کتاب صوتی اینشتین و نسبیت
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی اینشتین و نسبیت

(2 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 12,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

کسی که دنیا را دست‌خوش تغییر کرد

در عرصه پهن‌آور گیتی انسان‌های زیادی آمدند و رفتند؛ ولی برخی از انسان‌ها آثاری از خود بر جای گذاشتند، که دنیا را دگرگون کرد. اینشتین یکی از این افراد بود که با نظریه نسبیت خود دریچه دنیایی جدیدی را رو به انسان‌ها گشود.

کتاب «اینشتین و نسبیت»، دومین کتاب از مجموعه «شش نظریه که جهان را تغییر داد»، به بررسی نظریه نسبیت اینشتین می‌پردازد. این کتاب با نثری روان به بیان مختصری از زندگی اینشتین و دست‌آوردهای بزرگ او، توضیح قانون نسبیت و تاثیر شگرف آن‌ بر علم فیزیک پرداخته است. به عبارت دیگر، کتاب «اینشتین و نسبیت» به شرح درخشانی از نظریه نسبیت و نگاه شگفت مردی، که محافل علمی زیادی را درگیر نطریه‌هایش کرد، می‌پردازد.

برخی گفته‎های اینشتین

·        تعریف اینشتین از نسبیت برای مردم عامی: وقتی با دختری زیبا به گردش می‌روید و برای جلب نظر او تلاش می‌کنید، هر ساعتی که در حضور او به سر می‌برید به نظرتان یک ثانیه می‌آید. اگر یک ثانیه روی یک جسم داغ بنشینید، به نظرتان یک ساعت می‌آید. نسبیت همین است.

·        اگر A کامیابی در زندگی باشد، پس A = x + y + z . کار x  است،  y بازی است، و z عبارت است از بسته نگه داشتن دهانتان.

·        اگر نظریه نسبیت من به‌درستی اثبات شود، آلمان مرا آلمانی و فرانسه مرا شهروند همه‌ی دنیا اعلام خواهد کرد. هر گاه نظریه‌ام درست از آب در نیاید، فرانسه مرا یک آلمانی اعلام می‌کند، و آلمان مرا یک یهودی خواهد خواند.

پل استراترن و آثارش

پل استراترن نویسنده‌ی سرشناس بریتانیایی، در سال 1940 در بریتانیا متولد شد. عمده شهرت وی در زمینه کتاب‌های علمی است. از جمله آثار وی که در ایران نیز ترجمه و منتشر شده است، می‌توان به «آشنایی با اسپینوزا»، «آشنایی با دکارت»، «آشنایی با نیچه»، «آشنایی با هیوم»، « آشنایی با داستایفکی» و ... اشاره کرد.

علم گویا

شرکت آوانامه با همکاری انتشارات مازیار، کتاب صوتی «اینشتین و نسبیت» را، از مجموعه‌ کتاب‌های «شش نظریه که جهان را تغییر داد»، تولید و منتشر کرده است. شما علاقه‌مندان به کتاب‌های علمی می‌توانید این کتاب را با صدای اکرم پریمون بشنوید.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
140,527 مگابایت
02 ساعت 37 دقیقه
پیشگفتار
4,693 مگابایت
05 دقیقه
فصل اول: زندگی و آثار - بخش اول
28,377 مگابایت
31 دقیقه
فصل اول: زندگی و آثار - بخش دوم
29,326 مگابایت
32 دقیقه
فصل اول: زندگی و آثار - بخش سوم
24,775 مگابایت
27 دقیقه
فصل اول: زندگی و آثار - بخش چهارم
26,191 مگابایت
29 دقیقه
فصل اول: زندگی و آثار - بخش پنجم
24,125 مگابایت
26 دقیقه
نکات مهم و گفته‌ها
6,441 مگابایت
07 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران