کتاب صوتی تمام چیزهایی که پسر کوچولوی من درباره دنیا باید بداند
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی تمام چیزهایی که پسر کوچولوی من درباره دنیا باید بداند

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب تمام چیزهایی که پسر کوچولوی من باید درباره‌ی دنیا بداند نوشته فردریک بکمن، نویسنده مشهور اروپایی است. او در این کتاب طنز همیشگی‌اش را با جسارت بی‌نظیرش ترکیب کرده و متنی غافل‌گیر کننده می‌نویسد.

امیدواریم مبارزه برای تساوی حقوق، هرگز به جنگ بین جنسیت‌ها تبدیل نشود. هرگز باور نکنی که حقوق و اختیارات و آزادی‌های یک زن کمتر از توست و برای کار مشابهی که انجام می‌دهد، نباید به اندازه تو دستمزد بگیرد، و به ذهنت خطور نکند که می‌توانی به این نتیجه برسی که در آینده دیگر لازم نیست در را برای خانم‌ها باز نگه داری. و این که یک مرد نمی‌تواند هم‌زمان جنتلمن باشد، و از حقوق مساوی هم برخوردار باشد.

مادربزرگ‌هایت به تو یاد خواهند داد که این مسئله بی‌پایه و اساس است. چون درست است که می‌توانیم از نسل پدربزرگ‌هایت تعریف کنیم، ولی اگر زنان‌شان از آن‌ها پشتیبانی نکرده بودند، هیچ وقت آن قدر زمان در اختیار نداشتند که بخواهند درباره دنیا همه چیز را یاد بگیرند.

فردریک بکمن (Fredrik Backman)، وبلاگ‌ نویس و نویسندۀ جوان و بسیار موفق سوئدی است. اولین اثر او، مردی به نام اُوِه است که در سال 2012 وارد بازار کتاب سوئد شد و بلافاصله با فروشی بیش از ششصد هزار نسخه، در صدر پُرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار گرفت. این اثر در سال 2014 به زبان آلمانی ترجمه شد و بازار کتاب این کشور را هم تسخیر کرد و به فروش میلیونی دست یافت.

در بخشی از کتاب تمام چیزهایی که پسر کوچولوی من باید درباره‌ی دنیا بداند (Alles was mein kleiner Sohn uber die Welt wissen muss) می‌خوانید:

صبح زود است و من از خواب بیدار می‌شوم. کمی بعد از ساعت پنج، تو را از جا بلند می‌کنم. با تو به راهرو می‌روم. با انگشت پا به در ضربه می‌زنم. سرم به لامپ می‌خورد. وارد حمام می‌شوم. بدنم طوری با لیف‌های روی‌ هم چیده‌ شده تماس برقرار می‌کند ‌که آن‌ها روی زمین می‌ریزند. سعی می‌کنم با یک دست تو را روی میز پوشک محکم نگه دارم و هم‌ زمان خم می‌شوم تا لیف‌ها را از روی زمین جمع کنم. دستم ناخواسته به چشمت می‌خورد. تو عصبانی می‌شوی. سرم از پایین به میز می‌خورد. رویم را بر می‌گردانم تا شیر آب را باز کنم، در همان حال دستم به دو شیشه عطر می‌خورد و آن‌ها کج می‌شوند و داخل دست‌شویی می‌افتند. یکی از شیشه‌ها می‌شکند. شلوارت را روی زمین می‌گذارم. سعی می‌کنم با یک دست تو را روی میز پوشک محکم نگه دارم و با دست دیگرم لیف را مرطوب کنم، بدون این که دستم را با خرده‌ شیشه‌ها ببرم، و در همان حال سعی می‌کنم چیز بیشتری را از داخل کمد حمام واژگون نکنم، سعی می‌کنم با انگشتان پایم شلوارت را از روی زمین بلند کنم. وقتی در نهایت موفق می‌شوم شلوارت را پایت کنم، متوجه می‌شوم که پوشکت را عوض نکرده‌ام! دوباره شلوارت را در می‌آورم، ناخواسته پایم به سطل تقریبا بزرگی می‌خورد که داخلش انواع قوطی‌های کرم‌ چیده شده است. سعی می‌کنم قوطی‌ها را یکی پس از دیگری با انگشتان پا جمع کنم. در همین حال انگشت دستم ناخواسته وارد بینی‌ات می‌شود. تو خشمگین می‌شوی.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
227,743 مگابایت
04 ساعت 31 دقیقه
قسمت اول
23,852 مگابایت
25 دقیقه
قسمت دوم
24,076 مگابایت
25 دقیقه
قسمت سوم
38,168 مگابایت
40 دقیقه
قسمت چهارم
23,786 مگابایت
25 دقیقه
قسمت پنجم
22,143 مگابایت
23 دقیقه
قسمت ششم
20,724 مگابایت
21 دقیقه
قسمت هفتم
20,892 مگابایت
22 دقیقه
قسمت هشتم
21,657 مگابایت
22 دقیقه
قسمت نهم
37,951 مگابایت
40 دقیقه
قسمت دهم
27,894 مگابایت
29 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران