کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 10,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کتاب صوتی برف خاموش، برف مرموز اثر کنراد آیکن داستان تخیلات بیمارگونه و رویاهای یک نوجوان است که از برف نشات می‌گیرد و فکر و تصور عجیب از برف وجود نوجوان را تسخیر می‌کند.

برف خاموش، برف مرموز (‎Silent sonw, secret snow) روایت‌گر دنیای خاص، درونی و ساکت پسربچه‌ای است که به تدریج از زندگی واقعی، اعضا خانواده و همکلاسی‌هایش فاصله می‌گیرد و در حجمی سفید و خاموش و مرموز سیر می‌کند که در حقیقت به دلیل از دست دادن حس شنوایی در او ایجاد شده است، یا به عبارتی در دنیایی که هیچ صدایی در آن نیست قدم گذاشته است.

سبک نگارش این داستان به گونه‌ای است که دائم در دو دنیای ذهنی و عینی سیر می‌کند. در اجرای اثر نیز همین ویژگی در نظر گرفته شده و گوینده با تفکیک این دو دنیا در لحن، ما را با رمز و راز دنیای ذهنی شخصیت اصلی داستان یعنی همان پسر بچه همراه می‌کند.

کنراد آیکن (Conrad Aiken)، نویسنده و شاعر آمریکایی در کارنامه ادبی‌اش مجموعه داستان کوتاه، رمان، نمایشنامه و دفتر شعر دارد. او بیش از 50 کتاب نوشت و مجموعه اشعارش را با عنوان «زمین پیروز» را سال 1911، «گورستان گل سرخ» را سال 1918 و «در باغ های محزون» را سال 1933 منتشر کرد.

آیکن سال 1934 مجموعه داستان کوتاهی با عنوان «برف آرام، راز برف» را منتشر کرد. او جوایز ادبی بسیاری را به خود اختصاص داد و برای کتاب «اشعار منتخب» در سال 1930 برنده جایزه پولیتزر شد. هم‌چنین وی نخستین برنده جایزه انجمن شعر آمریکا با نام جایزه شلی در سال 1929 بود. او از سال 1950 تا 1952 به عنوان مشاور کتابخانه کنگره آمریکا انتخاب شد.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
54 مگابایت
01 ساعت 01 دقیقه
بخش اول
35 مگابایت
37 دقیقه
بخش دوم
22 مگابایت
23 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران