کتاب صوتی مادربزرگ
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی مادربزرگ

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 1,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی مادربزرگ اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، داستانی درباره‌ی مادربزرگی مهربان است، تمامی مادربزرگ‌ها قصه‌های بسیاری می‌دانند، اما به یادماندنی‌ترین و باارزش‌ترین قصه‌ آن‌ها خاطراتی‌ست که از خود به جا می‌گذارند تا زندگی ما را زیباتر کنند و رنگ دانایی ببخشند.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است، او را پدر افسانه‌های نو می‌نامند. هانس حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت‌فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی مادربزرگ می‌شنویم:

مادربزرگ خیلى پیر است. گیسِ یکدست سفید و چهره پر چین و چُروک دارد؛ با این حال چشم‌هایش مثل دو ستاره برق مى‌زنند و خیلى زیبایند، چون وقتى نگاهشان مى‌کنى، متوجه مى‌شوى که بسیار مهربان و مالامالِ محبت‌اند. او پیراهن گلدار بلندى مى‌پوشد که از پارچه ابریشمى است و راه که مى‌رود پیراهنش خش‌خش مى‌کند.

مادربزرگ قصه زیاد مى‌داند و بى‌گمان از پدر و مادر داناتر است، چون بیش از آن‌ها عمر کرده. کتابِ سرودهاىِ مادربزرگ گیره‌اى نقره‌اى دارد که با آن کتاب را مى‌بندد و اغلب هم همین کتاب را مى‌خواند. میان دو صفحه کتاب گل رُز خشکیده‌اى گذاشته شده و پیداست که به اندازه گل رُزهاى رو میزِ اتاقش زیبا نیست. با این وصف لبخند مادربزرگ به روى گل رُز خشکیده از لبخند او به گل رُزهاىِ تازه خیلى مهربانانه‌تر است؛ گاهى وقت‌ها که به گل خشکیده نگاه مى‌کند اشک در چشم‌هایش حلقه مى‌زند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کتاب صوتی مادربزرگ
12,097 مگابایت
11 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران