کتاب صوتی مسابقه‌ پرش
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی مسابقه‌ پرش

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 1,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی مسابقه‌ پرش اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، به شما می‌آموزد که فردی که به طور مداوم از خودش تعریف و تمجید می‌کند همیشه بهترین نیست بلکه باید با عمل خود را نشان دهد.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی مسابقه‌ پرش می‌شنویم:

پادشاه کهنسال شادمانه گفت: «من زیاد حرف نمى‌زنم، اما در مورد هر چیز نظرى دارم.»

القصه، مسابقه آغاز شد. کک به حدى بلند پرید که کسى نتوانست او را ببیند؛ و بعد همه گفتند که او اصلا نپریده، و چنین حرفى دیگر خیلى بى‌انصافى بود! ملخ به‌اندازه نصف رکورد کک پرید، ولى یک راست فرود آمد رو صورت پادشاه و خاطر اعلیحضرت از این عمل مکدر شد و فرمود نفرت‌انگیز است.

نوبت آدمک رقصنده شد؛ او چنان ساکت نشست و تو لاک خودش فرو رفت که همه گفتند هرگز نخواهد پرید.

سگ شکارى دربار گفت: «امیدوارم ناخوش نشده باشد» و او را بو کرد؛ اما در همان دم آدمک پرید. پرشش کمى اُریب بود، اما آن‌قدر بالا پرید که افتاد تو دامنِ شاهزاده خانم که رو چارپایه زرینى نشسته بود.

پادشاه گفت: «بلندترین پرش تو دامن دخترم بود. آدمکِ رقصنده هوش و ذوق نشان داد؛ دخترم با او ازدواج خواهد کرد.» و شاهزاده خانم قسمت آدمک رقصنده شد.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کتاب صوتی مسابقه‌ پرش
22,611 مگابایت
09 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران