کتاب صوتی عروسک فرنگی
آدیولیب در شبکه های اجتماعی

کتاب صوتی عروسک فرنگی

(1 رای دهنده)

(دیدگاه و امتیاز خود را ثبت کنید)

برای خرید ارزی واحد پولی را از بالا به یورو تبدیل کنید
امکان دانلود :
قیمت : 19,000 تومان
امکان خرید پستی :
در حال حاضر امکان خرید پستی وجود ندارد
مشاهده فایل های دانلودی
بخش هایی از کتاب را بشنویدکتابهای صوتی مشابه

توضیحات ناشر صوتی

عشق یا هوس

  آلبا د سس‌پدس در کتاب «عروسک فرنگی» در پی به تصویر کشیدن شخصیت‌های مطلقاً خوب یا بد نیست. قهرمان‌های داستان این کتاب خاکستری بوده که تمام غرایز خوب و بد انسانی را در خود دارند و با توجه به این غرایز زندگی را سپری می‌کنند.

کتاب «عروسک فرنگی» داستان جولیو بریجینی مشاور موفق حقوقی است. او مرد میان سال و جا افتاده‌ای است که هیج علاقه‌ای به ازدواج ندارد. جولیو در یک کافه متوجه دختری معمولی می‌شود و هوس دستیابی به دختر را در وجود خود حس می‌کند و در پی نزدیکی به او گام بر می‌دارد اما...

«با ورود به خانه احساس خفقان کرد. اتاق‌ها بوی ماندگی می‌داد. احساس می‌کرد قدم به خانه‌ای متروک گذاشته است. سابقاً مکالمه‌های تلفنی شبانه نمی‌گذاشت احساس کند تنها زندگی می‌کند، ولی حالا تلفن زنگ می‌زد و او جواب نمی‌داد. اصلاً و ابداً کنجکاو نبود ببیند چه کسی دارد آن طور اصرار می‌کند. به نامه‌هایش نگاهی سطحی می‌انداخت. نامه را کنار می‌گذاشت و دعوت‌های میهمانی‌های رسمی را پاره می‌کرد و دور می‌ریخت. آن هم او که مدام به این گونه ضیافت‌ها می‌رفت و حتی یکی را هم رد نمی‌داد. همیشه می‌گفت باید خودم را نشان دهم، شغلم ایجاب می‌کند. در ورودی خانه چشمش به تقویمی افتاد که یادداشت‌های روزانه‌اش را روی آن می‌نوشت و شب‌ها به آن رجوع می‌کرد تا چیزی را فراموش نکند. از روز بیست و هفتم ماه مه چیزی را یادداشت نکرده بود ... »

د سس پدس و جامعه

البا د سس‌پدس در سال 1911 در رم ایتالیا دیده به جهان گشود. وی کار خود را با نوشتن مقالات در نشریات آغاز کرد و در سال 1938، با نوشتن رمان «هیچ یک از آن‌ها باز نمی‌گردند» به شهرت رسید. د سس‌پدس در تمامی آثار خود، مشکلات زنان را، در جامعه ملتهب قرن بیستم به تصویر می‌کشد. وی که سوسیالیست است و نگاه مثبت اندیشانه‌ای به دین و معنویات آن ندارد، زنان داستان‌هایش نیز همانند او، با معنویات بیگانه‌اند.  البا د سس‌پدس، در سال 1997 در پاریس در گذشت. از دیگر آثار او می‌توان به «یک دسته گل بنفشه»، «از طرف ‌او»، «دفترچه ممنوع»، «تازه عروس»، «درخت‌ تلخ» و «عذاب وجدان» اشاره کرد.

صدای انسانی عادی

شرکت آوانامه با همکاری انتشارات ققنوس، کتاب صوتی «عروسک فرنگی» را تولید و منتشر کرده است. علاقه‌مندان به کتاب‌های صوتی می‌توانند این اثر را با صدای میلاد فتوحی بشنوند.


لینک های دانلود

عنوان
حجم فایل
مدت زمان
لینک دانلود
دانلود کل کتاب به صورت یکجا (فایل فشرده)
445 مگابایت
08 ساعت 17 دقیقه
ترک اول
20 مگابایت
22 دقیقه
ترک دوم
12 مگابایت
13 دقیقه
ترک سوم
28 مگابایت
31 دقیقه
ترک چهارم
30 مگابایت
33 دقیقه
ترک پنجم
18 مگابایت
20 دقیقه
ترک ششم
27 مگابایت
30 دقیقه
ترک هفتم
25 مگابایت
28 دقیقه
ترک هشتم
24 مگابایت
27 دقیقه
ترک نهم
14 مگابایت
16 دقیقه
ترک دهم
20 مگابایت
22 دقیقه
ترک یازدهم
13 مگابایت
14 دقیقه
ترک دوازدهم
30 مگابایت
33 دقیقه
ترک سیزدهم
29 مگابایت
31 دقیقه
ترک چهاردهم
24 مگابایت
26 دقیقه
ترک پانزدهم
23 مگابایت
25 دقیقه
ترک شانزدهم
26 مگابایت
29 دقیقه
ترک هفدهم
17 مگابایت
18 دقیقه
ترک هجدهم
18 مگابایت
20 دقیقه
ترک نوزدهم
21 مگابایت
23 دقیقه
ترک بیستم
18 مگابایت
20 دقیقه
ترک بیست و یکم
19 مگابایت
21 دقیقه
کاربر گرامی : لطفا برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات احتمالی فقط و فقط از طریق بخش پشتیانی پیگیری نمایید. به گزارش ها در این قسمت ترتیب اثر داده نخواهد شد
امتیاز شما به این کتاب
داستان
گوینده
کیفیت

برای ثبت امتیاز لطفا وارد پنل کاربری خود شوید
دیدگاه شما درباره این کتاب

دیدگاههای کاربران