کتاب صوتی هاوکینگ و سیاه‌چاله‌ها
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی هاوکینگ و سیاه‌چاله‌ها

(2 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 12,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

مردی که ALS را به مبارزه دعوت کرد

استیون هاوکینگ در ۸ ژانویه 1942در شهر آکسفورد دیده به جهان گشود. وی از دوران کودکی نبوغ خود را نشان داد و در مدرسه دانش‌آموزی سرکش بود که به دلیل مطالعه فراتر از کتاب‌های درسی معلمان را به چالش می‌کشید و در سن هفده سالگی به کالج دانشگاه آکسفورد رفت و در رشته علوم طبیعی با تاکید بر علم فیزیک به تحصیل پرداخت؛ ولی بخت با این جوان نابغه جویایی علم یار نبود و در سن بیست سالگی متوجه بیماری غیر قابل درمان خود ALS، شد که در طی دو سال او را  به کام مرگ می‌برد ولی روح سرکشش او را به مبارزه با پزشکان دعوت می‌کند و وی تا سن 67 سالگی به زندگی خود ادامه می‌دهد.

کتاب «هاوکینگ و سیاه‌چاله‌ها» سومین کتاب از مجموعه «شش نظریه که جهان را تغییر داد»، به بررسی نظریه سیاه‌چاله‌‌ها می‌پردازد. این کتاب با نثری روان به بیان مختصری از زندگی انسانی کم‌نظیر و دست‌آوردهای بزرگ او پرداخته، و بحث سیاه چاله‌ها و تاثیر شگرف آن بر علم فیزیک و کیهان‌شناسی را مطرح می‌کند.

گزیده‌ای از کتاب

«...گاه‌گاهی گروه به سوی این چهره‌ی در هم شکسته و کوچولو در صندلی چرخدار رو می‌کند، و او نیز پاسخ خود را تایپ می‌کند، که به صورت صدایی آزار دهنده از دستگاه ترکیب کننده بیرون می‌آید. گاهی یکی از اعضای گروه اظهار نظری ناشیانه و ناخوشایند، خاص دانشجویان، می‌کند و آن چهره جای گرفته در صندلی چرخدار آن خنده مشهور خود را تحویل می‌دهد. او احساس خودمانی بودن می‌کند: در مرکز و کانون عالم ریاضیاتی خودش، که هم‌اکنون خمیره و مایه‌ی اسطوره است.»

پل استراترن و آثارش

پل استراترن نویسنده‌ای سرشناس بریتانیایی در سال 1940 در بریتانیا متولد شد. عمده شهرت وی در زمینه کتاب‌های علمی است که به رشته تحریر درآورده است. از جمله آثار وی که در ایران نیز ترجمه و منتشر شده است، می‌توان به «آشنایی با اسپینوزا»، «آشنایی با دکارت»، «آشنایی با نیچه»، «آشنایی با هیوم»، « آشنایی با داستایفکی» و ... اشاره کرد.

علم گویا

شرکت آوانامه با همکاری انتشارات مازیار کتاب صوتی «هاوکینگ و سیاه‌چاله‌ها» از مجموعه‌ کتاب‌های شش نظریه که جهان را تغییر داد را تولید و منتشر کرده است. علاقه‌مندان به این شخصیت برجسته علم فیزیک می‌توانند این کتاب را با صدای اکرم پریمون شنیده و با این مرد تاریخ‌ساز و سیاه‌چاله‌ها بیشتر آشنا شوند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
133,731 مگابایت
02 ساعت 33 دقیقه
پیشگفتار
5,848 مگابایت
06 دقیقه
بخش اول
20,213 مگابایت
22 دقیقه
بخش دوم
28,240 مگابایت
31 دقیقه
بخش سوم
28,365 مگابایت
31 دقیقه
بخش چهارم
27,717 مگابایت
30 دقیقه
بخش پنجم
29,983 مگابایت
33 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران