کتاب صوتی من او را دوست داشتم
آوانامه در شبکه های اجتماعی
دانلود کتاب در اپلیکیشن

کتاب صوتی من او را دوست داشتم

(2 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 16,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنوید


کتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

زنی در گیر و دار زندگی

کلوئه قهرمان کتاب «من او را دوست داشتم» زنی‌ست که مانند زنان دیگر همسرش را دوست دارد و  زندگی در کنار او و فرزندان‌شان جریان زندگی را برای او تفسیر می‌کند. ولی دست سرنوشت داستانی را برای این زن رقم می‌زند و او را از آرامش دور می‌کند. در طی این مسیر او مجبور به همسفر شدن با پدر شوهرش می‌شود که تا آن زمان رابطه گرم و صمیمی با او نداشته است. در این سفر مکالماتی بین آن‌ها شکل می‌گیرد که درون مایه داستان را شکل می‌دهد. کتاب روایت‌گر زندگی در زمان‌های دشوار است. زمانی که بین ماندن و رفتن، جنگیدن و تسلیم شدن و ... مردد می‌مانیم.

«...یک روز مدت‌ها قبل، دختر کوچیکم رو به شیرینی فروشی بردم. خیلی به ندرت پیش میومد که با دخترم به شیرینی فروشی برم. برای ما خیلی کم پیش میاد که دست اونا رو بگیریم و حتی نادرتر این که با اون‌ها تنها باشیم. صبح یک روز یکشنبه بود، قنادی پر بود از آدم‌هایی که تارت میوه‌ای و کیک می‌خریدن. در راه برگشت او از من یک تکه نون باگت خواست تا بخوره. به او ندادم. گفتم:"نه، سر میز می‌خوری." به خونه اومدیم و سر میز نشستیم تا ناهار بخوریم. یک خانواده‌ی کوچیک کامل، من نون را بریدم. به این کار اصرار داشتم می‌خواستم به قولم عمل کنم. اما وقتی نون را به دخترم دادم اونو به برادرش داد...»

آنا گاوالدا، سرنوشت مشترک با قهرمانانش

آنا گاوالدا در سال 1970 در بولین پاریس دیده به جهان گشود. وی دوران کودکی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. تا 14 سالگی در کنار پدر و مادر خود با آرامش روزگار را سپری کرد. ناگهان دنیا روی دیگر خود را به او نشان داد، زیرا پدر و مادرش از هم جدا شدند و او و خواهران و برادرانش را به عمه‌ها و خاله‌ها سپردند. آنا به خاله خود که 13 بچه داشت سپرده شد. او در مدتی که نزد خاله‌ی خود زندگی می‌کرد به کارهای مختلفی مانند: پیشخدمتی، گل فروشی، فروشندگی و ... روی آورد و بعد از آن با بورس تحصیلی به سوربن رفت. در سن 22 سالگی با یک دامپزشک ازدواج کرد ولی بعد از گذشت چند سال همسرش او را ترک کرد. قهرمان‌های داستان‌های گاوالدا تجربیات مشابهی با او دارند و به گفته خود او سبک زندگیش در پرورش قهرمان‌هایش تاثیر بسیار داشته است.

گاوالدا آثار بسیاری را به رشته تحریر در آورد از جمله آثار وی که در ایران نیز ترجمه شده است می‌توان به «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد»، «گریز دل‌پذیر»، «پس پرده» اشاره کرد.

صدای قهرمانان زندگی

شرکت آوانامه با همکاری انتشارات یوبان کتاب صوتی «من او را دوست داشتم» را تولید و منتشر کرده است. مریم پاک‌ذات با صدای زیبا مخاطب را مجاب به هم‌ذات پنداری با قهرمان داستان می‌کند. آوانامه شما را به همراه شدن با قهرمان داستان دعوت می‌کند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
223,731 مگابایت
04 ساعت 31 دقیقه
بخش اول
19,768 مگابایت
22 دقیقه
بخش دوم
24,401 مگابایت
27 دقیقه
بخش سوم
25,793 مگابایت
28 دقیقه
بخش چهارم
27,873 مگابایت
30 دقیقه
بخش پنجم
24,057 مگابایت
26 دقیقه
بخش ششم
32,342 مگابایت
35 دقیقه
بخش هفتم
23,529 مگابایت
26 دقیقه
بخش هشتم
26,592 مگابایت
29 دقیقه
بخش نهم
24,424 مگابایت
27 دقیقه
بخش دهم
19,715 مگابایت
21 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران