کتاب صوتی موبی دیک
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی موبی دیک

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 2,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی

کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

در کتاب صوتی موبی دیک اثر هرمان ملویل خلاصه‌ای از زندگی دریانوردی به نام اسماعیل را خواهید شنید.

داستان موبی دیک (Moby Dick) درباره‌ی مردی ماجراجو که شکار وال یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای او بود. اسماعیل به همراه یکی از دوستانش به نام کوئیکوِگ تصمیم گرفتند تا جزیره‌ی نانتاکت رفته و از آنجا با یک کشتی به سمت اقیانوس بروند و...

هرمان ملویل (Herman Melville)، رمان‌نویس، شاعر و نویسنده‌ی داستان‌های کوتاه آمریکایی است. آثار او در زمان حیاتش چندان مورد استقبال قرار نگرفتند و حتی رمان‌هایی که درباره‌‌ی دریا نگاشت از تعداد خوانندگانش کاست. اما سال‌ها بعد رمان موبی‌دیک او یکی از برترین شاهکارهای ادبیات آمریکا و جهان شناخته شد.

در قسمتی از کتاب صوتی موبی دیک می‌شنویم:

کشتی برای دریانوردی توی یک روز سرد و زمستانی آماده شد، وقتی به آب زدیم به یاد این افتادم که چه سفر به یاد موندنی و خاطره انگیزی رو پیش رو داریم.
شکار وال یکی از کارهایی بود که همیشه دوست داشتیم انجام بدیم، برای صنعت و مردم خیلی نیاز بود و ما مامور این بودیم که براشون وال تهیه کنیم.
من مشغول آشنا شدن با خدمه‌ی کشتی شدم. اسم‌هاشون فلاس، تاشتکو و استاپ بود، چند نفر دیگه هم توی کشتی بودند. از همه‌ نژادهای دنیا در کشتی کار می‌کردند ولی هیچ کدومشون قابل مقایسه با کاپیتان نبودند. وقتی کاپیتان به روی عرشه اومد لباس شیک و قشنگش من رو متعجب کرد، روی پاش اثر دندون وال بود و روی صورتش اثر رعد و برق. او یک مرد بسیار شجاع بود.

کتابهای بیشتر از گوینده
کتابهای بیشتر از نویسنده

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کتاب صوتی موبی دیک
13,110 مگابایت
09 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران