کتاب صوتی از برج و باروی دژ
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی از برج و باروی دژ

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 1,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی از برج و باروی دژ اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، روایت‌گر خورشید جهانتاب است که بدون تبعیض و برای همه موجودات عالم می‌تابد؛ درباره‌ی طبیعتی‌ست که در بهار برای همه مفهوم نوشدن را دارد.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی از برج و باروی دژ می‌شنویم:

پاییز است؛ ما رو برج و باروى دژ ایستاده‌ایم و به دریا و انبوه کشتى‌هاى تنگه سُوند و به فراسویش، کرانه سوئد، نگاه مى‌کنیم که در آفتابِ شامگاهى بالا مى‌رود و زلال است. در آن طرف برج و بارو درخت‌هاى بالابلند را زیر پایمان مى‌بینیم که برگ‌هایشان را رو زمین مى‌ریزند. درخت‌ها چند خانه خفه و دلتنگ‌کننده را با پرچین‌هاى چوبى بلندِ پیرامونشان در بر مى‌گیرد. نگهبان‌ها به پس و پیش قدم مى‌زنند. درون آلونک‌ها، تاریک و غم‌انگیز است؛ اما سلول‌هاىِ پشت سوراخ‌هاى میله‌دار در دیوارها از آن‌ها هم نکبت‌بارتر است. در این سلول‌ها خطرناکترین تبهکارها نگهدارى مى‌شوند.

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کتاب صوتی از برج و باروی دژ
8 مگابایت
07 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران