کتاب صوتی دهکده ی پر ملال
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی دهکده ی پر ملال

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 18,000 تومان
+ 2000 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

داستان‌هایی از روستا

«دهکده پر ملال» نوشته امین فقیری مجموعه داستانی‌ست که با محوریت مسائل اجتماعی حاکم بر جامعه روستایی نظیر خشونت علیه زنان، مردسالاری، اشاره به مذهب به عنوان خواستگاه اقتدار، خشونت زن علیه زن و یکپارچه شدن خرافات با مذهب در سال 1347 منتشر شده است. این اثر که با زبانی محاوره و با ادبیاتی روستایی نگاشته شده با اقبال فراوانی از سوی مخاطبان مواجه شد، به‌طوری که در سه ماه اول انتشار پنج هزار نسخه از آن به فروش رفت. این کتاب شامل شانزده داستان کوتاه است که به شرح زندگی روستاییان می‌پردازد. بسیاری از منتقدان علت پر مخاطب بودن این کتاب را، نزدیک بودن به زندگی واقعی روستاییان و عدم اغراق در شرح زندگی آنان می‌دانند.

برشی از کتاب

ظهر که شد آفتاب قهر کرد و پشت ابر پنهان شد. بیشتر روزها همین‌طور بود. صبح آسمان آبی روشن بود و بعد ابرها معلوم نبود از کجا می‌آمدند و تا ظهر به هم می‌چسبیدند و نور آفتاب را می‌کشتند. بچه‌ها در این هوا بیشتر می‌دویدند و سر و صدا می‌کردند. زود تعطیل‌شان کردم «ده‌به‌درها» گفتند که باران‌گیر می‌شویم و من هم روانه‌شان کردم. نشستم تو ایوان و به اشک آسمان نگریستم. کوه روبه‌رویم مثل مرده افتاده بود و ابر تیره قله را پوشانده بود. سپیدارهای خشک به حالت رقت‌باری جلوم صف کشیده بودند، حالتی شبیه سربازهای خلع‌سلاح شده را داشتند. صدای در مدرسه آمد. نگاه کردم. امامی بود، فریاد کشید «اومدم!»

مردی از شهر حافظ و سعدی

امین فقیری در سال 1322 در شهر شیراز در خانواده‌ای اهل کتاب و فرهنگ به دنیا آمد. برادر وی یکی از فارسی‌شناسان معروف عصر حاضر است. وی بعد از اتمام دوره سپاه دانش به روستا رفت و در آن‌جا مشغول به خدمت به روستاییان شد. وی از نزدیک مشکلات روستاییان را لمس کرد و حاصل حضورش در روستا را در کتاب دهکده پر ملال منتشر کرد. او همراه با محمود دولت آبادی از اولین نویسندگان داستان‌های روستایی ایران به‌شمار می آیند. داستان‌های این مجموعه به بیش از ده زبان از جمله انگلیسی، آلمانی، روسی، اردو، ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی و غیره چاپ شده‌است. از او تاکنون نوزده کتاب در زمینه‌ی رمان، نمایشنامه، داستان نوجوانان به چاپ رسیده‌است. فقیری در کنار دیگر افتخاراتش به همراه محمود دولت‌آبادی برنده لوح زرین بهترین نویسنده بیست سال داستان‌نویسی ایران در سال ۱۳۷۶ می‌باشند. او در حال حاضر در روزنامه عصر مردم شیراز مشغول به کار است.

صدای دهکده

آوانامه در جریان پرشتاب زندگی در تلاش است تا با تولید کتاب‌های صوتی دنیایی متفاوت را پیش روی مخاطبین خود بگشاید تا بتوانند دقایقی را از دنیای ماشینی فاصله گرفته و دنیای جدیدی را تجربه کنند. در همین راستا آوانامه با همکاری نشر چشمه کتاب صوتی «دهکده‌ی پر ملال» را با صدای استاد علی دنیوی ساروی تولید و منتشر کرده است.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
392 مگابایت
07 ساعت 04 دقیقه
آب
38 مگابایت
40 دقیقه
آبی و عشقش
21 مگابایت
22 دقیقه
آقای صابری
48 مگابایت
51 دقیقه
از ته چاه
35 مگابایت
38 دقیقه
با باران ببار
38 مگابایت
40 دقیقه
ترس
18 مگابایت
19 دقیقه
چاره‌ی ناچیز
24 مگابایت
25 دقیقه
دهکده پر ملال
15 مگابایت
16 دقیقه
ره‌آورد
22 مگابایت
23 دقیقه
شاهگل
17 مگابایت
18 دقیقه
عاشورا
24 مگابایت
25 دقیقه
کنیز
32 مگابایت
34 دقیقه
کوچ
12 مگابایت
12 دقیقه
گرگ
20 مگابایت
21 دقیقه
گنو
16 مگابایت
17 دقیقه
مادر
22 مگابایت
23 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران