کتاب صوتی به چی علاقه داری؟
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی به چی علاقه داری؟

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 7,500 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ نوشته‌ی مایکل ج. بک، استانیس ماروسک بک و سیینا بک، به شما راهکارهایی ارائه می‌دهد تا به شناخت بهتری از همسر یا شریک زندگی خود برسید.

کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ (Questions for couples) به شما از طریق پرسش و پاسخ درباره‌ی موضوعاتی مانند تجربیات زندگی، خاطرات، اهداف و تمایلات و همچنین بررسی روابط و جنبه‌های مختلف آن کمک می‌کند تا بتوانید روابط خود را با همسرتان بهبود ببخشید.

دوست دارید چه چیزهای بیشتری در مورد همسر خود بدانید؟ آیا تا به حال در مورد اولین باری که همسرتان شخصی را بوسیده و یا رابطه‌ی او با مادرش، فکر کرده‌اید؟ آیا مایل هستید طرف مقابلتان سؤالاتی در مورد گذشته، هدف‌ها و افکاری که ذهن شما را به خود مشغول کرده، بپرسد؟ برایتان تعجب‌آور نیست که چرا همسرتان دیگر از شما سؤالی نمی‌کند؟ آخرین باری که یک خواب، خاطره یا یکی از آرزوهایتان را با یکدیگر در میان گذاشتید چه زمانی بوده است؟ آیا دوست دارید که همسرتان در مورد گذشته‌ی شما پرس‌و‌جو کند؟ مطمئناً سؤالاتی از این قبیل در فکر شما وجود دارند و اکنون وقت پرسیدن آن‌ها فرا رسیده است. با شنیدن این اثر و عمل کردن به راهکارهای آن می‌توانید به شریک زندگی‌تان نسبت به گذشته نزدیک‌تر شوید.

سؤالات این کتاب را استانیس ماروسک بک (Stanis Marusak Beck)، مایکل ج. بک (Michael j. Beck) و سیینا بک (Seana Beck)، دقیقاً براساس مبحث‌هایی طرح کرده‌اند که در جلسات روانشناسی، از مراجعین خود پرسیده‌اند. از آن‌ها می‌خواهند تا به آرزوها، اهداف، تجربیات زندگی و تأثیرات‌شان، احساسات درونی‌شان، آرمان‌ها، خاطرات گذشته و احساسات خود درباره‌ی روابطشان با دیگران فکر کنند. این موضوعات معرفی کننده‌ی شرایط و افکاری هستند که اکثر مردم نمی‌توانند در طول یک روز عادی به آن‌ها فکر نکنند. تلفیق این مسائل به شما کمک خواهد کرد تا به شناخت کامل‌تری از شریک زندگی‌تان برسید.

در این اثر گاهی در پاسخگویی به سؤالاتی که مشکل هستند و نامناسب به نظر می‌رسند و یا بیش از اندازه شخصی هستند، بپرهیزید. مطمئناً به جواب‌هایی خواهید رسید که نه می‌توان گفت درست هستند و نه قاطعانه می‌توان گفت اشتباه هستند. شما می‌توانید چندین سؤال را بررسی یا برای مدتی طولانی روی یک سؤال تمرکز کنید. یگانه شرط برای استفاده از کتاب حاضر این است که باید از مطرح کردن سؤالاتی که خودتان تمایلی به پاسخ دادن به آن‌ها ندارید، دوری کنید. برای ساختن یک جو صمیمی و راحت، هرگز نباید یکی از طرفین احساس کند که مجبور هستند بیشتر از دیگری در مورد خودشان اطلاعات بدهند و صحبت کنند.

در بخشی از کتاب صوتی به چی علاقه داری؟ می‌شنویم:

بزرگ‌ترین نقطه‌ضعف شما کدام است؟ چه عاملی باعث بروز این نقطه ضعف در شما می‌شود؟
به نظر شما چه چیزی به زندگی ارزش می‌دهد؟
آیا تا به حال برای رسیدن به خواسته‌ای، قانون‌شکنی کرده‌اید؟ آیا آن خواسته ارزش این کار را داشته است؟
نظر شما درباره‌ی قمار کردن چیست؟ اگر در قمارخانه‌ای باشید، اجازه‌ی خرج کردن چه مقدار پول را به خود خواهید داد؟
دوست دارید بعد از مرگ چه چیزی از شما به جا بماند؟ آیا موفقیت‌های خاصی داشته‌اید که بخواهید بعد از خود راز رسیدن به آن‌ها را در اختیار دیگران بگذارید؟ امیدوار هستید که بعد از مرگ، مردم شما را به چه چیزی یاد کنند؟
آیا در برنامه‌ی روزانه‌ی خود آیین‌های مذهبی خاصی را دنبال می‌کنید؟ آیا علاقه‌ای به زیاد‌تر کردن این آیین‌ها در زندگی روزمره‌ی خود دارید؟
نظرتان درباره‌ی رقصیدن چیست، آیا به آن علاقه دارید؟ آیا زمان و شرایط در تصمیم‌گیری شما برای انجام دادن یا انجام ندادن این کار مؤثر است؟ مثلاً در چه شرایطی اصلاً نمی‌رقصید؟ آیا در مراسم عروسی یا جمع خاصی مثل مهمانی می‌رقصید؟
به چه قسمتی از یک روز کاری عادی، بیشتر از همه علاقه دارید؟

کتابهای بیشتر از نویسنده
کتابهای بیشتر از مترجم

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
79 مگابایت
01 ساعت 26 دقیقه
شناسنامه
1 مگابایت
02 دقیقه
متن پشت جلد
1 مگابایت
01 دقیقه
مقدمه
6 مگابایت
07 دقیقه
رابطه‌ی ما
11 مگابایت
12 دقیقه
روابط با دیگران
10 مگابایت
11 دقیقه
عواطف و آرزوها
9 مگابایت
10 دقیقه
اهداف و تمایلات
11 مگابایت
12 دقیقه
تجربیات زندگی و باورها
15 مگابایت
16 دقیقه
خاطرات
10 مگابایت
11 دقیقه
درباره‌ی نویسندگان
3 مگابایت
04 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران