانشگاه در رشته اقتصاد پرداخت و پس از مدتی به نقاشی روی آورد اما عده‌ای از منتقدین، بر این عقیده بودند که لوه از تعدد شخصیت و زندگی دوگانه رنج می‌برد و این امر در آثارش مشهود است، این مسأله، لوه را بر آن داشت تا از نقاشی دست بکشد. بعد از آن، به عکاسی روی آورد اما در این حرفه هم دوام چندانی نداشت و این حرفه را کنار گذارد و به نویسندگی پرداخت و آثاری چون «کارها»، «دفتر خاطرات» و ... را از خود برجای گذاشت. وی در سال 2011 ده روز پس از تحویل مرگ‌نامه به ناشر اقدام به خودکش کرده و جان خود را از دست داد.

مرگی خود خواسته

آوانامه با همکاری انتشارات ققنوس کتاب صوتی «مرگ‌نامه» از مجموعه کتاب‌های پانوراما را با صدای امید تقوی تولید و منتشر کرده است.

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
195 مگابایت
03 ساعت 38 دقیقه
بخش اول
30 مگابایت
33 دقیقه
بخش دوم
22 مگابایت
25 دقیقه
بخش سوم
20 مگابایت
22 دقیقه
بخش چهارم
30 مگابایت
33 دقیقه
بخش پنجم
27 مگابایت
30 دقیقه
بخش ششم
24 مگابایت
27 دقیقه
بخش هفتم
27 مگابایت
29 دقیقه
بخش هشتم
17 مگابایت
19 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران