کتاب صوتی پیرمرد
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی پیرمرد

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی پیرمرد اثر ویلیام فاکنر، براساس یک رویداد تاریخی یعنی طغیان رودخانه می‌سی‌سی‌پی در سال 1927 شکل گرفته است. طغیان رودخانه می‌سی‌سی‌پی در این کتاب نمادی از طغیان پیرمرد بر شمرده می‌شود.

مرد زندانی در کتاب پیرمرد (The Old Man) همراه با دوست زندانی‌اش با کاراکترهای زندانی چاق و زندانی قد بلند در منطقه مبحوس بودند که سیلاب شرایط خاص و عجیبی را برای یکی از آن‌ها رقم می‌زند. این داستان که سرشار از صحنه‌های غم‌بار و تراژیک است در مکانی مشخص رخ می‌دهد و درست در همان جایی که داستان آغاز شده، تمام خواهد شد. یکی از زندانیان که طی اتفاقاتی جدا شده، در میانه سیلاب با زنی باردار روبرو می‌شود و سعی به نجات او و فرزندش دارد. در تمامی‌ داستان جدالی نفس‌گیر و سخت میان زندانی و رودخانه وجود دارد، به طوری که ترسیم فضای به وجود آمده در ذهن با وجود اتفاقات پر فراز و نشیب بر جذابیت داستان می‌افزاید.

در رمان «پیرمرد» اسم خاصی برای شخصیت‌های داستان برده نشده و ما افراد را با توصیفاتی از آن‌ها می‌شناسیم که خود جای تامل دارد. در قسمت‌هایی از داستان، نویسنده با ظرافت خاصی و کاملا غیرمستقیم به زندگی‌ انسان‌ها اشاره می‌کند.

«پیرمرد» رمان خلافِ عادتی است. دست کم در ظاهر. قهرمان رمان و داستان معمولی می‌‌داند چه می‌خواهد. سعی و تلاش می‌کند آن را به دست آورد. دنبال پول و ثروت و معشوق و شهوت است در داستان عامیانه. در داستان جدی هم دنبال شناخت خود یا جهان خود است. اما ما تکلیف‌مان را با این آدم، با زندانی بلند قد نمی‌دانیم. او چه می‌خواهد؟ دنبال چه چیزی است. پول و ثروت و آزادی از زندان هم نمی‌خواهد. حتی نمی‌خواهد عملی قهرمانانه انجام دهد. انگار او در نوعی حالت بی‌خبری به‌ سر می‌برد. به گفته کلینت بروک او شبیه برخی دیگر از قهرمانان فاکنر است که می‌شود معصوم خواندشان.حالا نه معنای دینی‌اش. کسانی مثل سرگلاوی، هوراس بن‌بو، گاوین استیونس، توماس ساتپن، کونتین کامپسون.

لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
333 مگابایت
05 ساعت 44 دقیقه
قسمت اول
2 مگابایت
01 دقیقه
قسمت دوم
2 مگابایت
02 دقیقه
قسمت سوم
1 مگابایت
01 دقیقه
قسمت چهارم
22 مگابایت
22 دقیقه
قسمت پنجم
26 مگابایت
27 دقیقه
قسمت ششم
28 مگابایت
29 دقیقه
قسمت هفتم
21 مگابایت
21 دقیقه
قسمت هشتم
24 مگابایت
25 دقیقه
قسمت نهم
26 مگابایت
27 دقیقه
قسمت دهم
19 مگابایت
19 دقیقه
قسمت یازدهم
22 مگابایت
23 دقیقه
قسمت دوازدهم
21 مگابایت
21 دقیقه
قسمت سیزدهم
13 مگابایت
13 دقیقه
قسمت چهاردهم
23 مگابایت
24 دقیقه
قسمت پانزدهم
23 مگابایت
24 دقیقه
قسمت شانزدهم
28 مگابایت
29 دقیقه
قسمت هفدهم
20 مگابایت
21 دقیقه
قسمت هجدهم
15 مگابایت
16 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران