کتاب صوتی اسطوره های یونان و روم
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی اسطوره های یونان و روم

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 16,000 تومان
+ 2000 تومان اعتبار هدیه
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

سرزمین اسطوره‌ها

از روزگاران کهن انسان‌ها برای درک بهتر اتفاقاتی که در زندگی و محیط اطرافشان به وقوع می‌پیوست به ماوراالطبیعه متوسل می‌شدند و در این راستا خدایان و اسطوره‌هایی پدید می‌آوردند. این اساطیر ریشه در فرهنگ و مذهب هم نیز داشتند. اغلب این اسطوره‌ها با هیبت‌های انسانی یا تلفیقی از انسان و حیوان در تمام امور زندگی انسان حضور داشتند و این دل مشغولی با داستان‌هایی مربوط به خدایان و آدمیان در تمام سطوح زندگی آنان به چشم می‌خورد. یونان و روم بیشترین سهم را در خلق اسطوره‌ها، داستان‎ها، شخصیت‌ها و درس‌های اخلاقی دارند. دان ناردو در کتاب «اسطوره‌های یونان و روم» با بیانی شیوا به معرفی برترین و معروف‌ترین اسطوره‌های این دو کشور می‌پردازد.

برشی از کتاب

بزرگ‌ترین جنگاور تروا اینک در برابر دیدگان هراسان همشهریانش بر خاک افتاده بود. آشیل با بر گرفتن زره از تن هماورد خویش و بستن پیکرش به گردونه و کشاندن آن پیرامون دیوارهای شهر، کین‌خواهی‌اش را به پایان رساند. سرانجام چون خشمش فرونشست، پذیرفت که پیکر هکتور را به شاه پریاموس غصه‌دار بدهد. آن‌گاه ترواییان، برای هکتور مراسم تشییع باشکوهی برپا کردند و در همان حال یونانیان نیز مراسمی برای پاتروکلوس دلاور گرفتند.

دان ناردو و تاریخ

دان ناردو (1947)، مورخ، آهنگساز و نویسنده آمریکایی است. وی یکی از پرکارترین نویسندگان در ایالات متحده و نویسنده‌ای چیره دست در ادبیات کودک و نوجوان است که نزدیک به پانصد کتاب در زمینه‌های مختلف به رشته تحریر در آورد.

دوران کودکی «ناردو» در سفرهایی که پدر و مادر او به واسطه شغل خود داشتند گذشت. وی به خاطر سفرهای پیوسته­‌ی والدینش تحصیلات رسمی نداشت و تنها در نوجوانی موفق به تحصیل رسمی در زمینه تئاتر شد و بعد از کارگردانی چند تله فیلم بود که یکی از تله فیلم‌هایش برنده‌ی جایزه از بنیاد هنرمندان ماساچوست شد. ناردو از سال 1980 شروع به نوشتن کتاب‌های تاریخی کرد و کتاب ژولیوس سزار را برای اولین بار در سال 1999 منتشر کرد.

از جمله آثار وی که توسط آوانامه صوتی شده است می‌توان به «عصر پریکلس»، «اعلامیه استقلال آمریکا»، «امپراطوری ایران»، «جنگ و تسلیحات»، «امپراتوری آشور» و «زنان یونان باستان»... اشاره کرد.


در دوران کهن با اساطیر

کتاب صوتی «اسطوره‌های یونان و روم» با صدای اکرم پریمون از مجموعه کتاب‌های تاریخ جهان، برای علاقه‌مندان به تاریخ، توسط آوانامه با همکاری انتشارات ققنوس عرضه شده تا دوستداران تاریخ، با جنگ و تاریخ آن آشنا شوند.

کتاب‌های صوتی دیگر از این مجموعه مانند: «جنگ کریمه»، «بحران بزرگ»، «خاور نزدیک باستان» و ... را می توانید در سایت آوانامه بشنوید.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
230 مگابایت
04 ساعت 11 دقیقه
پیشگفتار: داستان های بی‌زمان خدایان و آدمیان
16 مگابایت
17 دقیقه
فصل اول: آتش آسمانی: آفرینش خدایان و آدمیان
8 مگابایت
08 دقیقه
ضمائم فصل اول
31 مگابایت
33 دقیقه
فصل دوم: زیستن برای تلاش و افتخار: نبرد تروا
8 مگابایت
09 دقیقه
ضمائم فصل دوم
30 مگابایت
32 دقیقه
فصل سوم: یاسون، ادیسه، و انه: سه سفر پرماجرای حماسی
7 مگابایت
08 دقیقه
ضمائم فصل سوم
31 مگابایت
33 دقیقه
فصل چهارم: پیروزی بر همه موانع
6 مگابایت
07 دقیقه
ضمائم فصل چهارم
31 مگابایت
33 دقیقه
فصل پنجم: نفرین خدایان: کیفرهای آسمانی برای نابخردی‌های آدمی
5 مگابایت
05 دقیقه
ضمائم فصل پنجم
30 مگابایت
32 دقیقه
فصل ششم: کاوش در میراث باستانی: اسطوره‌های کهن در فرهنگ مردم
4 مگابایت
04 دقیقه
ضمائم فصل ششم
29 مگابایت
31 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران